Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Leśne Dukty 2019

Organizator Nadleśnictwo Lipka
Miejsce woj. wielkopolskie - Lipka
Data 6 lip 2019
Adres bazy
Strona www http://www.lesnedukty.pl
Regulamin
Opis Trasa rowerowa 120km
Liczba zapisanych zawodników 37

Wyniki

Trasa TR120

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
37
Wyniki nieoficjalne
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowypunkty przeliczenioweCzas całkowityPunkty
-12510Konieczna Joanna -PoznańGrupa Rowerowa Lipka29509:58:40100.00
1-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia35008:33:00100.00
1-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-35008:33:00100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp35008:33:00100.00
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina29509:59:0099.94
-3323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin25110:23:5085.04
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos35009:34:1089.35
-4689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa24509:53:5083.00
-53678Tomaszczyk-Tiszbein Alicja ---22509:14:3076.23
5-115Cecuła Krzysztof -Swarzędz-35009:37:4088.81
5-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team35009:37:4088.81
7-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team35009:43:4087.89
7-809Rudnicki Mariusz -Wołów-35009:43:4087.89
9-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-35009:47:4087.29
10-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO34410:00:3085.80
11-1994Lipiński Tomasz ---32009:45:2079.81
12-301Paszkowski Wojciech -Białystok-31010:05:0077.32
13-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-30509:55:2076.07
14-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl30509:58:3075.67
15-1489Baworowski Grzegorz -Zielona Góra-30509:58:3575.66
16-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy29509:55:2573.18
16-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy29509:55:2573.18
18-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina29509:59:0072.74
19-3757Szczepaniak Marcin ---27507:21:4067.81
20-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja27509:58:2050.05
21-3758Cieś Kacper ---27509:59:3049.96
22-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl25509:38:4046.32
23-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin25110:23:5045.60
24-3111Nikonowicz Adrian ---24509:28:1044.51
25-687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa24509:53:5042.58
26-3662Tiszbein Piotr -SOPOT-22509:14:3039.11
27-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos21810:06:5037.89
28-3681Morawski Piotr --brak21009:50:0036.50
29-3174Gałaguz Jacek --Maturzyści20009:11:3034.76
30-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan18509:35:4032.15
31-3759Grzegorzewski Iwo ---10009:30:1017.38
--3760Sakowicz Kajetan ----10:31:40-