Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Silesia Race 2020

Organizator Silesia Adventure Sport
Miejsce woj. śląskie
Data 26 wrz 2020
Adres bazy
Strona www http://www.silesiarace.pl
Regulamin
Opis Zawody na orientację w czterech formułach: - Sportowa Gra Miejska 10 - 15 km, kat.: rodzinna i dorosła - TP 25 i 50 km - TR 50 km - rajdy przygodowe 50 i 100 km
Liczba zapisanych zawodników 28

Wyniki

Trasa: TP50
Czas startu
26 września 2020 09:00
Limit czasu
12 godzin
liczba PK
-
Liczba zawodników
28
Wyniki nieoficjalne
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Miejscowość v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Punkty kontrolne punkty przeliczeniowe Czas trasy Czas kary Czas całkowity Punkty pucharowe Linki  
1 632 Paweł Moszkowicz Kraków - MW - 50 50 06:40:00 - 06:40:00 41,50 -   |   -
2 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW - 50 50 08:03:00 - 08:03:00 34,13 -   |   -
3 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - 50 50 08:22:00 - 08:22:00 32,37 -   |   -
4 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - 50 50 09:14:00 - 09:14:00 28,88 -   |   -
5 490 Wojciech Robak Kobyle ZK Nowy Wiśnicz M - 50 50 09:43:00 - 09:43:00 27,44 -   |   -
6 2310 Paweł Pruszkowski - - M - 50 50 10:27:00 - 10:27:00 25,52 -   |   -
7 5132 Sławomir Szczepañski - - M - 50 50 10:42:00 - 10:42:00 24,92 -   |   -
8 2237 Marcin Pastecki - - M - 50 50 11:06:00 - 11:06:00 24,02 -   |   -
8 2239 Kasia Nigbor-Fogel - - K - 50 50 11:06:00 - 11:06:00 24,02 -   |   -
10 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - 48 48 07:05:00 - 07:05:00 23,06 -   |   -
11 2486 Szymon Weiss - - M - 47 47 11:40:00 - 11:40:00 22,58 -   |   -
11 1305 Marcin Weiss Kolanowice - MW - 47 47 11:40:00 - 11:40:00 22,58 -   |   -
13 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - 45 45 11:55:00 - 11:55:00 21,62 -   |   -
14 5133 Rysiek Prêcikowski - - MW - 44 44 11:16:00 - 11:16:00 21,14 -   |   -
14 3980 Adam Gładki - Klubik Kaukaski M - 44 44 11:16:00 - 11:16:00 21,14 -   |   -
16 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 42 42 11:45:00 - 11:45:00 20,18 -   |   -
17 3958 Michał Gabała Będzin - M - 41 41 11:45:00 - 11:45:00 19,70 -   |   -
18 2740 Mariusz Nowak - - M - 39 39 11:37:00 - 11:37:00 18,74 -   |   -
18 2742 Tomasz Tuleja - - M - 39 39 11:37:00 - 11:37:00 18,74 -   |   -
20 2238 Anna Cibis - - K - 37 37 09:40:00 - 09:40:00 17,78 -   |   -
21 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M - 37 37 09:41:00 - 09:41:00 17,75 -   |   -
22 4120 Kamil Rogóż Warszawa Wydry M - 35 35 04:51:00 - 04:51:00 16,79 -   |   -
22 4119 Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry K - 35 35 04:51:00 - 04:51:00 16,79 -   |   -
24 1168 Roman Cedrych Mikołów - MW - 31 31 11:41:00 - 11:41:00 14,87 -   |   -
24 1167 Karina Kiełtyka Mikołów - K - 31 31 11:41:00 - 11:41:00 14,87 -   |   -
24 2202 Justyna Dalecka - - K - 31 31 11:41:00 - 11:41:00 14,87 -   |   -
24 5134 Joanna Michalska-Ćwiek - - K - 31 31 11:41:00 - 11:41:00 14,87 -   |   -
28 3856 Tomasz Łyczko - Bolinoga M - 17 17 09:41:00 - 09:41:00 8,15 -   |   -