Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Ełcka Zmarzlina 2018

Organizator MOSiR
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Data 5 - 6 sty 2018
Adres bazy Bursa Zespołu Szkół nr 6 im. M. Rataja w Ełku ul. Kajki 4
Strona www http://mosir.elk.pl/imprezy/elcki-maraton-pieszy-orientacje-elcka-zmarzlina/
Regulamin http://mosir.elk.pl/wp-content/uploads/2017/10/R-e-g-u-l-a-m-i-n-2018.pdf
Opis Piesza impreza na orientację. Dystans 100 km, 50 km w ramach PP oraz rekreacyjny dla początkujących dystans około 15 km. W tym roku każdy uczestnik na dystansie 100 km i 50 km zostanie wyposażony przez organizatora w GPS, w internecie będzie można śledzić na żywo zmagania uczestników.
Liczba zapisanych zawodników 301
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
5 stycznia 2018 22:00
Limit czasu
24
liczba PK
36
Liczba zawodników
70
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi103.00
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team87.80
3554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy81.71
3999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy81.71
5236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails76.71
6703Korpula Grzegorz -Piekoszów-72.32
7319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo70.17
8103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight69.71
9141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team69.70
1099Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy68.44
115425Zakrzewski Michał ---64.33
121507Rudowicz Piotr ---64.33
13308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-64.18
141520Milczarek Dorota 🥉---60.21
151524Nankiewicz Krzysztof ---60.21
161531Duchnowski Łukasz ---58.93
171900Andrukiewicz Tomasz ---58.93
181512Włodarczyk Mirosław ---58.93
195456Kiszła Wojciech ---58.93
201511Więcko Jacek ---58.92
211532Kasjan Maciej ---58.92
22731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.57.57
23228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team55.93
24202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet49.35
2558Sochoń Andrzej -Warszawa-47.70
2665Zajkowski Paweł -Białystokdzikakrew.pl43.89
272466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-42.37
281523Jabłoński Krzysztof ---40.86
291530Kraciuk Piotr ---40.86
301521Bowszys Maciej ---40.86
31890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-31.78
32730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki29.51
33729Kulik Wojciech -Piaseczno-29.51
345602Chorąży Adam ---26.48
355603Bierć Jarosław ---26.48
361646Duszyński Jacek ---26.48
375604Fomienko Artur ---26.48
381526Oleksiak Włodzimierz ---23.83
395610Róziecki Przemek ---23.28
401575Augustynowicz Piotr ---21.10
41164Sawicki Jerzy -Ełk-19.68
425612Krakowski Edwin ---19.12
435613Konopczyński Marcin ---19.12
441579Koc Tomasz ---18.07
451578Kobyliński Rafał ---18.07
451513Piwońska Julita ---18.07
475614Kosiorek Sebastian ---18.07
481648Ożański Tomasz ---17.54
491649Tyrawa Damian ---17.54
504761Jadeszko Michał ---16.15
515617Michalak Natalia ---16.15
525618Sygut Eliasz ---16.15
534790Kloc Dawid --18 Pułk Rozpoznawczy15.17
541509Duda Marcin ---14.98
555624Przerwa-Tetmajer Ksawery ---14.98
565627Misztal Jarosław ---14.50
571508Pomianek Mateusz ---14.32
582141Jabłoński Mateusz ---12.89
595635Jastrzębski Patryk ---12.41
60274Kęsicki Daniel -GdyniaAMW10.30
61271Wierszyło Miłosz -GdańskAMW10.30
625640Rębisz Szymon ---9.90
635643Gala Kamila ---9.51
645644Vuco Ivo ---9.51
654791Kalinowski Patrycjusz --18 Pułk Rozpoznawczy9.50
665645Zembko Marcin ---9.50
675658Rozmysł Bartosz ---7.92
675625Myrta Mariola ---7.92
695752Jagiełło Paweł ---2.77
704733Rynkiewicz Jędrzej --15 Giżycka Brygada Zmechanizowana2.77

Trasa TP50

Czas startu
6 stycznia 2018 10:00
Limit czasu
12
liczba PK
18
Liczba zawodników
231
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36053.00
2123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy50.76
3313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj45.99
4519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team44.69
5765Komorowski Mateusz -Warszawa-43.79
6332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-40.46
71535Marczuk Norbert ---39.02
81534Famulski Mariusz ---39.02
91537Świętoń Krzysztof ---38.85
1010Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo38.14
115866Najman Natalia ---38.06
121538Jaszkowski Tomasz ---37.78
13564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-37.50
141539Bobrowski Jan ---37.50
151540Stypułkowski Michał ---37.48
161778Miezianko Krzysztof ---37.38
171545Ciarkowska Magdalena ---36.87
18194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland36.87
191780Juszkiewicz Zbigniew ---35.69
20517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 201935.64
211544Kaczkieło Maciej ---35.20
22205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU34.67
234033Kawałko Maciej -SzafrankiPaintRun34.61
241542Urbaniak Krzysztof ---34.61
258Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI34.19
26183Ścibisz Jerzy -Szczecin-34.08
27214Skierczyński Zbigniew -Dobra-34.07
28793Prądzyńska Sylwia -Ełk-33.04
29211Prądzyński Jarosław -Ełk-33.04
301565Szeląg Tomasz ---31.77
311562Milewski Andrzej ---31.77
325857Czerwiński Łukasz ---31.77
332310Pruszkowski Paweł ---31.53
34688Czacharowski Michał -Biłgoraj-31.52
35335Zawadka Sebastian -Gdynia-31.31
361740Marszałek Marcin ---30.72
375883Kuropatwinski Tomasz ---30.44
384711Widera Karol ---30.44
39872Dalewski Rafał -Warszawa-30.38
401569Podbielski Marek ---30.14
411747Alicki Marcin ---30.08
421568Woźniak Karol ---30.07
431746Alicka Katarzyna ---30.07
445886Sklepiński Łukasz ---30.07
455888Szumiło Michał ---29.40
461634Nikonowicz Ewa ---29.35
474723Kozłowska Dominika --Ita Pole Dance Studio29.35
484725Grubczyński Sławomir ---29.35
495890Grala Jakub ---29.35
501643Nagolska Monika ---29.33
511642Głuchowska Małgorzata ---29.33
521876Maciejewski Krzysztof ---29.33
535891Górecki Mirosław ---29.33
541639Pipiro Piotr ---29.33
555892Pawluczuk Tomasz ---29.33
561644Pełszyński Mariusz ---29.33
571637Gryżewski Maciej ---29.33
581638Nikonowicz Grzegorz ---29.32
59666Łazowski Krzysztof -WarszawaŁaziki KInO Stowarzysze29.31
60811Sawaniewski Rafał -Malbork-29.31
61248Jurkowska Iwona -Jeruzal-29.15
62726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak29.15
63320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-29.06
641550Daliga Władysław ---29.06
65544Murawska Marta -Warszawa-29.06
661551Bolda Patrycja ---29.06
671515Kunda Artur ---29.01
685893Sowa Piotr ---28.99
695894Limberger Katarzyna ---28.69
701543Limberger Janusz ---28.69
71664Bargieł Krystyna -Warszawa-28.43
72276Ścioch Leszek -Warszawa-28.43
735896Kaszkiel Bożena ---28.09
74201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze28.09
75158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze28.09
762099Rokoszewski Andrzej ---27.87
772124Ambroziak Mateusz ---27.79
78540Makola Marek -Warszawa-27.79
792130Makowczyński Krzysztof ---27.79
802126Niemczak Kamil ---27.79
815897Małolepszy Michał ---27.64
821570Ramotowski Mariusz ---27.27
831629Dorf Paweł ---26.71
845904Cichocka Monika ---26.70
851632Kuczyński Robert ---26.70
861607Żyźniewski Cezary ---26.64
873442Skórka Robert ---26.64
885860Leżak Celina ---26.59
895438Leżak Stanisław ---26.58
90800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team26.46
915887Welz Kacper ---26.46
922061Cwalina Karol ---26.26
935906Rudziński Maciej ---26.26
945911Bączek Patrycja ---26.06
955912Żynda Jakub ---26.06
961519Kemicer Monika ---25.67
971751Kemicer Nikodem ---25.48
981671Jurkowski Michał ---25.31
991672Bernat Sławomir ---25.30
1004750Osełkowski Krzysztof ---25.30
1011614Grzegorczyk Aneta ---25.26
1021613Świderska Anna ---25.26
1035935Grzegorzyk Daniel ---25.26
104329Drażan Mateusz -WarszawaKSAT25.18
1055936Dubowski Tomasz ---25.16
1061595Kokociński Krzysztof ---25.16
107288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT25.16
108213Kacprzycki Olaf -Warszawa-25.09
109974Kucharczyk Radosław -Warszawa-24.89
1105937Krawczyk Krystian ---24.89
1111573Krystoń Marcin ---24.64
1121555Domurat Marian ---24.64
1134736Ignaciuk Paweł --En2zJaśCiRoohU24.64
1144718Korzec Paweł --White Rabbit Running Team24.57
1151718Stan Marcin ---24.57
116125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie24.50
1175949Chodkiewicz Bartosz ---24.49
1184672Senda Karol -Ełk-23.57
1195963Sieczkowska Ewa ---23.45
1205964Sieczkowska Agata ---23.45
1214780Szymkiewicz Daniel --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy23.44
1225965Ceniuk Sylwester ---23.27
1231609Górnicki Marek ---23.27
1241635Dzika Natalia ---23.27
1251691Kiluk Beata ---23.13
1265966Pachucka Izabela ---23.12
1271692Maj Piotr ---23.12
1281693Jaczyński Mariusz ---23.12
1291723Zawada Bartłomiej ---23.06
1305968Zejmo Marta ---23.06
1315969Kakareko Klaudia ---23.06
1321682Lempe Małgorzata ---22.89
1331680Lempe Artur ---22.87
1341674Tomaszewski Grzegorz ---22.81
1351677Ludkowski Dawid ---22.81
1361675Praca Mariusz ---22.72
1371676Praca Joanna ---22.72
138427Majcher Paweł -Pędzewo-22.72
1391706Piwoński Maciej ---21.13
1401687Opoński Artur ---21.13
1415982Wiater Anna ---21.13
1421708Bieńk Pieńkosz Agata ---21.12
1431713Dowgiewicz Anna ---21.12
1441707Prawdzik Renata ---21.12
1455983Szewczyk Tomasz ---21.12
1461685Kuklińska Aleksandra ---21.12
1471703Kukliński Piotr ---21.12
1484744Pieńkosz Paweł --PAKA PIEŃKÓW21.12
149157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise19.36
1501749Kochanowska Marta ---16.43
1511750Matys Michał ---16.42
1526028Kossak Wojciech ---16.25
1531696Karpik Michał ---16.25
1541737Winkler Cezary ---16.25
1556029Zaniewski Karol ---16.25
1566030Szacilowski Marek ---16.21
1576031Chlipalski Ernest ---16.21
1586032Walendzik Emil ---16.20
1591581Pieluchowski Wojciech ---16.20
1606040Trzaskowski Piotr ---15.22
1616041Wdowik Roman ---15.22
1625908Niedźwiecki Paweł ---13.65
1636061Pawlik Grzegorz ---13.21
1646062Gorzoch Wojciech ---13.21
1656063Sowinski Sebastian ---13.21
1664741Dąbrowski Mateusz ---13.21
1674745Topolski Daniel ---13.21
1686064Fornalski Artur ---13.21
1691660Dziedzic Agnieszka ---13.01
1701606Szokalski Krzysztof ---13.01
1716091Mikołajczyk Wojciech ---12.07
172537Schmidt Dariusz -Kołobrzeg-11.93
1731903Kosakowski Krzysztof --Siła i Masa11.53
1741905Szopinski Adam --Siła i Masa11.53
1751904Kosakowski Tomasz ---11.53
176179Telatyńska Sylwia -ChoszcznoAktywne Choszczno11.13
1771623Murzyn Krzysztof ---11.13
178237Figołuszka Katarzyna -JankowiceAktywne Choszczno11.08
179181Dzietczyk Kamil -SzczecinAKTYWNE CHOSZCZNO11.08
180243Prusek Mateusz -Wisła WielkaAktywne Choszczno11.08
1811599Finfando Anita ---9.70
1821679Sawicki Kamil ---9.70
1831678Nasuta Aleksandra ---9.67
1846134Łaban Patrycja ---9.67
1856139Bugieda Ewa ---9.55
1866140Surynt Andrzej ---9.55
1876141Sobolewska Karolina ---9.55
1886142Dorf Marcin ---9.55
1896143Trojanowski Piotr ---9.54
1906144Śluz Paweł ---9.54
1916156Krupinska Joanna ---8.86
1921668Borawski Maciej ---8.85
193619Buda Katarzyna -Łódź-8.17
1946209Lipiński Marcin ---7.15
1954371Kuniszyk Piotr --15 PUŁK PRZECIWLOTNICZY7.15
1961665Kajko Kamil ---6.32
1971667Kraśnicki Robert ---6.32
1986234Jankowska Martyna ---6.02
1991576Guzowski Jakub ---6.02
2002614Barnik Anna ---5.72
2011979Pyssa Robert ---5.72
2021871Masyra Jarosław ---5.72
2036248Celebucki Dariusz ---5.41
2046249Adach Ewa ---5.41
2056250Waluk Marcin ---5.41
2061977Białek-Drożdż Alicja --55+5.07
2071976Drożdż Dariusz --55+5.07
2081954Wist Robert --KB Castellanus5.07
2096266Tondera Grzegorz ---4.77
2101755Życzewski Łukasz ---4.24
2111698Szczygieł Krystian ---4.23
2121735Kołłątaj Dawid ---3.97
2131736Kicelman Aleksandra ---3.97
2146284Wielgat Monika ---3.70
2151600Kozicki Tomasz ---3.70
2166285Pokorski Łukasz ---3.70
2176295Niczewski Mateusz ---3.17
2181666Linowski Kamil ---2.17
2196310Ejnik Łukasz ---2.07
2201661Musiałkiewicz Sławomir ---2.07
2211970Sobota Jakub ---1.90
2226315Masiewicz Hubert ---1.90
2231761Wasilewska Kinga ---1.90
2241742Perkowska Natalia ---1.90
2251955Dubowski Robert --KB Castellanus to kiepski klub1.56
2266321Lenartowicz Marek ---1.56
2271753Ścierańska Maria ---1.21
2281748Oszmiańska Ewa ---1.21
2291757Tompolski Jarosław ---1.21
2306323Zadroga Paweł ---1.11
2311927Kurowska Jolanta ---0.32

Trasa D15

Czas startu
6 stycznia 2018 11:30
Limit czasu
6
liczba PK
9
Liczba zawodników
0
IDZawodnikMiejscowośćKlub sportowyKategoriaNumerOpłata startowaData zapisania się