Puchar Maratonów na Orientację

 

Na przijmo bez Gaszowice i okolice 2019

Organizator Luxtorpeda Czerwionka
Miejsce woj. śląskie - Gaszowice
Data 27 kwi 2019
Adres bazy
Strona www https://www.gbluxtorpeda.org
Regulamin
Opis Kolejna edycja Na przijmo bez Gaszowice i okolice - lasy, pola, łąki w powiatach rybnickim i raciborskim.

Lista startowa

Trasa: Trasa piesza 15
Czas startu
-
Limit czasu
3
liczba PK
5
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: Trasa rodzinna 10
Czas startu
-
Limit czasu
3
liczba PK
10
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
-
Limit czasu
12
liczba PK
13
Liczba zawodników
28
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Kara czasowa Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 2632 Marek Woźniczka - - M 1 13 13 05:42:00 - 05:42:00 43,00 -   |   -
2 3462 Jakub Stanny - - M 2 13 13 05:45:00 - 05:45:00 41,65 -   |   -
3 3463 Mariusz Wuwer - - M 27 13 13 06:23:00 - 06:23:00 36,72 -   |   -
4 386 Rafał Polański Katowice - M 9 13 13 06:36:00 - 06:36:00 34,55 -   |   -
4 2084 Paweł Adamczyk - - M 15 13 13 06:36:00 - 06:36:00 34,55 -   |   -
6 3464 Daniel Stroiński - - M 8 13 13 07:17:00 - 07:17:00 31,30 -   |   -
7 2799 Krzysztof Pyta - - M 29 13 13 07:31:00 - 07:31:00 30,33 -   |   -
7 319 Stanisław Olbryś Nasielsk KB Legionowo MW 30 13 13 07:31:00 - 07:31:00 30,33 -   |   -
9 2377 Marcin Bębenek Jaworzno - M 21 13 13 09:22:00 - 09:22:00 24,34 -   |   -
10 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M 16 13 13 09:35:00 - 09:35:00 23,79 -   |   -
11 2202 Justyna Dalecka - - K 3 13 13 09:36:00 - 09:36:00 23,75 -   |   -
11 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 5 13 13 09:36:00 - 09:36:00 23,75 -   |   -
11 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M 4 13 13 09:36:00 - 09:36:00 23,75 -   |   -
14 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 17 13 13 09:38:00 - 09:38:00 23,67 -   |   -
15 3465 Justyna Majewska - - K 26 13 13 10:12:00 - 10:12:00 22,35 -   |   -
15 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 25 13 13 10:12:00 - 10:12:00 22,35 -   |   -
17 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M 12 13 13 10:20:00 - 10:20:00 22,06 -   |   -
18 3466 Ewa Hordziejewicz - Karasińska - - K 19 13 13 10:28:00 - 10:28:00 21,78 -   |   -
18 3467 Izabela Zarańska - - K 20 13 13 10:28:00 - 10:28:00 21,78 -   |   -
18 2350 Dagmara Rzenno Bytom - K 28 13 13 10:28:00 - 10:28:00 21,78 -   |   -
18 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M 23 13 13 10:28:00 - 10:28:00 21,78 -   |   -
22 2157 Łukasz Majchrzyk Kraków - M 10 13 13 10:57:00 - 10:57:00 20,82 -   |   -
22 2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M 13 13 13 10:57:00 - 10:57:00 20,82 -   |   -
22 2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M 11 13 13 10:57:00 - 10:57:00 20,82 -   |   -
25 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 24 12 12 08:17:00 - 08:17:00 19,22 -   |   -
26 505 Wojciech Wybraniec Bytom - M 14 11 11 07:06:00 - 07:06:00 17,62 -   |   -
27 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW 22 11 11 11:07:00 - 11:07:00 11,25 -   |   -
28 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 7 8 8 06:45:00 - 06:45:00 8,18 -   |   -