Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

OrientAkcja 2019

Organizator SFSM „BASTION”
Miejsce woj. łódzkie - Łobudzice
Data 25 maj 2019
Adres bazy Ośrodek Konferencyjny "Przy Patykach", Kolonia Łobudzice 18c 97-425 Zelów
Strona www http://www.orientakcja.pl
Regulamin https://orientakcja.blogspot.com/p/reg.html
Zapis na 27 kwietnia 2019   -   22 maja 2019
Opis Rowerowy maraton na orientację
Liczba zapisanych zawodników 72

Wyniki

Trasa TR110

Czas startu
25 maja 2019 09:30
Limit czasu
8,5
liczba PK
-
Liczba zawodników
72
Wyniki nieoficjalne
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolneCzas całkowityPunkty
-1945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2408:22:5050.00
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure2407:05:5450.00
2-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-2407:23:0848.06
2-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2407:23:0848.06
-21296Nieduziak Angelika -Gołcza-2308:12:2047.92
-33710Szczepaniak Weronika --VerOn Team2108:27:2543.75
4-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2407:26:4847.66
-43711Czeczott Małgorzata --UKA2008:24:1041.67
-53845Kwitowska Anna -Warszawa-1908:12:2539.58
5-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla2407:41:0546.18
6-1072Zarzycki Piotr -ŁódźKTR BikeOrient / ITOrient2407:52:1045.10
-63713Buciak Barbara --Mazurskie Tropy1807:55:2537.50
-73714Lewandowska Magdalena --Rs Team1807:57:2037.35
7-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2407:57:2044.61
-73715Mrozek Ewa --RS Team1807:57:2037.35
-73717Widulińska Sylwia --RS Team1807:57:2037.35
-73716Papuga Joanna --RS TEAM1807:57:2037.35
8-3685Madej Rafał --:)2408:04:3343.95
9-809Rudnicki Mariusz -Wołów-2408:14:3043.06
9-813Kowalski Krzysztof -Wołów-2408:14:3043.06
11-7Zadworny Tomasz -Łódź-2408:15:0043.02
-11883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-1808:04:5036.77
-123233Maciejewska Małgorzata --Pędzący Pędzel1708:21:5534.73
12-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-2408:18:0542.75
13-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2408:22:5042.35
-133718Rosińska Karolina --RWD1608:09:4032.69
14-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówKTR BikeOrient2307:51:2040.59
-141035Moskała Agnieszka -Ustroń-1608:19:1232.06
-151042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja1407:58:3428.05
15-3688Sompoliński Łukasz ---2308:12:3038.84
15-3687Arkuszewski Tomasz --DZTZKLSNU2308:12:3038.84
15-3686Adamski Jędrzej ---2308:12:3038.84
18-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl2308:22:3038.07
19-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2308:24:1537.94
20-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-2208:16:2036.29
21-1081Gryszkalis Marcin -Łódź-2208:28:5035.40
22-693Smejda Andrzej -Warszawa-2107:37:1033.79
23-948Kapustka Wojciech -ŻoryArsBona2108:03:1931.96
23-1279Kucharczyk Seweryn -Rybnik-2108:03:1931.96
25-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient2108:23:5030.66
26-3689Szczepaniak Tadeusz --VerOn Team2108:27:2530.44
27-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy2007:45:2528.99
28-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran2008:33:0326.30
29-3690Milczarek Grzegorz --DZTZKLSNU1907:37:0524.98
30-3691Kucza Jarosław --Pędzące Ślimaki1907:52:0524.19
31-3692Rogowski Hubert --banderolka.pl1908:09:4023.32
32-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-1908:22:2022.73
32-3693Matera Rafał ---1908:22:2022.73
34-3694Tomczak Paweł --Włóczykije1807:55:0021.54
35-3695Stankowski Błażej --Włóczykije1807:57:0021.45
36-3696Banaś Marcin ---1807:57:2021.43
36-3702Sołtysiński Dariusz --RS Team1807:57:2021.43
36-3698Hejmanowski Arkadiusz --RS TEAM1807:57:2021.43
36-3701Mrozek Sławomir --RSTEAM1807:57:2021.43
36-3697Góra Robert --RS TEAM1807:57:2021.43
36-3699Kordiasz Filip --RS Team1807:57:2021.43
36-3700Kozioł Robert --RSTeam1807:57:2021.43
43-884Redo Grzegorz -Głowno-1808:04:5021.10
43-885Urbanik Janusz -Słowik-1808:04:5021.10
45-1069Mińkowski Marcin -Piastów-1808:16:0020.63
46-3792Kostrzewa Jacek -Kalisztańczący z kompasem1808:21:4020.39
47-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek1808:21:5020.39
48-3365Świtoń Łukasz --Pędzący Pędzel1708:21:5519.25
49-3703Nycz Piotr --Wataha1607:20:3518.12
49-3706Wiewiórski Dawid --Wataha1607:20:3518.12
49-3704Nycz Mateusz --Wataha1607:20:3518.12
49-3705Wiewiórski Piotr --Wataha1607:20:3518.12
53-3707Mirowski Paweł --Wataha1607:20:4518.11
54-3708Majtczak Bartosz --RWD1608:09:4016.30
55-1028Jakubas Piotr -KrakówRajd Hawran1608:19:1215.99
56-2036Młynarkiewicz Michał -WrocławImmotion Specialized Team Wrocław1608:22:5515.87
57-3709Kotowski Józef --Szalone naleśniki1406:58:5513.89