Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

DAJAR Czarna Cobra 2014

Organizator Łukasz Żmiejko
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Rosnowo
Data 23 sie 2014
Adres bazy Dawny "bomboskład" ok 4km na SE od Rosnowa
Strona www http://www.cobra.js1373.pl/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 72
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
72
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11199Wąsicki Jacek -SłupskStopa Słupsk45.00
151Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK45.00
3121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team44.62
3159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team44.62
51151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk42.69
61147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team41.15
75402Nowak Krzysztof ---40.00
88830Wroński Karol ---34.23
97745Bieliński Michał ---33.46
91152Majewski Tomasz -Koszalin-33.46
93768Ziejewski Krzysztof ---33.46
128840Grześkowiak Dorota ---32.69
128841Reczek Paula ---32.69
147153Fudro Edward 🥇---31.54
155437Witkowski Andrzej ---30.38
164695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto30.00
1723Paszek Tomasz -SzczecinNorth Team Szczecin29.23
1810Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo26.92
19131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team26.54
205166Łazarek Daniel --Kawaler Wieczorową Porą26.15
218917Bednarczyk Arkadiusz ---25.38
217514Skorupski Robert ---25.38
215080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-25.38
2444Bładzikowski Piotr -Reda-23.46
248990Wruck Jan ---23.46
248426Dettlaff Anna ---23.46
278786Król Jacek ---22.31
2817Roztocki Przemysław -Krasnik-20.00
28150Balana Jacek -Stare Babice-20.00
287136Roztocka Anna ---20.00
311186Pawluch Marek -Kościerzyna-19.62
319064Dąbrowska Alicja ---19.62
319065Laszko Izabela ---19.62
313600Kacprzyk Piotr ---19.62
319066Woldrich Piotr ---19.62
369071Król Michał ---19.23
379087Rojewski Piotr ---18.08
378462Gibes Maciej ---18.08
379085Szulc Agnieszka ---18.08
379086Jusza Jędrzej ---18.08
41470Wysocka Barbara -Poznań-16.70
429113Kurłowicz Krzysztof ---15.77
439118Papich Bartosz ---15.60
449126Pawłowski Dariusz ---15.22
44537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-15.22
449125Wałdoch Karolina ---15.22
441153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-15.22
48307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk14.46
499139Skoczypiec Paweł ---14.08
508846Nowakowski Krzysztof ---13.79
518922Majewski Przemysław ---12.95
518923Roźniakowski Maciej ---12.95
518921Mizera Katarzyna ---12.95
549148Botkiewicz Marcin ---12.56
549150Zakrzewski Michał ---12.56
549149Rzepecki Jacek ---12.56
579151Bałdak Piotr ---12.53
583170Drapella Dariusz --Harpagan12.12
589162Drapella Stanisław ---12.12
601177Wilkowski Piotr -Koszalin-11.66
607545Telega Michał ---11.66
627699Skrzypkowski Marek ---11.26
629169Kowalkowski Jarosław ---11.26
629168Karpowska Dagmara ---11.26
659177Gołaszewska Joanna ---10.45
659179Użdalewicz Krzysztof ---10.45
659178Rasińska Alicja ---10.45
686823Bludas Jarosław ---10.05
686729Suchowerski Konrad ---10.05
709208Grodecki Andrzej ---6.43
708489Żmiejko Halina ---6.43
709207Grodecka Olga ---6.43