Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Grassor 2014

Organizator North Team Szczecin
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Lubrza
Data 21 - 22 cze 2014
Adres bazy Zespół Szkół Samorządowych, os. Szkolne 14, 66-218 Lubrza
Strona www http://maratony.home.pl/grassor/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 75
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
8
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
27153Fudro Edward 🥇---91.58
210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo91.58
4148Jurkowski Dariusz -Szczecin-82.11
5279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-71.58
57247Trykozko Anna 🥇---71.58
71449Mleczek Tadeusz -Świdnica-58.95
8646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław55.68

Trasa TR300

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
22
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
1-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl100.00
-18817Gruziel Magdalena 🥇---100.00
-24999Nieścioruk Barbara -Lublin-87.04
-33089Stanek Asia 🥇---85.84
3-301Paszkowski Wojciech -Białystok-99.31
4-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-85.42
-412287Cecuła Marzena 🥉---66.67
5-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka80.56
6-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI79.17
7-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO72.92
8-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-70.14
9-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-69.44
10-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-65.28
11-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT64.38
12-12336Walczak Eugeniusz ---57.53
12-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team57.53
14-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team56.16
15-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-50.00
16-1191Skotnicki Jakub -Koszalin-43.84
17-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT RUNNING TEAM20.55
18-772Papis Leszek -SłupskTroll Team18.49

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
17
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-12390Szamrej Wociech ---50.00
1-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-50.00
-112303Bubienko Katarzyna ---50.00
-22510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka48.28
-267Konieczna Krystyna -Lipka-48.28
3-11814Nowicki Jakub ---46.00
3-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info46.00
-46109Michałowska Julia ---41.38
5-12404Zając Łukasz ---41.82
-53778Bukowska Agnieszka -BydgoszczNazgul<3team31.03
6-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN38.00
7-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-37.27
8-1489Baworowski Grzegorz -Zielona Góra-31.82
9-11813Zając Bartosz -LubońSerotonina Team26.36
9-11812Skoracki Tomasz ---26.36
11-11848Klepacki Mariusz ---21.82
12-2312Brankiewicz Paweł -Borne SulinowoNN21.77

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
28
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
114590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim45.00
21151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk41.53
3784Wiatr Wojciech -Poznań:)31.73
4205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU31.45
4206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU31.45
6401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team31.17
739Żmiejko Łukasz -Koszalin-26.41
88958Adamowski Kacper ---23.82
87993Szkudlarek Szymon ---23.82
1027Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń23.35
118080Sztangret Piotr ---21.20
11133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team21.20
13173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna20.97
13104Pełech Robert -Dobra-20.97
13167Podsiadły Marcin -Stargard-20.97
16236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails20.01
173128Świetlik Krzysztof ---18.58
18322Szczęsny Michał -Polska-18.34
197299Kandybowicz Andrzej ---18.11
20196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna17.81
217408Runowski Jakub ---16.88
22537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-14.30
231153Jankowski Remigiusz -Kołobrzeg-13.82
24119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos12.91
25470Wysocka Barbara -Poznań-10.87
266744Marczuk Paweł ---8.15
277989Pytlak Michał ---6.57
277073Śmieja Piotr ---6.57