Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Czterech Żywiołów - Zima 2018

Organizator Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Miejsce woj. małopolskie - Bydlin
Data 20 sty 2018
Adres bazy Bydlin - Gimnazjum, ul. Legionów 32
Strona www http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regulamin http://www.rajd.vajra.org.pl/index.php/regulamin/regulamin-tp50
Opis Kolejność zaliczania punktów dowolna.

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
20 stycznia 2018 10:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
47
ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
305 Paweł Gąsiorek Zabrze Złamane wiosło M - - 12 grudnia 2017 21:56
341 Rafał Jabłoński Rydułtowy Złamane Wiosło M - - 15 grudnia 2017 21:12
61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K - - 2 stycznia 2018 22:11
386 Rafał Polański Katowice - M - - 3 stycznia 2018 21:21
387 Wiola Czostków Warszawa Accenture Runners Club K - - 3 stycznia 2018 21:21
481 Pawel Adamczyk Rybnik Accidenture M - - 3 stycznia 2018 23:31
490 Wojciech Robak Kobyle ZK Nowy Wiśnicz M - - 4 stycznia 2018 21:48
171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - - 5 stycznia 2018 02:01
495 Daniel Bednarski Iwkowa - M - - 5 stycznia 2018 15:49
496 Bartłomiej Karabin Dobra Polowanie na wiewiórkę M - - 5 stycznia 2018 16:15
505 Wojciech Wybraniec Bytom - M - - 7 stycznia 2018 21:59
205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 8 stycznia 2018 10:21
206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - 8 stycznia 2018 10:22
514 Sławomir Adamczuk Kraków MKS Wyzwolenie M - - 8 stycznia 2018 12:23
516 Konrad Ciuraszkiewicz Olkusz - M - - 8 stycznia 2018 13:09
350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M - - 8 stycznia 2018 22:09
529 Tadeusz Podraza Tarnów UltraTarnów M - - 8 stycznia 2018 23:12
533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M - - 9 stycznia 2018 00:12
160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M - - 10 stycznia 2018 14:28
550 Tomasz Talaga Dąbrowa 21 MKS Wyzwolenie M - - 10 stycznia 2018 16:41
499 Daniel Stanowski Częstochowa Elton&Borys M - - 10 stycznia 2018 17:51
131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M - - 10 stycznia 2018 22:03
554 Piotr Jaśkiewicz Kraków Lunatycy M - - 11 stycznia 2018 09:17
99 Wojciech Zając Ustrzyki Dolne Długouchy M - - 11 stycznia 2018 15:12
560 Iza Osyszko Kobyle - K - - 11 stycznia 2018 16:04
561 Rafał Kowalczyk Kraków Focus Adventure Team M - - 11 stycznia 2018 16:49
452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M - - 11 stycznia 2018 16:55
555 Agnieszka Długosz Jaworzno - K - - 11 stycznia 2018 20:38
10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - - 12 stycznia 2018 11:01
559 Robert Talaga Szarów MKS Wyzwolenie M - - 12 stycznia 2018 11:26
334 Karolina Karpińska Kraków Nowa Huta Team K - - 12 stycznia 2018 13:46
149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - - 12 stycznia 2018 15:54
570 Lukasz Bluza Katowice - M - - 12 stycznia 2018 16:14
576 Ewelina Świderska-Zakościelna Janów Lubelski - K - - 13 stycznia 2018 00:03
575 Bernard Zakościelny Janów Lubelski - M - - 13 stycznia 2018 00:06
577 Tomasz Kobos Kraków Metoda Feldenkraisa M - - 13 stycznia 2018 11:28
578 Zenon Lulek Masłów - M - - 13 stycznia 2018 14:26
580 Mateusz Cieślicki Dąbrowa Górnicza AZYMUT TEAM M - - 13 stycznia 2018 16:56
158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze M - - 14 stycznia 2018 15:04
201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze K - - 14 stycznia 2018 15:08
116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - 15 stycznia 2018 00:02
591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - 15 stycznia 2018 00:08
599 Mateusz Bogaczyk Kraków - M - - 15 stycznia 2018 18:48
632 Paweł Moszkowicz Kraków - M - - 17 stycznia 2018 12:29
150 Jacek Balana Stare Babice - M - - 17 stycznia 2018 15:55
26 Piotr Banaszkiewicz Kraków KTR BikeOrient M - - 17 stycznia 2018 20:28
639 Jerzy Lekki Bielsko-Biała BB Runners M - - 19 stycznia 2018 20:02