Puchar Maratonów na Orientację

 

Śnieżne Konwalie 2020

Organizator Adventure Sport Marek Galla
Miejsce woj. lubuskie - Miedzichowo
Data 25 sty 2020
Adres bazy Szkolna, 64-361 Miedzichowo
Strona www http://rajdkonwalii.pl/zima
Regulamin http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Zapis na 1 stycznia 2020   -   24 stycznia 2020
Opis Rajd na mapach 1:50 000 oraz kilku mapach 1:10 000

Lista startowa

Trasa: TP25
Czas startu
25 stycznia 2020 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
20
Liczba zawodników
103
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 500 Piotr Borkowski Sulechów Sulma Sulechów MW - - 1 stycznia 2020 22:21
- 4627 Agnieszka WĘGIER Zielona Góra Zielona Góro Zacznij Biegać K - - 1 stycznia 2020 22:42
- 566 Krzysztof Mol Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów M - - 2 stycznia 2020 09:39
- 240 Bartosz Klepacki Police - M - - 2 stycznia 2020 09:53
- 373 Kinga Perzyńska Zielona Góra RANT Team Zielona Góra K - - 2 stycznia 2020 10:50
- 4628 Dorota Rudzińska Zielona Góra - K - - 2 stycznia 2020 12:49
- 1455 Dariusz Tuzimek Zielona Góra Drużyna Szpiku MW - - 2 stycznia 2020 13:58
- 4629 Hanna Kulczyk Zielona Góra - K - - 2 stycznia 2020 14:13
- 431 Przemysław Lisowski Wrocław KS Artemis M - - 2 stycznia 2020 15:19
- 4631 Łukasz Oleksa Świdnica - M - - 2 stycznia 2020 18:38
- 348 Bartosz Krzyśko Wrocław - M - - 2 stycznia 2020 19:43
- 2063 Anna Kaczmarek Leszno Orienteering Leszno K - - 2 stycznia 2020 20:48
- 4632 Joanna Balawajder Zielona Góra - K - - 2 stycznia 2020 21:10
- 4634 Bartosz Kania Rokietnica Ramos Vamos M - - 2 stycznia 2020 21:26
- 4633 Adriana Nowak Nowa Sól - K - - 2 stycznia 2020 21:27
- 375 Filip Chmielewski Zielona Góra DTP M - - 2 stycznia 2020 22:07
- 832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / #jatylkobiegam M - - 2 stycznia 2020 22:43
- 385 Katarzyna Jarczyńska Zielona Gora Drużyna Belgusa K - - 3 stycznia 2020 08:19
- 4636 Natalia Szczęsnowicz Trzebów - K - - 3 stycznia 2020 08:59
- 650 Aneta Bańska-Bodziona Boleslawiec 10BKPanc K - - 3 stycznia 2020 09:39
- 4638 Ewa Mielcarek Poznań Pędzące Kury K - - 3 stycznia 2020 10:48
- 1317 Michał Filipiak Poznań Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego M - - 3 stycznia 2020 11:47
- 611 Tomasz Płóciennik Trzebiechów 5 lpa sulechów M - - 3 stycznia 2020 11:56
- 351 Szczepan Kogut Żagań Żagańska Grupa Biegowa M - - 3 stycznia 2020 12:05
- 1368 Adam Mrozik Bydgoszcz Grot Woja/Forest Gang M - - 3 stycznia 2020 12:34
- 441 Katarzyna Fligier Zielona Góra Nowe Granice K - - 3 stycznia 2020 12:54
- 259 Maciej Krzyśko Pełczyce ZOZOS MW - - 3 stycznia 2020 13:03
- 432 Marcin Gaczyński Międzyrzecz INDYWIDUALNIE M - - 3 stycznia 2020 15:40
- 4639 Nina Jarzębska Police - K - - 3 stycznia 2020 17:57
- 426 Paweł Górczyński Wiry Napier...acze M - - 3 stycznia 2020 23:21
- 425 Justyna Smektała Nowy Belęcin Bukos K - - 4 stycznia 2020 17:03
- 4635 Joanna Burtna Poznań Pędzące Kury K - - 4 stycznia 2020 21:56
- 119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M - - 5 stycznia 2020 13:24
- 2164 Jarosław Dawidziak Leszno Ambit Racing Team M - - 5 stycznia 2020 17:59
- 4645 Agata Dopierała Dopiewo Dopiewo K - - 5 stycznia 2020 18:51
- 4646 Anna Nowakowska Szczawno-Zdrój - K - - 5 stycznia 2020 19:25
- 1155 Jarosław Piechowiak Szczecin - M - - 5 stycznia 2020 23:37
- 1156 Urszula Żarek Police - K - - 5 stycznia 2020 23:50
- 520 Paweł Golinowski Wrocław 10BKPanc M - - 6 stycznia 2020 12:43
- 2145 Anita Duda - - K - - 6 stycznia 2020 13:38
- 2073 Mariusz Plesinski - - M - - 6 stycznia 2020 16:26
- 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - - 6 stycznia 2020 16:44
- 4463 Michał Miller Poznań Wiewiór Adventure Team M - - 6 stycznia 2020 19:15
- 494 Tomasz Kozłowski Poznań Los Pollos Hermanos M - - 6 stycznia 2020 20:08
- 4654 Arkadiusz Skrzypiński Leszno - M - - 6 stycznia 2020 20:40
- 655 Mariusz Sitnicki Żagań 10BKPanc Świętoszów M - - 6 stycznia 2020 20:47
- 1119 Kostiantyn Kirakosov Leszno Ambit racing team M - - 6 stycznia 2020 23:19
- 4637 Justyna Panaszek Trzebów - K - - 7 stycznia 2020 07:52
- 1475 Jolanta Bagińska Obrowo Bagi Team K - - 7 stycznia 2020 09:23
- 820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M - - 7 stycznia 2020 09:26
- 4473 Tomasz Bednarczyk Trzcianka - M - - 7 stycznia 2020 10:13
- 4655 Paweł Dryszel Gorzów Wlkp. - M - - 7 stycznia 2020 11:59
- 463 Krzysztof Radziwoń Polkowice Grupa Nienachalnie Heroiczna M - - 7 stycznia 2020 13:36
- 4657 Dorota Wysocka Pznań - K - - 7 stycznia 2020 15:44
- 4658 Wojciech Wysocki Poznań - M - - 7 stycznia 2020 15:52
- 287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - - 7 stycznia 2020 17:55
- 4421 Klaudiusz Zawadzki Pobiedziska Wiewiór Adventure Team M - - 7 stycznia 2020 18:54
- 4660 Dawid Zawadzki Pobiedziska Wiewiór Adventure Team M - - 7 stycznia 2020 19:09
- 1980 Ewelina Urbaniak - - K - - 7 stycznia 2020 19:36
- 4662 Magdalena Zoryło-Kopeć Zielona Góra - K - - 7 stycznia 2020 21:39
- 4663 Marcelina Woźnica Dobrzany - K - - 7 stycznia 2020 22:29
- 4664 Tomasz Gąsiorek Gorzów Wielkopolski - M - - 7 stycznia 2020 22:32
- 2032 Kajetan Rystał Zdroisko ColcaPeru M - - 8 stycznia 2020 00:13
- 1459 Maria Lebioda Zdroisko ColcaPeru K - - 8 stycznia 2020 00:14
- 4665 Anna Korczyc Lwówek Śląski 10BKPanc K - - 8 stycznia 2020 09:24
- 4667 Kamil Lesisz Warszawa - M - - 8 stycznia 2020 09:55
- 579 Piotr Pańszczyk Wrocław - M - - 8 stycznia 2020 15:14
- 1444 Ewa Chrustek Zielona Góra - KW - - 9 stycznia 2020 18:58
- 659 Karolina Chołuj-Mazur Lubiatów - K - - 9 stycznia 2020 21:36
- 4668 Agnieszka Skóra Radnica - K - - 9 stycznia 2020 21:51
- 1445 Anna Lipka Zielona Góra - K - - 9 stycznia 2020 22:18
- 4670 Tomasz Marciniak - - M - - 10 stycznia 2020 13:30
- 4669 Maria Marciniak - - K - - 10 stycznia 2020 13:30
- 4671 Ewa JANIK Leszno Ambit Racing Team K - - 12 stycznia 2020 23:31
- 2030 Barbara Galla - - KW - - 13 stycznia 2020 10:14
- 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - 13 stycznia 2020 12:35
- 1126 Artur Janik Leszno Ambit Racing Team M - - 13 stycznia 2020 14:00
- 1118 Sławomir Formanowski Leszno Ambit Racing Team M - - 13 stycznia 2020 17:15
- 429 Magdalena Woźna Zielona Góra - K - - 13 stycznia 2020 18:19
- 1473 Justyna Grosicka Sulechów - K - - 13 stycznia 2020 19:10
- 4028 Jakub Adamczyk Toruń - M - - 13 stycznia 2020 21:09
- 4674 Patrycja Szymanowska Trzebiszewo - KW - - 13 stycznia 2020 21:24
- 1472 Rafał Mazurek Zielona Góra - M - - 13 stycznia 2020 21:27
- 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M - - 13 stycznia 2020 22:46
- 1498 Mariusz Siebert Kłodawa Mumiaki MTB4FUN MW - - 14 stycznia 2020 10:51
- 4675 Wioletta Wiśniewska Leszno AMBIT RACING TEAM KW - - 14 stycznia 2020 11:41
- 1120 Krzysztof Wisniewski Leszno AMBIT RACING TEAM MW - - 14 stycznia 2020 11:41
- 2650 Krzysztof Muszyński - - M - - 14 stycznia 2020 14:45
- 469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - - 14 stycznia 2020 17:17
- 1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M - - 14 stycznia 2020 19:26
- 634 Ryszard Świerczyński Polska Orientop Wrocław M - - 15 stycznia 2020 07:30
- 4678 Katarzyna Trzuszkowska Bolesławiec - K - - 15 stycznia 2020 12:06
- 4679 Magda Stachowiak Dąbcze - K - - 15 stycznia 2020 15:27
- 2110 Janusz Czarnobil - - M - - 15 stycznia 2020 16:39
- 855 Grzegorz Gałązka Osielsko Road to nowhere M - - 15 stycznia 2020 17:34
- 782 Jacek Esp Warszawa - MW - - 15 stycznia 2020 18:03
- 4682 Darek Nowicki Warszawa - MW - - 15 stycznia 2020 22:17
- 4683 Witold Szuturma Oława - M - - 16 stycznia 2020 07:55
- 4684 Wojciech Misiewicz Oława - M - - 16 stycznia 2020 08:11
- 371 Natalia Biegała Poznań, Pow. Poznań Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego K - - 18 stycznia 2020 21:11
- 670 Maciej Piskunowicz Poznań - M - - 18 stycznia 2020 23:58
- 4685 Krzysztof Szlachtowski Gorzów Wielkopolski Mumiaki MTB 4FUN MW - - 19 stycznia 2020 22:53
- 480 Patryk Szymański Mosina NAPIER...ACZE M - - 20 stycznia 2020 20:23

Lista startowa

Trasa: TP8h
Czas startu
25 stycznia 2020 10:00
Limit czasu
8
liczba PK
36
Liczba zawodników
93
Pozycja v ^ ID v ^ Zawodnik v ^ Lokalizacja v ^ Klub sportowy v ^ Kategoria Numer v ^ Opłata startowa Data zgłoszenia v ^  
- 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers MW - - 1 stycznia 2020 22:26
- 557 Marcin Wicher Poznań ZwichrowanY M - - 1 stycznia 2020 22:28
- 466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M - - 1 stycznia 2020 23:28
- 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - - 2 stycznia 2020 00:10
- 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - 2 stycznia 2020 10:30
- 133 Sebastian Rożko Gryfino KB Hermes Gryfino M - - 2 stycznia 2020 11:13
- 1443 Magdalena Matelska Poznan - K - - 2 stycznia 2020 12:11
- 366 Sławomir Marczewski Złotów Stowarzyszenie ludzi w biegu Złotów M - - 2 stycznia 2020 12:37
- 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K - - 2 stycznia 2020 13:05
- 4630 Paweł Stankiewicz Potasze - M - - 2 stycznia 2020 16:20
- 470 Barbara Wysocka Poznań - K - - 2 stycznia 2020 16:40
- 102 Artur Małowiński Bydgoszcz :-) MW - - 2 stycznia 2020 16:43
- 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - 2 stycznia 2020 19:31
- 105 Rafał Fałowski Gajków - MW - - 2 stycznia 2020 20:09
- 502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider MW - - 2 stycznia 2020 22:00
- 503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider KW - - 2 stycznia 2020 22:11
- 361 Marek Muszynski Poznań AR Poznan M - - 3 stycznia 2020 08:27
- 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - - 3 stycznia 2020 10:31
- 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy MW - - 3 stycznia 2020 10:35
- 784 Wojciech Wiatr Poznań :) MW - - 3 stycznia 2020 11:05
- 4415 Hubert Augustyniak Osogóra - M - - 3 stycznia 2020 11:59
- 4478 Katarzyna Żebrowska Trzcianka - KW - - 3 stycznia 2020 12:35
- 416 Mariusz Błachowiak Leszno MARATON LESZNO M - - 3 stycznia 2020 13:27
- 1463 Sławomir Durka Leszno - M - - 3 stycznia 2020 14:26
- 1434 Kajetan Sakowicz Złotów, Pow. Złotowski Złotów M - - 3 stycznia 2020 15:01
- 606 Maciej Piasecki Poznań Samowolka M - - 3 stycznia 2020 16:07
- 1468 Paweł Degórski Poznań - M - - 3 stycznia 2020 16:11
- 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - - 3 stycznia 2020 17:16
- 379 Pawel Horanin Sławoborze - M - - 3 stycznia 2020 20:58
- 406 Łukasz Szmyt Leszno - M - - 3 stycznia 2020 21:25
- 403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - - 3 stycznia 2020 22:35
- 147 Jerzy Krupowies Szczecin - MW - - 3 stycznia 2020 22:42
- 4641 MATEUSZ ZDRENKA Złotów Orient Express Team M - - 4 stycznia 2020 17:24
- 4642 Robert Majewski Złotów Orient Express Team M - - 4 stycznia 2020 17:29
- 30 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - - 4 stycznia 2020 22:52
- 1401 Tomasz Pająk Złotów Aboriginals M - - 5 stycznia 2020 18:13
- 363 Sebastian Grodecki Chocianów KB Zdyszaaani Chocianów M - - 5 stycznia 2020 20:28
- 4643 Justyna Machoń Chocianów KB 'ZDYSZAAANI' CHOCIANÓW K - - 5 stycznia 2020 20:35
- 4649 Amelia Grodecka Chocianów - K - - 6 stycznia 2020 09:49
- 35 Tomasz Duda Warszawa - M - - 6 stycznia 2020 12:49
- 108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna MW - - 6 stycznia 2020 16:53
- 667 Ewa Misiaczek Warszawa - KW - - 6 stycznia 2020 17:33
- 4652 Ewa Ogrodowicz Łódź - K - - 6 stycznia 2020 17:46
- 173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M - - 6 stycznia 2020 17:50
- 165 Robert Kujawski Siemirowice - M - - 6 stycznia 2020 17:54
- 196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M - - 6 stycznia 2020 18:15
- 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - - 6 stycznia 2020 18:57
- 1097 Mateusz Suwara Wrocław SP 66 Wrocław M - - 6 stycznia 2020 19:18
- 4651 Janusz Olbrycht Warszawa - MW - - 6 stycznia 2020 19:30
- 356 Dariusz Miśkiewicz Osowiec - MW - - 6 stycznia 2020 20:04
- 4653 Michał Zieliński Poznań - M - - 6 stycznia 2020 20:07
- 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - - 6 stycznia 2020 20:28
- 482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M - - 6 stycznia 2020 22:10
- 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M - - 6 stycznia 2020 22:26
- 642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - - 6 stycznia 2020 22:51
- 117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - - 6 stycznia 2020 22:52
- 672 Łukasz Gmurczyk Zlotow - M - - 6 stycznia 2020 22:55
- 2202 Justyna Dalecka - - K - - 7 stycznia 2020 07:08
- 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - 7 stycznia 2020 08:28
- 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - 7 stycznia 2020 08:28
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo MW - - 7 stycznia 2020 09:00
- 421 Jarek Konczalski Września MKMB M - - 7 stycznia 2020 13:18
- 344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K - - 7 stycznia 2020 13:26
- 4656 Gracjan Cupryś Poznań - M - - 7 stycznia 2020 14:12
- 4644 Nikodem Seidel Mochy - M - - 7 stycznia 2020 14:18
- 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - - 7 stycznia 2020 15:40
- 320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - - 7 stycznia 2020 16:06
- 275 Marcin Dondajewski Poznań UltraTrail M - - 7 stycznia 2020 17:01
- 1438 Bartłomiej Mazan Szczecin KOS BnO Szczecin M - - 7 stycznia 2020 21:29
- 1439 Aleksandra Mazan Złocieniec UKS "Traper" Złocieniec K - - 7 stycznia 2020 21:33
- 103 Gabriel Bujakiewicz Pobiedziska On-Sight MW - - 8 stycznia 2020 08:17
- 4666 Michał Radzimierski Gdynia Trójmiejska Grupa Pościgowa M - - 8 stycznia 2020 09:37
- 311 Krzysztof Spychała Poznań - M - - 9 stycznia 2020 11:32
- 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M - - 9 stycznia 2020 18:15
- 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - - 9 stycznia 2020 21:37
- 401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M - - 12 stycznia 2020 21:52
- 2305 Kamila Chrząstowska - - K - - 13 stycznia 2020 04:04
- 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - - 13 stycznia 2020 04:17
- 316 Tomasz Krasowski Wrocław - M - - 13 stycznia 2020 15:41
- 687 Maciej Gędziorowski Warszawa KU AZS WAT Warszawa M - - 13 stycznia 2020 17:04
- 689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K - - 13 stycznia 2020 17:07
- 4625 Piotr Grabaszewski Bytów gRabaRz TEAM M - - 14 stycznia 2020 23:09
- 307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M - - 15 stycznia 2020 11:45
- 678 Marek Kaliciński Warszawa UKA M - - 15 stycznia 2020 14:13
- 4680 Patryk Olejniczak Glinka Duchowna - M - - 15 stycznia 2020 20:38
- 4681 Maciej Knopkiewicz Kostrzyn - M - - 15 stycznia 2020 20:39
- 284 Robert Stanek Szczecin RUDY KOT MW - - 16 stycznia 2020 12:26
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze MW - - 16 stycznia 2020 15:15
- 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - - 16 stycznia 2020 15:17
- 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW - - 16 stycznia 2020 17:06
- 227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - - 17 stycznia 2020 11:07
- 489 Marcin Grabowski Poznań Leśni Poznań M - - 19 stycznia 2020 01:47
- 1364 Witold Ciesielski Gdansk MR M - - 20 stycznia 2020 15:46