Puchar Maratonów na Orientację

 

Abentojra 2019

Organizator Warmińsko-Mazurski Klub Orientacji Pieszej i Rowerowej Abentojra
Miejsce woj. warmińsko-mazurskie - Olsztyn
Data 7 - 8 wrz 2019
Adres bazy
Strona www http://abentojra.pl/
Regulamin
Opis Warmińsko-Mazurski Rajd na Orientacje Abentojra

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
7 września 2019 02:00
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
28
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 1521 Maciej Bowszys - - M 1233 16 16 07:45:06 - 07:45:06 43,00 -   |   -
2 1530 Piotr Kraciuk - - M 1214 16 16 07:49:39 - 07:49:39 41,61 -   |   -
3 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW 1226 16 16 08:01:52 - 08:01:52 39,61 -   |   -
4 711 Katarzyna Ostaszewska Piaseczno - K 1215 16 16 08:06:50 - 08:06:50 38,21 -   |   -
5 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M 1208 16 16 08:06:57 - 08:06:57 38,21 -   |   -
6 3924 Łukasz Wiśniewski - - M 1230 16 16 09:22:31 - 09:22:31 33,07 -   |   -
7 3442 Robert Skórka - - M 1216 16 16 09:25:53 - 09:25:53 32,88 -   |   -
8 1607 Cezary Żyźniewski - - M 1225 16 16 09:26:05 - 09:26:05 32,86 -   |   -
9 564 Dariusz Wszeborowski Ełk - MW 1228 16 16 09:43:50 - 09:43:50 31,87 -   |   -
10 1633 Maciej Cherek - - M 1227 16 16 09:43:51 - 09:43:51 31,86 -   |   -
11 4033 Maciej Kawałko Szafranki PaintRun M 1201 16 16 09:53:35 - 09:53:35 31,34 -   |   -
12 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW 1204 16 16 10:04:27 - 10:04:27 30,78 -   |   -
13 3925 Mateusz Żychliński - - M 1212 16 16 10:04:36 - 10:04:36 30,77 -   |   -
14 3926 Piotr Czaplicki - - M 1232 16 16 10:04:44 - 10:04:44 30,76 -   |   -
15 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 1200 16 16 10:05:24 - 10:05:24 30,73 -   |   -
16 3448 Justyna Spiczak-Brzezińska - - K 1220 16 16 10:05:35 - 10:05:35 30,72 -   |   -
17 890 Grzegorz Jurjewicz Morąg - M 1210 16 16 10:08:19 - 10:08:19 30,58 -   |   -
18 3451 Piotr Veith - - M 1218 16 16 10:08:30 - 10:08:30 30,57 -   |   -
19 3155 Krzysztof Michalak - - M 1206 16 16 10:13:00 - 10:13:00 30,35 -   |   -
20 3927 Piotr Andrzejewski - - M 1222 16 16 10:14:06 - 10:14:06 30,29 -   |   -
21 3928 Ferdynand Stelmach - - M 1219 16 16 10:55:31 - 10:55:31 28,38 -   |   -
22 1735 Dawid Kołłątaj - - M 1224 14 14 10:00:40 - 10:00:40 24,83 -   |   -
23 1736 Aleksandra Kicelman - - K 1223 14 14 10:00:59 - 10:00:59 24,82 -   |   -
24 1281 Jacenty Łapanowski Warszawa Dzika Czesia MW 1211 12 12 09:32:25 - 09:32:25 21,27 -   |   -
25 1282 Kamila Łapanowska Warszawa Dzika Czesia KW 1205 12 12 09:32:42 - 09:32:42 21,26 -   |   -
26 3824 Radosław Kasprzyk Poznań - M 1209 12 12 10:28:26 - 10:28:26 19,38 -   |   -
27 3929 Łukasz Zagulski - - M 1203 9 9 10:31:13 - 10:31:13 14,53 -   |   -
28 3930 Paulina Kaczmarczyk - - K 1202 9 9 10:31:22 - 10:31:22 14,53 -   |   -

Wyniki

Trasa: TR100
Czas startu
7 września 2019 02:00
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
40
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 1287 Piotr Buciak Warszawa Team 360° M - 24 24 - - 04:54:36 100,00 -   |   -
2 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - 24 24 - - 05:25:47 90,43 -   |   -
3 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - 24 24 - - 05:26:02 90,36 -   |   -
4 15 Bartłomiej Bober Kobylnica Harpagan M - 24 24 - - 05:33:01 88,46 -   |   -
5 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - 24 24 - - 05:33:17 88,39 -   |   -
6 3933 Jan Cirut - - M - 24 24 - - 06:05:57 80,50 -   |   -
7 3934 Łukasz Dudko - - M - 24 24 - - 06:05:58 80,50 -   |   -
8 783 Artur Zawadzki Marki - M - 24 24 - - 06:34:49 74,62 -   |   -
9 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - 24 24 - - 06:52:40 71,39 -   |   -
10 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M - 24 24 - - 07:16:13 67,54 -   |   -
11 1994 Tomasz Lipiński - - M - 24 24 - - 07:23:02 66,50 -   |   -
12 1819 Paweł Kosiorek - daleko jeszcze? M - 24 24 - - 07:32:52 65,05 -   |   -
13 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - 24 24 - - 07:33:26 64,97 -   |   -
14 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - 24 24 - - 07:34:39 64,80 -   |   -
15 2183 Wojciech Bróż Gdańsk - M - 24 24 - - 08:01:15 61,22 -   |   -
16 3101 Waldemar Polewko - - M - 24 24 - - 08:01:39 61,16 -   |   -
17 3269 Radek Jarosiewicz - BIKE NOW BEER LATER M - 24 24 - - 08:01:47 61,15 -   |   -
18 3935 Michał Kulwikowski - - M - 24 24 - - 08:02:02 61,12 -   |   -
19 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - M - 24 24 - - 08:18:13 59,13 -   |   -
20 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - 24 24 - - 08:22:59 58,57 -   |   -
21 1654 Tomasz Wielgosz - - M - 24 24 - - 08:44:36 56,16 -   |   -
22 1655 Jacek Ciszkowski - - M - 24 24 - - 08:44:39 56,15 -   |   -
23 3936 Ryszard Kurkowski - - M - 24 24 - - 08:47:35 55,84 -   |   -
24 3937 Dariusz Kasprzyk - - M - 24 24 - - 08:47:59 55,80 -   |   -
25 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - 23 23 - - 07:33:28 100,00 -   |   -
26 3938 Piotr Kozdryk - - M - 23 23 - - 07:34:07 53,47 -   |   -
27 3111 Adrian Nikonowicz - - M - 23 23 - - 07:58:56 50,70 -   |   -
28 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - 23 23 - - 07:59:56 50,60 -   |   -
29 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - 23 23 - - 07:59:59 94,48 -   |   -
30 3939 Rafał Sirocki - - M - 23 23 - - 08:54:04 45,47 -   |   -
31 1076 Piotr Filipek Poznań - M - 22 22 - - 08:06:58 43,49 -   |   -
32 693 Andrzej Smejda Warszawa - M - 22 22 - - 08:30:10 41,51 -   |   -
33 3940 Wojciech Namiotko - - M - 18 18 - - 09:00:54 33,97 -   |   -
34 3729 Kamil Sawko - Szybcy Inaczej M - 17 17 - - 08:31:58 32,08 -   |   -
35 3727 Piotr Kuncewicz - Szybcy Inaczej M - 17 17 - - 08:32:06 32,07 -   |   -
36 3730 Marek Walczyk - Szybcy Inaczej M - 17 17 - - 08:36:12 31,82 -   |   -
37 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - 17 17 - - 08:48:00 31,10 -   |   -
38 3941 Krzysztof Urban - - M - 17 17 - - 09:00:24 30,39 -   |   -
39 3942 Sylwester Galek - - M - 17 17 - - 09:00:27 30,39 -   |   -
40 3943 Monika Strakowska - - K - 17 17 - - 09:00:58 69,83 -   |   -