Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Dusiołek Górski 2015

Organizator BAJERSPORT Justyna Bajer
Miejsce woj. małopolskie - Wiśniowa k. Dobczyc
Data 9 maj 2015
Adres bazy Ośrodek Turystyczno Wypoczynkowy w Wiśniowej, 32-412 Wiśniowa k. Dobczyc
Strona www http://dusiolek.pl/Dusiolek/DUSIOEK_GORSKI/DUSIOEK_GORSKI.html
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 56

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
56
Oficjalne wyniki
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
12456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-40.00
26735Studencki Dawid ---39.56
37997Duda Tomasz ---37.90
4703Korpula Grzegorz -Piekoszów-36.84
52636Bartyzel Marek ---36.65
62727Gruszkowski Piotr ---36.46
7992Gorczyca Paweł -Bolechowice-36.19
8717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty34.80
92666Szczepański Sebastian ---33.43
10550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie31.53
111023Osyszko Andrzej -Kobyle-30.53
112679Osyszko Izabela ---30.53
13149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl28.82
14841Ignacyk Marcin -Kraków-28.31
155523Hypta Łukasz ---27.45
167823Pawlik Maciej ---26.02
17160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi25.11
178181Jaśkowiec Arkadiusz ---25.11
197558Paryła Arkadiusz ---24.39
208022Bugaj Teresa ---24.31
217613Franczyk Małgorzata ---24.03
21638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu24.03
23529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów23.25
246114Chwajoł Konrad ---22.85
24603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga22.85
267393Pukło Jacek ---22.35
262128Buczek Sylwia ---22.35
28739Buczek Adam -Biłgoraj-22.32
292866Kupiec Tomasz ---21.71
29997Walczak Karol -Kraków-21.71
296398Bąbel Kamil ---21.71
298272Kapłoniak Katarzyna ---21.71
336182Petela Robert ---21.58
348282Pawlak Bronisław ---21.55
348278Paryła Justyna ---21.55
348279Jaśkowiec Wojtek ---21.55
348280Kołodziejczyk Mariusz ---21.55
348281Paryła Aleksy ---21.55
397553Grącki Jaromir ---21.49
405570Kiszka Łukasz ---20.75
406840Zarębska Aneta ---20.75
407580Kruczek Jakub ---20.75
43151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam20.51
448320Zegarmistrz Grzegorz ---20.11
448319Nowak Monika ---20.11
468373Krzemień Paweł ---17.23
468374Nogieć Łukasz ---17.23
48530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów12.92
49974Kucharczyk Radosław -Warszawa-10.93
506435Joniec Jarosław ---10.21
506850Węgrzyn Tomasz ---10.21
528466Szubryt Krzysztof ---10.19
538471Sokulska Anna ---9.45
531032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków9.45
553419Kwaśnik Grzegorz --Midlifecrisis7.87
568482Wawiernia Marcin ---7.79