Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Rajd Czterech Żywiołów - Zima 2018

Organizator Stowarzyszenie na Rzecz Nieustajcego Rozwoju Vajra
Miejsce woj. małopolskie - Bydlin
Data 20 sty 2018
Adres bazy Bydlin - Gimnazjum, ul. Legionów 32
Strona www http://www.rajd.vajra.org.pl/
Regulamin http://www.rajd.vajra.org.pl/index.php/regulamin/regulamin-tp50
Zapis na 1 grudnia 2017   -   20 stycznia 2018
Opis Kolejność zaliczania punktów dowolna.
Liczba zapisanych zawodników 64
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
20 stycznia 2018 10:30
Limit czasu
12
liczba PK
-
Liczba zawodników
64
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
135Duda Tomasz 🥈-Warszawa-26.25
1496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę26.25
34074Bluza Łukasz ---25.43
4554Jaśkiewicz Piotr -KrakówLunatycy24.06
52081Kobos Tomasz ---23.65
64947Majer Janusz -topolów-23.32
7639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy21.68
826Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient21.57
8915Stanny Kuba -Bładnice DolneInO SCI21.57
10452Mikler Arkadiusz -KrakówRELIM - WeeRide - GUTO21.02
11474Szmyt Maciej -Poznań-20.97
12417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club20.76
13149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl20.71
14529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów19.32
15160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi18.58
1610Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo18.46
16490Robak Wojciech -KobyleZK Nowy Wiśnicz18.46
18717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty18.42
19495Bednarski Daniel -Iwkowa-18.30
19206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU18.30
19205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU18.30
22505Wybraniec Wojciech -Bytom-18.02
23578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga17.53
24131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team17.13
2599Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy16.52
26305Gąsiorek Paweł -ZabrzeZłamane wiosło16.36
262686Gdowski Sławomir ---16.36
28341Jabłoński Rafał -RydułtowyZłamane Wiosło16.07
29374Gąsiorek Tadeusz -RybnikZłamane wiosło15.95
30201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze15.92
30158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze15.92
32580Cieślicki Mateusz -Dąbrowa GórniczaAZYMUT TEAM15.65
332799Pyta Krzysztof ---15.62
342084Adamczyk Paweł ---15.30
34386Polański Rafał -Katowice-15.30
3661Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa14.18
36116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze14.18
36591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze14.18
39603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga13.90
40499Stanowski Daniel -CzęstochowaElton&Borys13.28
41150Balana Jacek -Stare Babice-12.44
42171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad12.14
43555Długosz Agnieszka -Jaworzno-11.03
43561Kowalczyk Rafał -KrakówFocus Adventure Team11.03
45350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi10.48
46637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw10.41
47550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie9.86
47514Adamczuk Sławomir -KrakówMKS Wyzwolenie9.86
47559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie9.86
501666Linowski Kamil ---6.09
506232Czekaj Marcin ---6.09
52632Moszkowicz Paweł -Kraków-5.75
534830Jurecki Marcin ---4.40