Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Czarna Cobra 2019

Organizator Słupskie Towarzystwo Osób Pozytywnie Aktywnych „STOPA” Słupsk
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Bukowo koło Polanowa
Data 13 - 14 lip 2019
Adres bazy Bukowo 19 76-010 Polanów
Strona www http://cobra.js1373.pl/
Regulamin
Opis Trasy TP50, TP 25, TP 10, TR50 i trasa rodzinna
Liczba zapisanych zawodników 39

Wyniki

Trasa TP50

Czas startu
13 lipca 2019 08:00
Limit czasu
12
liczba PK
24
Liczba zawodników
39
Wyniki nieoficjalne
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas trasyCzas karyCzas całkowityPunkty
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team106:41:0000:00:0006:41:0048.00
21151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk106:41:0100:00:0006:41:0147.00
3110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS107:47:0000:00:0007:47:0039.64
4131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team108:17:0000:00:0008:17:0036.31
51364Ciesielski Witold -GdanskMR110:10:0000:00:0010:10:0029.58
53774Żak Paweł -GdańskBrowery Team110:10:0000:00:0010:10:0029.58
7556Michalski Adam -PiasecznoHałabała110:21:0000:00:0010:21:0029.06
8307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk112:00:0000:00:0012:00:0025.06
91197Pozorska Agnieszka -SzlachtaSTK LUKS "Pol" Czersk112:56:0000:00:0012:56:0023.25
10763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers113:03:0000:03:0013:06:0022.96
11319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo113:10:0000:10:0013:20:0022.56
12603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga113:21:0000:21:0013:42:0021.95
133483de Rosier Marek ---109:27:0004:30:0013:57:0021.56
143765Błach Piotr ---109:56:0006:00:0015:56:0018.88
14379Horanin Pawel -Sławoborze-109:56:0006:00:0015:56:0018.88
14482Biegański Przemysław -PoznańŻTR109:56:0006:00:0015:56:0018.88
175007Gradek Monika -CZŁUCHÓW-113:00:0004:30:0017:30:0017.19
171327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-113:00:0004:30:0017:30:0017.19
174409Michalak Krzysztof -Człuchów-113:00:0004:30:0017:30:0017.19
201161Piechocki Robert -Koszalin-113:35:0005:05:0018:40:0016.11
201143Krzemiński Andrzej -Koszalin-113:35:0005:05:0018:40:0016.11
22293Janowski Robert -Szczecin-113:37:0005:07:0018:44:0016.05
223445Walczak Jędrzej ---113:37:0005:07:0018:44:0016.05
223766Jaroszewska Monika ---113:37:0005:07:0018:44:0016.05
253768Ziejewski Krzysztof ---113:00:0006:00:0019:00:0015.83
25125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie113:00:0006:00:0019:00:0015.83
253767Rawski Marek ---113:00:0006:00:0019:00:0015.83
281195Wrona Robert -Polanów-110:37:0012:00:0022:37:0013.30
281189Filipek Marcin -ChoszcznoDAS/12BZ110:37:0012:00:0022:37:0013.30
303769Kędziora Izydor ---109:34:0014:00:0023:34:0012.76
313770Kowański Maciej ---111:12:0015:00:0026:12:0011.48
313771Kowański Paweł ---111:12:0015:00:0026:12:0011.48
3310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo109:41:0018:00:0027:41:0010.86
331191Skotnicki Jakub -Koszalin-109:41:0018:00:0027:41:0010.86
351155Piechowiak Jarosław -Szczecin-113:13:0015:13:0028:26:0010.58
351156Żarek Urszula -Police-113:13:0015:13:0028:26:0010.58
3728Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team110:27:0019:30:0029:57:0010.04
383772Białkowska Sandra ---107:00:0024:00:0031:00:009.70
383824Kasprzyk Radosław -Poznań-107:00:0024:00:0031:00:009.70