Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Silesia Race - zima 2022

Organizator Silesia Adventure Sport
Miejsce woj. śląskie - Koszęcin
Data 5 lut 2022
Adres bazy
Strona www http://www.silesiarace.pl
Regulamin
Opis Zawody na orientację w zimowych warunkach, trasy: - Sportowa Gra Miejska, 10 - 15 km, kat. rodzinna i dorosła - trasy piesze 25 i 50 km - trasy rowerowe 50 i 100 km - rajdy przygodowe 60 i 100 - 125 km Teren: gdzieś w woj. śląskim...
Liczba zapisanych zawodników 66
Status wyników Nieoficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
5 lutego 2022 09:00
Limit czasu
12h
liczba PK
-
Liczba zawodników
13
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
1-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos282806:24:00
-11254Kucza Agnieszka -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki282810:25:00
2-791Jakubek Krystian 🥈-Wrocław-282806:30:02
3-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl282806:40:31
4-15075Kosmała Janusz ---282808:32:59
5-1253Kucza Jarosław -Kąty WrocławskiePędzące Ślimaki282810:25:01
6-118Sójka Tomasz -LubinRKS Fiedorek282811:31:00
7-15076Sieradzki Mateusz ---252511:03:04
8-14660Zwonek Piotr -KrakóweXrowerowanie.pl Kraków212109:24:03
8-970Małodobry Wojciech -Miechów-212109:24:03
10-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-181807:49:06
11-15077Chroboczek Marek ---141407:55:05
12-1098Ciosek Krzysztof -Opole-7703:04:23

Trasa TP50

Czas startu
5 lutego 2022 08:30
Limit czasu
15
liczba PK
-
Liczba zawodników
53
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty kontrolnepunkty przeliczenioweCzas całkowity
14947Majer Janusz -topolów-303005:23:10
25410Firlej Dariusz ---303005:36:40
34972Wieczorek Andrzej -Racibórzhasiok303005:36:50
4940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8303006:15:30
5490Robak Wojciech -KobyleZK Nowy Wiśnicz303007:02:00
61252Fidelak Paweł -Wrocław-303007:05:00
71343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik303007:18:30
815056Pękała Robert ---303007:19:20
915000Fabrowski Jan ---303008:37:06
1015057Grybś Piotr ---303009:13:35
114411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-303009:22:00
12311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym303009:38:00
13603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga303010:50:17
14908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-303011:08:00
14350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi303011:08:00
1415058Sitko Wojciech ---303011:08:00
174860Damaszek Grzegorz ---303011:18:30
184861Zander Kamil ---303011:18:41
193857Hordziejewicz Ewa --Strefa Byków303011:44:00
20171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad303011:44:06
20151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam303011:44:06
221327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-303011:48:02
2315059Kasprzycki Olaf ---303011:49:00
242456Talanda Mateusz -Bielsko-Biała-292905:14:00
2415060Waluga Ireneusz ---292905:14:00
26917Marszałek Piotr -Marklowice GórneInO SCI292905:27:58
2715061Defeciñski Radosław ---292905:54:15
28417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club292906:10:35
28123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy292906:10:35
30347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-292906:15:00
31505Wybraniec Wojciech -Bytom-292907:10:00
3215062Wojczyk Sebastian ---292907:43:00
3215063Ledzion Grzegorz ---292907:43:00
34160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi292907:49:13
344676Rajtar Zbigniew -Kraków-292907:49:13
3615064Szewczyk Krzysztof ---292908:00:00
362803Mucha Monika ---292908:00:00
38319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo292908:51:00
396919Kubisz Dorota ---292909:18:00
406921Rosiński Zbigniew ---292909:18:32
406920Kubisz Tomasz ---292909:18:32
428634Szablicki Aleksy ---292909:20:00
43637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw272709:51:30
444693Haladyn Łukasz -Ostrzeszów-252506:15:00
454464Vencovska Alena -Česko-252511:48:00
4615065Wierzbicki Marcin ---252511:57:25
4714819Piwowarczyk Agata -Legionowo-242411:46:00
484462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-242411:48:00
494412Hora Vladimír -Praha-242412:04:00
502707Lic Janusz ---222207:15:00
511032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków222211:12:26
5215066Kołodziej Natalia ---202011:55:00
5215067Gil Wojciech ---202011:55:00