Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocna Masakra 2019

Organizator Maratony
Miejsce woj. lubuskie - Gądków Wielki
Data 14 - 15 gru 2019
Adres bazy Szkoła Podstawowa, ul. Kościuszki 47, 66-019 Gądków Wielki
Strona www http://nocnamasakra.pl
Regulamin http://maratony.home.pl/masakra/regulamin2019.htm
Zapis na 15 listopada 2019   -   22 grudnia 2019
Opis Rajd w najdłuższą noc w roku

Lista startowa

Trasa: TE 150
Czas startu
14 grudnia 2019 16:30
Limit czasu
18
liczba PK
30
Liczba zawodników
0
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
14 grudnia 2019 18:00
Limit czasu
10
liczba PK
10
Liczba zawodników
38
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 1433 Robert Kurasinski Szczecin Szczecin MW - OK 17 listopada 2019 21:52
- 363 Sebastian Grodecki Chocianów KB Zdyszaaani Chocianów M - - 18 listopada 2019 07:10
- 161 Robert Petersburski Mierzyn MIERZYN M - OK 19 listopada 2019 21:58
- 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - OK 19 listopada 2019 23:40
- 1402 Przemysław Kociuba Szczecin TT Szczecin M - OK 20 listopada 2019 07:20
- 147 Jerzy Krupowies Szczecin - MW - OK 23 listopada 2019 15:01
- 264 Dariusz Burak Gorzów Wielkopolski - M - OK 23 listopada 2019 20:00
- 265 Magdalena Olczak Gorzów Wlkp. - K - OK 23 listopada 2019 20:20
- 294 Marcin Potocki Żary - M - OK 24 listopada 2019 22:34
- 339 Marcin Prys Gryfino - M - - 25 listopada 2019 23:32
- 2089 Rafał Garbowski Białystok - M - OK 26 listopada 2019 21:42
- 4463 MIchał Miller Poznań - M - OK 27 listopada 2019 18:30
- 136 Grzegorz Żegliński Szczecin Cała Naprzód M - OK 27 listopada 2019 18:42
- 4421 Klaudiusz Zawadzki Pobiedziska - M - OK 28 listopada 2019 06:27
- 4422 Joanna Skrobała Bolechowo - K - OK 28 listopada 2019 19:55
- 1419 Piotr Prusiński Szczecin Jaskinia Behemota M - OK 29 listopada 2019 11:39
- 4467 Arkadiusz Staroń Szczecin - M - OK 29 listopada 2019 11:39
- 1418 Mariusz Perdian Stargard - M - - 29 listopada 2019 15:17
- 304 Krzysztof Jędraszczyk Gryfino - M - - 1 grudnia 2019 10:51
- 1428 Eliza Jaczynowska Poznań - K - OK 1 grudnia 2019 14:02
- 1452 Dariusz Skrobała Bolechowo - M - - 1 grudnia 2019 22:38
- 163 Marcin Kaczyński Szczecin - M - OK 2 grudnia 2019 07:37
- 4473 Tomasz Bednarczyk Trzcianka - M - OK 2 grudnia 2019 09:44
- 306 Arkadiusz Arciuch Wałcz - M - OK 2 grudnia 2019 09:57
- 4476 Krzysztof Wilkołek Kraków - M - OK 3 grudnia 2019 18:54
- 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW - OK 3 grudnia 2019 21:27
- 1415 Mikołaj Bolczyk Piła PGSE M - OK 3 grudnia 2019 22:56
- 1413 Małgorzata Radomska Szczecin - K - OK 4 grudnia 2019 14:15
- 4479 Paulina Ciulemba Gdów - K - OK 4 grudnia 2019 14:59
- 4477 Paweł Posłuszny Wrocław - M - OK 5 grudnia 2019 16:31
- 287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - - 5 grudnia 2019 20:10
- 379 Pawel Horanin Sławoborze - M - OK 8 grudnia 2019 20:08
- 4485 Lukasz Horanin Sławoborze - M - OK 8 grudnia 2019 20:43
- 4474 Grzegorz Piątek Opalenica Jaskinia Behemota M - OK 9 grudnia 2019 09:18
- 119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M - OK 9 grudnia 2019 10:06
- 4486 Paweł Pieczyński Szczecin - M - OK 9 grudnia 2019 20:39
- 4489 Hanna Pieczyńska Szczecin - K - OK 9 grudnia 2019 20:43
- 482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M - - 10 grudnia 2019 09:36

Lista startowa

Trasa: TP16h
Czas startu
14 grudnia 2019 16:00
Limit czasu
16
liczba PK
40
Liczba zawodników
15
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 148 Dariusz Jurkowski Szczecin - M - OK 16 listopada 2019 23:28
- 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - OK 17 listopada 2019 16:17
- 4411 Magda Horova Praha, Czechy - KW - - 17 listopada 2019 22:26
- 4412 Vladimír Hora Praha - MW - - 17 listopada 2019 22:34
- 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails M - OK 17 listopada 2019 23:12
- 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW - OK 18 listopada 2019 07:06
- 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - OK 18 listopada 2019 22:35
- 4417 Krzysztof Miaśkiewicz Wrocław - M - - 19 listopada 2019 12:07
- 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M - OK 21 listopada 2019 13:51
- 4462 Vera Hajkova Praha - Czech Republic - KW - - 27 listopada 2019 17:51
- 4466 Adam Walczak Kościerzyna - MW - OK 28 listopada 2019 15:28
- 4464 Alena Vencovska Česko - KW - - 29 listopada 2019 10:32
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - OK 1 grudnia 2019 17:09
- 4471 Michal Klapka Vrchlabí - CZ - MW - - 1 grudnia 2019 20:03
- 4472 Milada Klapková Vrchlabí - CZ - KW - - 1 grudnia 2019 20:14

Lista startowa

Trasa: TP50
Czas startu
14 grudnia 2019 16:00
Limit czasu
15
liczba PK
20
Liczba zawodników
44
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 174 Rafał Ostromęcki Warszawa - M - OK 16 listopada 2019 01:47
- 133 Sebastian Rożko Gryfino KB Hermes Gryfino M - OK 17 listopada 2019 15:59
- 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - OK 17 listopada 2019 19:10
- 4409 Krzysztof Michalak Człuchów - M - OK 17 listopada 2019 19:30
- 4407 Izabela Ziarkowska Międzyrzecz - K - OK 17 listopada 2019 21:44
- 4408 Robert Kamiński Międzyrzecz - M - OK 17 listopada 2019 21:44
- 4406 Boguslawa Strzelczyk Międzyrzecz - K - OK 17 listopada 2019 21:47
- 336 Michał Fiedosiuk Wągrowiec - M - - 18 listopada 2019 09:10
- 8 Marcin Witkowski Warszawa ZASZYCI MW - OK 18 listopada 2019 13:28
- 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - OK 18 listopada 2019 15:33
- 189 Grzegorz Wilczyński Szczecin - M - - 18 listopada 2019 19:35
- 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - OK 19 listopada 2019 06:38
- 290 Marek Gliszczyński Gutowiec Perpetual Motion Squad M - - 19 listopada 2019 10:07
- 1375 Marek Wągrodzki Górzno Na Skuśkę M - OK 19 listopada 2019 13:26
- 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - OK 19 listopada 2019 17:56
- 4418 Patrycja Pińkowska Szczecin - K - - 19 listopada 2019 17:57
- 260 Szymon Wojtczak Szczecin #fitInfinIT Infinit Codelab M - - 20 listopada 2019 12:57
- 240 Bartosz Klepacki Police - M - OK 23 listopada 2019 20:05
- 4415 Hubert Augustyniak Osogóra - M - OK 26 listopada 2019 19:32
- 156 Jacek Baraniecki Szczecin OA PTTK MW - OK 26 listopada 2019 21:51
- 4465 Agnieszka Minniti Bielawa Orientop Wrocław K - OK 27 listopada 2019 21:05
- 634 Ryszard Świerczyński Polska - M - OK 28 listopada 2019 11:11
- 196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M - - 28 listopada 2019 11:26
- 173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M - OK 28 listopada 2019 19:06
- 228 Krzysztof Siemieniuk Dobrzyniewo Duże Ślepe Kociaki Team M - OK 29 listopada 2019 00:39
- 108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna MW - OK 29 listopada 2019 22:44
- 4468 Tomasz Nowak Zakrzewo STN 'Raider' Poznań M - OK 30 listopada 2019 13:57
- 4469 Antoni Nowak Zakrzewo STN 'Raider' Poznań M - OK 30 listopada 2019 14:01
- 4470 Robert Kapczyński Podgórzyn - M - OK 1 grudnia 2019 07:11
- 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M - OK 1 grudnia 2019 11:05
- 244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - OK 1 grudnia 2019 20:38
- 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW - OK 2 grudnia 2019 00:16
- 275 Marcin Dondajewski Poznań UltraTrail M - - 2 grudnia 2019 09:24
- 4475 Rafał Podleś Szczecin - M - - 2 grudnia 2019 13:21
- 288 Łukasz Drażan Warszawa KSAT M - OK 3 grudnia 2019 19:21
- 329 Mateusz Drażan Warszawa KSAT M - OK 3 grudnia 2019 19:40
- 245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - OK 6 grudnia 2019 09:12
- 227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - - 6 grudnia 2019 10:39
- 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - - 9 grudnia 2019 14:26
- 4484 Angelika Łysiak szczecin - K - - 9 grudnia 2019 21:05
- 4490 Marcin Wojciechowski Szczecin - M - OK 9 grudnia 2019 21:19
- 330 Tomasz Gąsiorek G - M - OK 10 grudnia 2019 06:29
- 298 Marek Sobiegraj Myślibórz ZOZOS MW - OK 10 grudnia 2019 08:51
- 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team MW - - 10 grudnia 2019 23:12

Lista startowa

Trasa: TR100
Czas startu
14 grudnia 2019 16:30
Limit czasu
10
liczba PK
10
Liczba zawodników
4
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 4413 Paweł Karasiński Czeladź - M - - 17 listopada 2019 22:43
- 1403 Grzegorz Grabiec Wrocław - M - - 23 listopada 2019 09:14
- 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M - OK 3 grudnia 2019 20:52
- 4491 Wojciech Jurkowski Sobieradz - M - - 10 grudnia 2019 11:39

Lista startowa

Trasa: TR200
Czas startu
14 grudnia 2019 16:30
Limit czasu
15
liczba PK
20
Liczba zawodników
40
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - OK 15 listopada 2019 22:41
- 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - OK 15 listopada 2019 23:30
- 118 Tomasz Sójka Lubin RKS Fiedorek MW - OK 16 listopada 2019 00:10
- 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 16 listopada 2019 07:18
- 4 Łukasz Mirowski Wrocław - M - OK 16 listopada 2019 09:29
- 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl MW - OK 16 listopada 2019 16:19
- 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 17 listopada 2019 14:52
- 197 Piotr Szajduk Szczecin WRZASKUN MW - OK 17 listopada 2019 15:18
- 208 Bartłomiej Sobieszczański Poznań MTB MEBLOPOL M - OK 17 listopada 2019 19:47
- 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - MW - OK 17 listopada 2019 20:21
- 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan MW - OK 17 listopada 2019 20:42
- 4410 Paweł Jasik Poznań MTB MEBLOPOL M - OK 17 listopada 2019 20:45
- 249 Przemysław Wieliński Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 18 listopada 2019 08:27
- 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - OK 18 listopada 2019 09:54
- 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW - OK 18 listopada 2019 11:25
- 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - - 18 listopada 2019 11:41
- 886 Janusz Urbanik Słowik - M - OK 18 listopada 2019 13:22
- 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - OK 18 listopada 2019 14:45
- 113 Sławomir Makowiec Gdańsk - M - OK 19 listopada 2019 10:55
- 1392 Piotr Szaciłowski Świnoujście - M - OK 19 listopada 2019 15:01
- 270 Sławomir Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada MW - OK 19 listopada 2019 17:39
- 268 Zbigniew Borciuch Szczecin Przyjaciele Konrada MW - OK 19 listopada 2019 17:46
- 251 Tomasz Juszczyk Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 20 listopada 2019 14:43
- 1406 Borys Boczkowski Szczecin Przyjaciele Konrada M - OK 20 listopada 2019 19:02
- 4419 Marcin Starkowski Warszawa Przyjaciele Konrada M - OK 21 listopada 2019 16:48
- 120 Roman Królikowski Modlniczka - MW - OK 24 listopada 2019 15:54
- 809 Mariusz Rudnicki Wołów - MW - OK 27 listopada 2019 19:31
- 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M - OK 28 listopada 2019 18:34
- 533 Krzysiek Pyta Bytom ciecierzyca wełnowiec M - OK 28 listopada 2019 19:00
- 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - OK 2 grudnia 2019 21:30
- 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - OK 2 grudnia 2019 21:33
- 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - OK 3 grudnia 2019 12:36
- 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M - - 3 grudnia 2019 20:05
- 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M - - 3 grudnia 2019 23:42
- 312 Kamila Truszkowska Gdańsk - K - OK 7 grudnia 2019 08:52
- 34 Paweł Mantycki Bydgoszcz BikeBoys.pl Orientujemy M - - 8 grudnia 2019 19:39
- 2507 Małgorzata Szwaracka Gdańsk Morenka Team K - OK 9 grudnia 2019 15:13
- 4488 Grzegorz Szamrowicz Ząbkowice Śląskie - M - OK 9 grudnia 2019 15:56
- 791 Krystian Jakubek Wrocław Mitutoyo AZS Wratislavia M - - 10 grudnia 2019 22:17
- 1157 Andrzej Jacak Łódź IT Orient M - - 10 grudnia 2019 23:37