Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocny Marek 2019

Organizator Adventure Sport Marek Galla
Miejsce woj. kujawsko-pomorskie
Data 16 - 17 lis 2019
Adres bazy
Strona www http://rajdkonwalii.pl/nocnymarek
Regulamin http://rajdkonwalii.pl/nocnymarek/regulamin
Opis 8h rogaining
Liczba zapisanych zawodników 72

Wyniki

Trasa: TP8h
Czas startu
16 listopada 2018 17:30
Limit czasu
8
liczba PK
36
Liczba zawodników
72
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - 242 08:00:00 - 08:00:00 53,00 -   |   -
2 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M - - 203 07:44:00 - 07:44:00 43,94 -   |   -
3 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 194 07:52:00 - 07:52:00 40,58 -   |   -
3 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - - 194 07:52:00 - 07:52:00 40,58 -   |   -
5 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 193 08:00:00 - 08:00:00 39,88 -   |   -
5 784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - - 193 08:00:00 - 08:00:00 39,88 -   |   -
7 191 Tomasz Pryjma Warszawa funexsports MW - - 184 07:39:00 - 07:39:00 38,02 -   |   -
8 689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K - - 174 07:46:00 - 07:46:00 35,95 -   |   -
8 687 Maciej Gędziorowski Warszawa KU AZS WAT Warszawa M - - 174 07:46:00 - 07:46:00 35,95 -   |   -
10 1366 Marek Malinowski Kurcze15 - M - - 148 07:57:00 - 07:57:00 30,58 -   |   -
11 343 Marcin Skawiński Oborniki - M - - 146 07:51:00 - 07:51:00 30,17 -   |   -
12 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M - - 144 07:55:00 - 07:55:00 29,75 -   |   -
13 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - - 141 07:48:00 - 07:48:00 29,13 -   |   -
13 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - - 141 07:48:00 - 07:48:00 29,13 -   |   -
15 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - - 136 07:32:00 - 07:32:00 28,10 -   |   -
16 4433 Ania Farbotko - - K - - 122 07:48:00 - 07:48:00 25,21 -   |   -
16 102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) MW - - 122 07:48:00 - 07:48:00 25,21 -   |   -
18 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers MW - - 122 07:53:00 - 07:53:00 24,94 -   |   -
19 489 Marcin Grabowski Poznań Leśni Poznań M - - 120 07:56:00 - 07:56:00 24,53 -   |   -
20 1443 Magdalena Matelska Poznan - K - - 120 07:58:00 - 07:58:00 24,43 -   |   -
21 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - - 119 08:01:00 - 08:01:00 24,23 -   |   -
22 4434 Grzegorz Raciborski - - M - - 111 07:43:00 - 07:43:00 22,60 -   |   -
22 4435 Michał Rudnicki - - M - - 111 07:43:00 - 07:43:00 22,60 -   |   -
24 1401 Tomasz Pająk Złotów Aboriginals M - - 106 07:08:00 - 07:08:00 21,58 -   |   -
25 672 Łukasz Gmurczyk Zlotow - M - - 106 07:13:00 - 07:13:00 21,33 -   |   -
26 4436 Waldemar FIJOR - - MW - - 106 07:58:00 - 07:58:00 19,32 -   |   -
27 502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider MW - - 98 06:10:00 - 06:10:00 17,86 -   |   -
27 503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider KW - - 98 06:10:00 - 06:10:00 17,86 -   |   -
29 1487 Małgorzata Filipek Bydgoszcz Forest Gang K - - 98 07:50:00 - 07:50:00 14,06 -   |   -
29 4437 Patrycja Podemska - - K - - 98 07:50:00 - 07:50:00 14,06 -   |   -
29 4438 Robert Ptaszyński - - MW - - 98 07:50:00 - 07:50:00 14,06 -   |   -
32 1357 Edyta Szczepańska-Dolna Bydgoszcz Forest Gang Bydgoszcz KW - - 98 07:52:00 - 07:52:00 14,00 -   |   -
33 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - - 94 07:56:00 - 07:56:00 13,43 -   |   -
33 4439 Olga Wache - - K - - 94 07:56:00 - 07:56:00 13,43 -   |   -
35 282 Maciej Tadeusz Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - 93 07:15:00 - 07:15:00 13,29 -   |   -
35 297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - 93 07:15:00 - 07:15:00 13,29 -   |   -
37 1434 Kajetan Sakowicz Złotów, Pow. Złotowski Złotów M - - 93 08:14:00 - 08:14:00 11,70 -   |   -
38 4440 Radoslaw Glowinski - - M - - 92 07:05:00 - 07:05:00 11,58 -   |   -
38 4441 Sławomir Przastek - - M - - 92 07:05:00 - 07:05:00 11,58 -   |   -
40 1872 Szymon Pełszyński - - M - - 92 07:53:00 - 07:53:00 10,40 -   |   -
41 4442 Karol Kłodziński - - M - - 91 07:42:00 - 07:42:00 10,29 -   |   -
41 4443 Karolina Chojnacka - - K - - 91 07:42:00 - 07:42:00 10,29 -   |   -
43 4444 Michalina Studzińska - - K - - 90 07:51:00 - 07:51:00 10,17 -   |   -
43 4445 Kamila Dziennik - - K - - 90 07:51:00 - 07:51:00 10,17 -   |   -
45 1644 Mariusz Pełszyński - - M - - 88 07:53:00 - 07:53:00 9,95 -   |   -
46 4421 Klaudiusz Zawadzki Pobiedziska Wiewiór Adventure Team M - - 86 07:21:00 - 07:21:00 9,72 -   |   -
46 4446 Joanna Skrobała - - K - - 86 07:21:00 - 07:21:00 9,72 -   |   -
46 4447 Michał Miller - - M - - 86 07:21:00 - 07:21:00 9,72 -   |   -
49 1475 Jolanta Bagińska Obrowo Bagi Team K - - 86 07:30:00 - 07:30:00 9,53 -   |   -
49 820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M - - 86 07:30:00 - 07:30:00 9,53 -   |   -
49 974 Radosław Kucharczyk Warszawa - M - - 86 07:30:00 - 07:30:00 9,53 -   |   -
52 4448 Maciej Knopkiewicz - - M - - 79 07:48:00 - 07:48:00 8,75 -   |   -
52 4449 Patryk Olejniczak - - M - - 79 07:48:00 - 07:48:00 8,75 -   |   -
54 300 Monika Sokołowska Warszawa Zawsze Ostatni K - - 75 07:40:00 - 07:40:00 8,31 -   |   -
54 299 Przemysław Gawroński Warszawa Zawsze Ostatni M - - 75 07:40:00 - 07:40:00 8,31 -   |   -
56 1032 Jerzy Sokulski Kraków Klub Wysokogórski Kraków MW - - 73 07:45:00 - 07:45:00 8,09 -   |   -
57 4450 Jędrzej Piotrowski - - M - - 68 07:42:00 - 07:42:00 7,53 -   |   -
57 4451 Katarzyna Piotrowska - - K - - 68 07:42:00 - 07:42:00 7,53 -   |   -
59 147 Jerzy Krupowies Szczecin - MW - - 65 08:00:00 - 08:00:00 7,20 -   |   -
60 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW - - 63 07:23:00 - 07:23:00 6,98 -   |   -
60 4473 Tomasz Bednarczyk Trzcianka - M - - 63 07:23:00 - 07:23:00 6,98 -   |   -
62 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy MW - - 61 07:36:00 - 07:36:00 6,76 -   |   -
63 4454 Wiktoria Jarczak - - K - - 57 07:15:00 - 07:15:00 6,32 -   |   -
63 4455 Filip Sobecki - - M - - 57 07:15:00 - 07:15:00 6,32 -   |   -
63 4456 Jan Kuczkowski - - M - - 57 07:15:00 - 07:15:00 6,32 -   |   -
66 4457 Jerzy Nowachowicz - - MW - - 52 07:05:00 - 07:05:00 5,76 -   |   -
66 4458 Zdzisław Ratajczyk - - MW - - 52 07:05:00 - 07:05:00 5,76 -   |   -
66 4459 Michał Nowachowicz - - M - - 52 07:05:00 - 07:05:00 5,76 -   |   -
69 4460 Dominik Stolinski - - M - - 48 06:13:00 - 06:13:00 5,32 -   |   -
69 4461 Tomasz Nelke - - M - - 48 06:13:00 - 06:13:00 5,32 -   |   -
71 2014 Tomasz Kościelniak - - M - - 30 07:01:00 - 07:01:00 3,32 -   |   -
71 568 Adam Szych Rokietnica - M - - 30 07:01:00 - 07:01:00 3,32 -   |   -