Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Wyniki dla TP50 w sezonie 2020

Open v ^ M/K Pozycja v ^ Kategoria Pozycja wetarnów v ^ Imię v ^ Nazwisko v ^ Klub sportowy v ^ Open TP50 v ^ W TP50 v ^
1 1 M - Marcin Sontowski Morenka Team 203,86 -
2 2 M - Marcin Hippner Morenka Team 192,27 -
3 3 M - Tomasz Duda - 189,10 -
4 4 M - Michał Jędroszkowiak Bohaterzy Ziemi 188,69 -
5 5 M - Karol Gostomczyk RELAKS 167,80 -
6 6 MW 1 Waldemar Binkowski - 165,24 -
7 7 MW 2 Wiesław Prozorowski Ambit Racing Team 164,05 -
8 8 MW 3 Jan Parzybut Postęp team 159,07 -
9 9 M - Sławomir Szczepański SS 157,82 -
10 10 MW 4 Przemysław Witczak Dreamtime Trails 155,38 -
11 11 M - Piotr Kopacz - 153,89 -
12 12 M - Łukasz Siejko - 153,64 -
13 13 M - Piotr Kwitowski Mazurskie Tropy 152,82 -
14 1 K - Anna Sejbuk - 151,45 199,00
15 14 M - Grzegorz Malicki T-Mobile Cycling Club 146,38 -
16 15 M - Tomasz Domin sevencoins.pl 137,62 -
17 16 MW 5 Wojciech Hołdakowski - 137,52 -
18 17 MW 6 Leszek Herman-Iżycki - 131,81 -
19 18 M - Andrzej Eibl Eiblu Team 131,49 -
20 19 M - Paweł Wolniewicz - 130,53 -
21 20 MW 7 Wojciech Wiatr :) 129,30 -
22 21 M - Wojciech Zając Długouchy 128,52 -
23 22 MW 8 Stanisław Kaczmarek Szach Sękowo 127,70 -
24 23 M - Sebastian Wojciech Wilga Orient 127,41 -
25 3 K - Magda Horova - 126,23 170,73
26 24 MW 9 Marcin Witkowski ZASZYCI 123,22 -
27 25 MW 10 Gabriel Bujakiewicz On-Sight 121,84 -
28 26 M - Jacek Litewka Drużyna Gabrysi 121,45 -
29 27 M - Paweł Jankowiak Chyże BnO / Z Mapą 121,42 -
30 28 MW 11 Jerzy Ścibisz - 121,37 -
31 29 M - Arkadiusz Duszak 2PU 120,71 -
32 2 K - Dorota Duszak 2PU 120,71 182,59
33 30 M - Paweł Fidelak - 120,48 -
34 31 M - Mariusz Opioła Równia Pochyła 117,50 -
35 32 M - Mateusz Suwara SP 66 Wrocław 116,17 -
36 4 K - Joanna Owczarz Włóczymordy 114,65 165,01
37 33 M - Marek Dolatowski i tak się zgubię 113,04 -
38 34 MW 12 Tomasz Łaski KInO Stowarzysze 112,09 -
39 35 M - Hubert Augustyniak - 107,74 -
40 36 M - Tomasz Kaźmierczak T-MAKS 107,33 -
41 37 M - Tadeusz Podraza UltraTarnów 105,43 -
42 38 MW 13 Rysiek Pręcikowski - 104,64 -
43 39 M - Marek Porębski Dziewiąty 100,67 -
44 40 M - Adam Michalski Hałabała 100,25 -
45 41 M - Łukasz Romanowski - 99,15 -
46 42 M - Łukasz Słomiany PIANA Z PYSKA 98,90 -
47 43 MW 14 Tomasz Paluchowski - 97,75 -
48 44 MW 15 Marcin Weiss - 97,12 -
49 45 M - Konrad Wyganowski - 96,43 -
50 46 M - Paweł Żak Browery Team 91,55 -
51 47 M - Dariusz Czechowicz Dzikie Życie RunTeam 88,69 -
52 5 K - Monika Gradek - 88,54 144,07
53 6 K - Katarzyna Żebrowska - 87,40 129,11
54 48 M - Krzysztof Michalak - 85,73 -
55 49 M - Rafał Bogacki - 84,17 -
56 50 MW 16 Władysław Sienkiewicz Sam w lesie 83,20 -
57 51 M - Kamil Rogóż Wydry 82,21 -
57 8 K - Małgorzata Kruszek Wydry 82,21 123,28
59 52 M - Piotr Andrzejewski - 79,88 -
60 53 M - Maciej Wąsowski KB Szamotuły 79,50 -
61 7 K - Justyna Dalecka - 79,46 125,17
62 54 MW 17 Olaf Kacprzycki - 78,07 -
63 55 M - Łukasz Szmyt - 76,31 -
64 56 M - Hubert Puka Rajd Dolnego Sanu 75,78 -
65 57 M - Maciej Więcek inov-8 74,95 -
66 12 K - Barbara Szmyt Klub InO STOWARZYSZE Warszawa 74,47 94,15
67 58 M - Mariusz Błachowiak MARATON LESZNO 73,74 -
68 59 M - Marek Muszynski AR Poznan 73,04 -
69 9 K - Katarzyna Sochacka - 72,67 106,43
70 60 M - Sergiusz Białucha Saint-Gobain Squad 71,69 -
71 61 M - Marcin Stefaniuk Maślaki 71,68 -
72 62 M - Michał Gabała - 71,21 -
73 63 M - Sebastian Rożko Gryf-InO Team 71,18 -
74 64 M - Artur Bednarek Oriento Expresso Team 70,93 -
75 65 M - Marcin Roszkowski ZABIEGANI PO USZY 67,96 -
76 14 K - Anna Hoduń MUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ 67,00 79,92
77 66 M - Krzysztof Spychała - 66,92 -
78 67 M - Paweł Pruszkowski - 66,77 -
79 68 MW 18 Zbigniew Rajtar - 66,32 -
80 69 M - Grzegorz Matura Sąsiedzi 64,59 -
81 10 K - Renata Łaska KInO Stowarzysze 63,95 98,97
82 70 M - Robert Kapczyński - 61,76 -
83 71 MW 19 Rafał Fałowski - 61,68 -
84 72 MW 20 Piotr Leja - 61,45 -
85 73 MW 21 Paweł Szpak Motyla Noga 60,53 -
86 74 M - Michał Bałchanowski Morenka Team 60,15 -
87 75 M - Bartłomiej Kuriata - 59,81 -
88 76 MW 22 Janusz Stocki Nogi Szybsze od Głowy 58,89 -
89 77 M - Wojciech Wybraniec - 58,85 -
90 78 M - Marek Kaliciński UKA 58,19 -
91 13 K - Klaudia Petters Romet Factory Team 56,47 88,64
92 79 M - Wojciech Robak ZK Nowy Wiśnicz 56,18 -
93 80 M - Lech Latecki - 54,55 -
94 81 M - Daniel Stanowski Elton&Borys 52,57 -
95 16 K - Alicja Kozłowska - 52,39 69,83
96 82 M - Grzegorz Wójtowicz Skraj Bagna 50,91 -
96 82 MW 23 Robert Jendrzejewski Skraj Bagna 50,91 -
98 84 M - Marek Majewski Zaszyci 49,82 -
99 85 MW 24 Jacenty Łapanowski Dzika Czesia 49,77 -
100 86 M - Michał Stanek - 49,70 -
100 18 K - Katarzyna Stanek - 49,70 67,57
102 87 MW 25 Mariusz Motyka - 49,23 -
103 88 M - Michał Kuś Klub InO Stowarzysze 49,00 -
103 15 K - Agnieszka Kuś Klub InO Stowarzysze 49,00 76,31
105 89 M - Sebastian Zabielski STOPA Słupsk 48,26 -
106 90 M - Radosław Parda KSW Bushi 48,01 -
107 91 M - Piotrek Weiss - 47,02 -
108 92 M - Maciej Bowszys - 47,01 -
109 93 M - Piotr Dopierała Poco Loco Adventure Team 46,85 -
110 94 M - Leszek Ścioch - 46,57 -
111 95 MW 26 Roman Gorczyca Running tortoise 46,55 -
112 96 M - Wojciech Stolarczyk - 46,50 -
113 97 M - Dariusz Walczyna Klub InO STOWARZYSZE 46,30 -
114 98 M - Marcin Owczarski MMGO 46,18 -
116 100 M - Marek Bojczuk - 45,92 -
117 101 MW 27 Dariusz Rychlicki Pogromcy kilometrów 45,77 -
118 11 K - Ewa Ogrodowicz - 45,46 97,39
119 102 M - Arkadiusz Laskowski - 45,41 -
120 103 M - Mariusz Nowak - 45,11 -
121 104 M - Tomasz Tuleja - 45,07 -
122 105 M - Mikołaj Korabiewski 10. Ełcka Zmarzlina 2019 44,90 -
123 106 MW 28 Paweł Moszkowicz - 44,76 -
124 107 M - Piotr Janeczek Jot 42,64 -
125 17 K - Patrycja Gajek Gryf-InO Team 42,34 69,41
126 108 M - Jacek Balana - 42,16 -
127 109 M - Krzysztof Jabłoński - 42,08 -
128 110 MW 29 Jacek Wąsik cbfs 41,72 -
129 111 M - Tomasz Jancz - 41,62 -
130 112 M - Krzysztof Lisak Otwock 41,60 -
131 113 M - Mateusz Komorowski - 41,50 -
132 114 M - Paweł Degórski - 41,15 -
133 115 M - Maciej Kosiński - 40,90 -
134 116 M - Łukasz Żurawski Skraj Bagna 40,78 -
135 117 MW 30 Michał Falkiewicz - 40,66 -
135 20 K - Anna Falkiewicz - 40,66 55,50
137 118 M - Maciek Ners Janusze Orienteeringu 40,25 -
137 118 M - Mateusz Mioduszewski UKA 40,25 -
139 120 M - Łukasz Safin - 40,14 -
140 121 M - Marcin Miklasz - 39,78 -
141 122 M - Radosław Kucharczyk - 39,58 -
142 123 M - Bogusz Grabowski - 39,53 -
143 27 K - Barbara Kasperska - 39,44 46,50
144 124 M - Grzegorz Skupin - 39,25 -
145 125 M - Michał Ciszewski - 39,16 -
146 126 M - Ryszard Świerczyński Orientop Wrocław 38,93 -
146 126 M - Piotr Gębala - 38,93 -
148 128 M - Gracjan Cupryś - 38,89 -
148 128 M - Nikodem Seidel - 38,89 -
150 130 M - Tomasz Kobos - 38,89 -
151 131 M - Tomasz Szopiński KB Bryza Postomino 38,80 -
152 132 M - Marcin Kowalik - 38,58 -
153 133 M - Robert Nowicki MumiakiMtb4fun 38,54 -
153 133 M - Ernest Kaiser MTB4FUN 38,54 -
153 133 M - Adam Gąsiorek - 38,54 -
156 136 M - Krzysztof Banach - 38,31 -
157 137 M - Maciej Piotrowicz - 38,26 -
158 138 M - Paweł Gąsiorek Złamane wiosło 38,12 -
159 139 M - Pawel Horanin - 37,84 -
159 139 M - Michał Zieliński - 37,84 -
161 141 M - Andrzej Lisowski - 37,76 -
161 141 M - Jarosław Jaworski - 37,76 -
163 143 M - Jarek Konczalski MKMB 37,62 -
164 144 M - Grzegorz Wyciślak navigare necesse est 37,53 -
165 145 M - Sławomir Adamczuk MKS Wyzwolenie 37,45 -
166 146 M - Sławomir Durka - 37,18 -
167 147 M - Krzysztof Gruhn Oriento Expresso Team 36,97 -
168 148 MW 31 Andrzej Toman - 36,89 -
169 149 MW 32 Jerzy Sokulski Klub Wysokogórski Kraków 36,88 -
170 150 M - Jakub Fajfer - 36,84 -
171 151 M - Andrzej Wieczorek - 36,82 -
172 152 MW 33 Roman Cedrych - 36,80 -
173 153 M - Marcin Grabowski Leśni Poznań 35,64 -
174 154 M - Jacek Ciszkowski - 35,63 -
175 155 M - Tomasz Wielgosz - 35,63 -
176 156 M - Andrzej Kudosz Wital Gołdap 35,63 -
177 157 M - Adam Nowak Straż Graniczna Gołdap 35,62 -
178 158 M - Jakub Świętek - 35,48 -
179 159 M - Paweł Ignaczak Drużyna Twojej Starej 35,36 -
180 160 M - Bartosz Lepka Słomiane Bambusy 35,29 -
181 161 M - Marcin Skawiński - 35,26 -
182 32 K - Dagmara Stolarczyk Szybcy i Brudni 35,13 42,83
183 162 M - Borys Bińkowski Pizca del Mundo 34,60 -
184 163 M - Michał Kukuła - 34,17 -
184 163 M - Wojciech Bałka - 34,17 -
186 31 K - Justyna Frączek brak 33,96 43,52
187 165 MW 34 Maciej Pońc - 33,95 -
188 166 M - Wojciech Suchy Almanak.pl 33,55 -
189 167 M - Michał Dubil Rajd Źródeł Chodelki 33,48 -
190 168 M - Jarosław Konczalski - 33,19 -
191 169 M - Marcin Smoliński - 33,14 -
192 170 M - Bartłomiej Deptuś - 33,06 -
193 171 M - Tomasz Matysiak - 33,01 -
194 172 M - Zenon Lulek Motyla Noga 32,23 -
195 173 MW 35 Krzysztof Łazowski Łaziki KInO Stowarzysze 32,13 -
195 19 K - Sylwia Łazowska Łaziki 32,13 66,91
197 174 M - Janusz Majer - 32,13 -
198 175 MW 36 Marek Sobiegraj ZOZOS 32,08 -
199 176 M - Piotr Kryszak - 32,05 -
200 177 M - Przemysław Biegański ŻTR 31,76 -
201 178 M - Sebastian Zawadka - 31,70 -
202 179 M - Norbert Kaltenberg - 31,63 -
203 180 M - Karol Widera - 31,48 -
204 181 M - Stanisław Ruchlicki Britenet 31,32 -
205 182 M - Szymon Wojtczak Init 31,14 -
206 183 M - Maciej Mierzwa - 31,11 -
207 184 M - Łukasz Grodecki Cobra Team 31,09 -
208 185 M - Grzegorz Ząbkiewicz Zabiegani Częstochowa 31,07 -
209 27 K - Joanna Grabowska WKS Wawel Kraków 30,76 46,50
210 186 M - Grzegorz Korpula - 30,76 -
211 187 M - Jacek Majkowski - 30,75 -
212 188 M - Robert Skórka - 30,61 -
213 189 M - Marcin Szopa - 30,37 -
213 189 M - Mariusz Bukowiec - 30,37 -
215 191 M - Marek Smolarz Bobry & Borsuki 30,08 -
216 192 M - Tomasz Stachowiak - 30,06 -
216 45 K - Anna Rosłaniec - 30,06 35,15
218 193 MW 37 Piotr Banach brak 29,85 -
218 193 M - Przemysław Zając - 29,85 -
220 195 M - Piotr Dobrowolski 2 LBOT 29,77 -
221 196 M - Sławomir Ćwirko STOPA SŁUPSK 29,57 -
222 197 M - Krzysztof Miaśkiewicz - 29,46 -
223 198 M - Andrzej Mackiewicz Bosco Team Rumia 29,38 -
224 199 M - Artur Moroń - 29,14 -
225 200 M - Daniel Kokłowski Terytorials 29,13 -
226 201 M - Robak Wojciech - 28,86 -
227 202 M - Michał Bzowski - 28,86 -
227 47 K - Magdalena Karpiel - 28,86 34,86
229 203 MW 38 Hubert Szuryga - 28,84 -
230 204 M - Jan Litewka - 28,72 -
231 205 M - Fabian Szarowicz - 28,58 -
231 205 M - Albert Apola - 28,58 -
231 205 M - Andrzej Czeluśniak KP PSP Gorlice 28,58 -
231 205 M - Damian Przyboś - 28,58 -
231 205 M - Michał Siwek - 28,58 -
236 22 K - Kamila Chrząstowska - 28,30 51,68
237 210 M - Oleksandr Darchuk - 28,07 -
238 211 MW 39 Janusz Adamski - 28,01 -
238 211 MW 39 Grzegorz Lencewicz - 28,01 -
238 211 M - Hubert Lewandowski - 28,01 -
241 214 M - Piotr Borkiewicz - 27,88 -
242 215 M - Krzysztof Tarkowski - 27,87 -
243 216 M - Tomasz Krasowski - 27,82 -
244 217 M - Jarosław Zioło - 27,67 -
245 24 K - Aleksandra Czerwińska Cwane lisy 27,64 50,36
246 218 M - Marcin Jakubczyk - 27,37 -
247 219 M - Tomasz Gąsiorek Speleoklub GAWRA 27,31 -
248 220 MW 41 Wojciech Wilkowski Stowarzyszenie FORMA. 27,29 -
249 221 MW 42 Robert Stanek RUDY KOT 27,23 -
250 222 M - Krzysztof Łakomiec ON-SIGHT 26,88 -
251 223 M - Arkadiusz Mikler RELIM - WeeRide - GUTO 26,84 -
252 224 M - Maciej Szmyt - 26,84 -
253 225 M - Sławomir Ostrowski - 26,83 -
254 226 M - Michał Szczęsny - 26,77 -
255 227 M - Adam Bartosiewicz - 26,77 -
256 228 M - Piotr Melnyk - 26,63 -
256 228 M - Tomasz Wiktorzak - 26,63 -
258 56 K - Katarzyna Ostaszewska - 26,62 31,69
259 230 M - Marcin Korzeniewski - 26,60 -
260 231 M - Marek Lange - 26,37 -
260 21 K - Asia Langhamer - 26,37 53,00
262 232 M - Krzysztof Niecko KInO Rekin 26,12 -
263 25 K - Vera Hajkova - 25,97 49,70
264 39 K - Dominika Welz Wataha / Morenka Team 25,85 38,32
265 233 M - Rafał Zielonka - 25,61 -
266 234 M - Mateusz Olszewski - 25,56 -
266 234 M - Sebastian Machowski - 25,56 -
266 63 K - Magdalena Machowska - 25,56 30,44
269 236 M - Łukasz Lemanowicz MKB Dreptak 25,53 -
270 237 M - Jędrzej Walczak - 25,28 -
270 26 K - Monika Jaroszewska - 25,28 49,19
272 238 MW 43 Jan Bobrowski - 24,97 -
273 239 M - Dariusz Gabruś - 24,97 -
274 240 M - Sławomir Szczepañski - 24,92 -
275 241 M - Artur Opoński - 24,87 -
276 242 M - Grzegorz Grabowski Wheelie garage 24,67 -
277 243 MW 44 Jarek Adamczyk Zbieranina z Niesięcina 24,67 -
277 51 K - Ewa Adamczyk Zbieranina z Niesięcina 24,67 33,62
279 244 M - Slawomir Troc - 24,52 -
279 244 M - Michał Wawrzyniak - 24,52 -
279 244 M - Jakub Troc - 24,52 -
279 244 M - Leszek Troc - 24,52 -
283 248 M - Michał Masalski - 24,50 -
284 249 M - Łukasz Turczanik - 24,47 -
284 249 M - Kamil Tomczyk - 24,47 -
286 251 M - Cezary Kierchner - 24,46 -
287 252 MW 45 Tomasz Lewandowski - 24,35 -
288 253 MW 46 Adrian Król - 24,04 -
289 254 M - Marcin Pastecki - 24,02 -
289 34 K - Kasia Nigbor-Fogel - 24,02 41,50
291 255 M - Kamil Olszewski - 24,01 -
291 255 M - Kamil Gwadera - 24,01 -
293 257 M - Marcin Sowa - 23,96 -
294 258 MW 47 Sławomir Toporowski MKB Dreptak 23,94 -
295 259 M - Marek Latusek - 23,86 -
295 259 M - Krzysztof Kołakowski - 23,86 -
295 259 M - Adrian Lasłowski - 23,86 -
295 46 K - Marta Kołakowska - 23,86 34,90
299 262 M - Bartłomiej Sroka - 23,72 -
299 262 M - Jakub Filbrandt - 23,72 -
301 264 M - PAWEŁ GORZKOWSKI - 23,67 -
302 265 M - ROBERT SKORUPSKI - 23,67 -
303 266 M - Tomasz Mikiewicz - 23,57 -
304 267 M - Maciej Gędziorowski KU AZS WAT Warszawa 23,55 -
304 33 K - Diana Gordon KU AZS WAT Warszawa 23,55 42,69
306 43 K - Małgorzata Stolarek - 23,48 36,36
307 268 M - Cezary Żyźniewski - 23,39 -
308 269 M - Maciej Kłosowicz furious goats 23,04 -
309 270 M - Patryk Dobosz - 23,00 -
310 271 MW 48 Jan Adamczyk Gorlicka Grupa Biegowa 22,90 -
311 272 MW 49 Janusz Lic - 22,80 -
312 273 M - Andrzej Andruszkiewicz - 22,78 -
313 274 M - Maciej Hałas - 22,73 -
313 274 M - Piotr Orzechowski - 22,73 -
313 57 K - Anna Orzechowska - 22,73 31,67
316 69 K - Ewa Hordziejewicz-Karasińska - 22,67 28,87
317 276 M - Adam Buczek - 22,64 -
317 276 M - Sławomir Frynas - 22,64 -
317 72 K - Sylwia Buczek - 22,64 28,09
320 23 K - Malwina Banaś Pustelnik 22,59 50,42
321 278 M - Szymon Weiss - 22,58 -
322 279 M - Maciej Januszewski - 22,51 -
323 280 M - Tomasz Żuk Zminioj gocie po powrocie 22,20 -
323 280 M - Tomasz Koprowski - 22,20 -
323 60 K - Klaudia Antkowiak - 22,20 30,93
326 282 MW 50 Janusz Karp - 22,20 -
327 283 MW 51 Artur Małowiński :-) 22,19 -
328 284 M - Marcin Zając - 22,16 -
329 285 M - Przemo Lutomski COREclinic 22,02 -
330 54 K - Magdalena Niedźwiedzka - 21,93 32,08
331 286 MW 52 Jarosław Wojciechowski Autsaider 21,86 -
331 37 K - Katarzyna Wojciechowska Autsaider 21,86 39,62
333 287 M - Maciej Adamski - 21,80 -
334 288 M - Przemysław Janiszewski - 21,80 -
335 289 MW 53 Tomasz Szeląg - 21,70 -
336 290 M - Michał Michalak - 21,70 -
337 291 M - Andrzej Milewski - 21,70 -
338 292 M - Paweł Roman - 21,69 -
339 293 M - Ireneusz Wiśniewski - 21,69 -
340 38 K - Magdalena Matelska - 21,69 39,31
341 81 K - Ania Witkowska Klub Królika Stefana 21,56 25,67
342 294 MW 54 Tomasz Rekowski Szesnastka 21,15 -
343 295 MW 55 Rysiek Prêcikowski - 21,14 -
343 295 M - Adam Gładki Klubik Kaukaski 21,14 -
345 297 M - Mariusz Szczurek - 21,14 -
345 297 M - Łukasz Górowski - 21,14 -
345 297 M - Paweł Szczurek - 21,14 -
348 300 M - Oskar Kapczyński - 20,93 -
349 65 K - Iwona Romanowska - 20,93 29,16
350 301 M - Maciej Paszyn 7. batalion kawalerii powietrznej 20,90 -
350 66 K - Agnieszka Dygacz - 20,90 29,12
352 40 K - Marzena Łaskowska - 20,64 37,76
353 302 MW 56 Tomasz Łaskowski - 20,64 -
354 42 K - Anita Sznejder - 20,63 36,72
355 303 M - Maciej Borawski - 20,32 -
356 90 K - Anna Samborska - 20,21 24,06
357 304 M - KRZYSZTOF ŁĄTKOWSKI KB MANIAC POZNAŃ 20,15 -
358 305 M - Marcin Durmaj 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 20,01 -
358 48 K - Natalia Dzika - 20,01 34,65
360 49 K - Izabela Szczech - 20,00 34,65
361 306 M - Marek Górnicki - 20,00 -
362 307 M - Mirosław Masłowski - 19,99 -
363 308 M - Łukasz Junko - 19,84 -
364 309 MW 57 Wojciech Holdakowski - 19,76 -
365 310 M - Jerzy Wójcik - 19,65 -
366 311 M - Paweł Chowaniec Degustatorzy 19,52 -
366 311 M - Grzegorz Milan - 19,52 -
368 313 M - Arkadiusz Cieślak kran-suw 19,50 -
369 314 M - Jakub Szczepka - 19,48 -
370 315 M - Bartłomiej Zawada - 19,35 -
371 316 M - Paweł Pieczyński - 19,26 -
372 317 MW 58 Tomasz Kowalski KTG Trawers 19,21 -
373 88 K - Ewa Krawiec - 19,18 24,46
374 318 M - Łukasz Gmurczyk - 18,91 -
374 318 M - Sławomir Marczewski Stowarzyszenie ludzi w biegu Złotów 18,91 -
376 320 M - Sławomir Balcerzak - 18,58 -
377 321 M - Marcin Graf - 18,52 -
378 322 M - Tomasz Talaga MKS Wyzwolenie 18,50 -
379 323 MW 59 Janusz Olbrycht - 18,45 -
379 41 K - Ewa Misiaczek - 18,45 37,47
381 324 M - Witold Juda - 18,26 -
382 325 M - Krzysztof Urbański TAKADA bękarty 18,25 -
383 326 M - Karol Cwalina - 18,16 -
384 327 M - Maciej Piasecki Samowolka 18,15 -
385 29 K - Justyna Gokiert-Skrentna - 18,10 44,63
386 30 K - Agnieszka Jęsiek-Barabasz - 18,10 43,63
387 328 M - Grzegorz Damaszek - 18,03 -
387 328 M - Kamil Zander - 18,03 -
389 330 M - Łukasz Barcikowski - 18,03 -
390 331 M - Marek Rawski - 17,94 -
391 332 M - Krzysztof Ziejewski - 17,94 -
392 333 MW 60 KONRAD ZIEJEWSKI - 17,94 -
393 334 M - Jerzy Nowak GPR 17,82 -
393 93 K - Julia Nykiel - 17,82 23,56
395 335 M - Maciej Berliński - 17,80 -
395 335 M - Grzegorz Wujkowski - 17,80 -
397 62 K - Anna Cibis - 17,78 30,60
398 337 M - Łukasz Mikulski - 17,73 -
399 338 M - Sebastian Jabłoński - 17,69 -
400 339 M - Dariusz Drankowski - 17,61 -
401 340 M - Pawel Korzec White Rabbit Running Team 17,54 -
402 341 M - Marcin Stan - 17,54 -
403 342 M - Dawid Banach - 17,50 -
404 343 M - Radosław Hoppe - 17,50 -
405 36 K - Justyna Hoppe - 17,50 41,21
406 344 M - Jakub Rybałtowski - 17,16 -
406 344 M - Piotr Czarnecki - 17,16 -
408 346 M - Przemysław Furmaga - 17,08 -
409 347 M - Piotr Przyłucki - 17,08 -
409 347 MW 61 Roman Przyłucki - 17,08 -
411 349 M - Robert Kuczyński - 17,08 -
412 350 M - Paweł Dorf - 17,07 -
413 351 M - Piotr Łoniewski - 17,07 -
414 58 K - Monika Kemicer - 16,92 31,55
415 352 M - Piotr Kraciuk - 16,87 -
416 353 M - Wojciech Nykiel - 16,80 -
417 354 M - Karol Macherzyński - 16,79 -
418 75 K - Joanna Lewandowska - 16,78 27,08
419 355 M - Paweł Franczyk - 16,63 -
419 52 K - Barbara Skupień-Franczyk - 16,63 33,07
421 356 M - arkadiusz parysek - 16,57 -
422 357 M - Jan Zaleski - 16,34 -
422 101 K - Melissa Kennedy - 16,34 20,84
424 80 K - Kamila Malewska - 15,94 26,29
425 64 K - Anita Duda - 15,93 29,71
426 358 M - Robert Majewski Orient Express Team 15,89 -
426 358 M - MATEUSZ ZDRENKA Orient Express Team 15,89 -
428 104 K - Kinga Sadura Ahoj Przygodo! 15,86 20,23
429 360 M - Franciszek Bartczak - 15,74 -
429 360 M - Paweł Bartczak - 15,74 -
431 362 M - Robert Raczek - 15,52 -
431 362 M - Krzysztof Rajda - 15,52 -
433 364 M - Łukasz Milewski - 15,44 -
434 44 K - Agata Dul - 15,44 36,36
435 365 M - Piotr Grabaszewski gRabaRz TEAM 14,93 -
436 366 M - Mateusz Zelmański - 14,90 -
437 367 M - Mikołaj Jędrzejewski - 14,90 -
438 368 M - Łukasz Dyduła - 14,87 -
438 61 K - Renata Dyduła - 14,87 30,71
440 86 K - Joanna Michalska-Ćwiek - 14,87 24,80
440 86 K - Karina Kiełtyka - 14,87 24,80
442 369 M - Tomasz Wnuk ProMil Team 14,79 -
442 107 K - Olga Kowalczyk - 14,79 18,87
444 370 M - Rafał Kobyliński - 14,43 -
445 371 M - Bartłomiej Dubil Rajd Źródeł Chodelki 14,42 -
446 372 M - Tomasz Koc - 14,42 -
447 373 M - Mateusz Ambroziak - 14,29 -
448 374 M - vitali sviatenko - 14,26 -
449 375 M - Michał Kubuszewski - 14,26 -
450 376 M - Sebastian Wróblewski Jednostka Strzelecka 1007 Ełk 14,16 -
451 377 M - Radosław Kuczyński - 14,16 -
452 378 M - Robert Dubowski KB Castellanus to kiepski klub 14,04 -
453 379 MW 62 Robert Wist KB Castellanus 14,03 -
454 380 M - Artur Rymon Lipinski - 14,01 -
455 381 M - Krzysztof Gostomczyk - 14,01 -
456 382 M - Zbigniew Krepski Trailer Park Boys 13,91 -
457 383 M - Przemyslaw Kalicki Trailer Park Boys 13,91 -
458 384 M - Marcin Jurecki - 13,83 -
459 385 M - Bartosz Słodowski - 13,81 -
460 55 K - Marta Siedlecka - 13,77 31,94
461 386 M - Ferdynand Stelmach - 13,65 -
462 387 M - Artur Adamczyk - 13,51 -
463 50 K - Piotr Adamczyk - 13,51 33,85
464 388 M - Izabela Rumak - 13,51 -
465 389 M - Dariusz Pasterczyk - 13,47 -
465 389 M - Szymon Kalinowski - 13,47 -
467 391 M - Janusz Czarnobil - 13,25 -
467 118 K - Kinga Czarnobil - 13,25 16,04
469 392 M - Jakub Nowak - 13,00 -
469 53 K - Judyta Strychalska-Nowak - 13,00 32,59
471 393 M - Krzysztof Maryks - 12,86 -
472 70 K - Małgorzata Lempe - 12,60 28,38
473 394 M - Artur Lempe - 12,60 -
474 395 MW 63 Stanisław Adam Olbryś - 12,57 -
475 396 M - Wojciech Kulik - 12,48 -
476 397 M - Marcin Trzeciakiewicz - 12,45 -
476 121 K - Katarzyna Karpa Smashing pĄpkins 12,45 15,07
478 34 K - Ewa Skubida Rajd Dolnego Sanu 12,44 41,50
479 59 K - Joanna Stencel - 12,37 31,34
480 71 K - Dominika Kozłowska Ita Pole Dance Studio 12,28 28,12
481 398 M - Rafał Kozłowski - 12,28 -
482 399 M - Sławomir Grubczyński - 12,28 -
483 114 K - Zuzana Setinkova - 12,26 17,08
484 400 M - Bartosz Klepacki - 12,19 -
485 401 M - Włodzimierz Oleksiak - 12,16 -
485 401 M - Radosław Szymański - 12,16 -
485 73 K - Alicja Kuberska - 12,16 27,85
488 403 M - Andrzej Chrześcijański - 12,16 -
489 404 M - Piotr Choiński - 11,98 -
489 404 M - Maciej Łukaszewicz - 11,98 -
491 406 M - Zbych Brudło Ba-Bi 11,84 -
491 119 K - Basia Brudło Ba-Bi 11,84 15,10
491 119 K - Ola Pacowska-Brudło Ba-Bi 11,84 15,10
494 407 M - Ryszard Jachimczak - 11,83 -
495 408 M - Konrad Karpiński - 11,74 -
496 409 M - Tomasz Heliński PG KMP Wrocław 11,60 -
496 409 M - Paweł Firuta PG KMP Wrocław 11,60 -
496 409 M - Bartosz Wręczycki PG KMP Wrocław 11,60 -
496 409 M - Piotr Cebulski PG KMP Wrocław 11,60 -
500 67 K - Agnieszka Plenzler - 11,44 29,00
500 67 K - Aleksandra Balcerak - 11,44 29,00
502 413 M - Anna Kierchner - 10,99 -
503 78 K - Barbara Wysocka - 10,94 26,72
504 414 M - Michał Czacharowski - 10,68 -
505 415 M - Jakub Dziedzina Epic_Team™ 10,48 -
505 415 M - Daniel Dziedzina Epic_Team™ 10,48 -
507 417 M - Szymon Wadas - 10,45 -
508 418 M - Grzegorz Duber - 10,37 -
508 418 MW 64 Tomasz Kucharski - 10,37 -
510 420 M - Marcin Filipiak - 10,37 -
511 421 M - Nikodem Kemicer - 10,35 -
512 422 MW 65 Stanisław Olbryś KB Legionowo 10,28 -
513 128 K - Agnieszka Wójcik - 10,18 12,99
514 423 M - Tomasz Albiniak - 10,12 -
514 423 M - Jan Kamiński BIEGNĄCE BAŁWANKI 10,12 -
514 423 M - Wojciech Koryciński BIEGNĄCE BAŁWANKI 10,12 -
517 426 M - Kamil Słowik - 10,10 -
518 125 K - Alena Vencovska - 9,90 13,79
519 427 M - Kamil Grycz - 9,90 -
520 428 M - Kamil Żukowski - 9,85 -
521 429 M - Dariusz Jaroniec 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 9,84 -
522 430 MW 66 Krzysztof Żak - 9,57 -
523 431 M - Maciej Knopkiewicz - 9,56 -
523 431 M - Patryk Olejniczak - 9,56 -
525 433 MW 67 Piotr Pilecki - 9,43 -
526 434 M - Daniel Kokłowski - 9,37 -
527 435 M - Michał Mormol - 9,21 -
528 436 MW 68 PAUL EYCHANER - 9,18 -
528 436 M - WOJTEK KOSIOROWSKI - 9,18 -
530 438 M - Rafał Bieleniewicz ESW Climbers 9,17 -
531 439 M - Robert Roszkowiak ESW Climbers 9,17 -
532 74 K - Natalia Plesiewicz - 9,08 27,32
533 440 M - Maciej Kawałko PaintRun 8,99 -
534 441 M - Jacek Wieszaczewski Orientop Wrocław 8,96 -
535 442 M - Rafał Towalski - 8,93 -
535 442 M - Bartek Witkowski - 8,93 -
537 444 M - Łukasz Piwowarczyk - 8,91 -
538 445 M - Sylwester Miłkowski - 8,90 -
539 446 M - Rafał Ostromęcki - 8,85 -
540 447 M - Jędrzej Rynkiewicz 15 Giżycka Brygada Zmechanizowana 8,81 -
541 448 M - Sebastian Grodecki Chocianów 8,81 -
541 98 K - Amelia Grodecka - 8,81 21,50
541 98 K - Justyna Machoń KB 'ZDYSZAAANI' CHOCIANÓW 8,81 21,50
544 449 M - Daniel Burkowski - 8,71 -
545 450 M - Jarosław Bzura 3T Białystok 8,59 -
546 451 M - Arkadiusz Koralewski - 8,47 -
547 452 M - Paweł Mikołajczyk - 8,45 -
548 453 M - Dawid Kierzk - 8,45 -
549 454 M - Łukasz Drażan KSAT 8,20 -
550 76 K - Renata Prawdzik - 8,20 26,79
550 76 K - Marta Czaplejewicz Super Drużyna Ełk 8,20 26,79
552 455 M - Tomasz Łyczko Bolinoga 8,15 -
553 456 MW 69 Marek Tomaszewski - 8,10 -
554 457 MW 70 Dariusz Glanas - 8,05 -
554 92 K - Małgorzata Mękarska - 8,05 23,62
556 458 M - Dominik Talaga - 8,00 -
556 103 K - Gabriela Talaga - 8,00 20,32
558 459 M - Tomasz Wasilewski Na Skuśkę 7,92 -
558 459 M - Marek Wągrodzki Na Skuśkę 7,92 -
558 95 K - Dominika Lis Na Skuśkę 7,92 23,26
561 461 M - Daniel Kaluza - 7,81 -
561 132 K - Agnieszka Stachurska - 7,81 9,97
563 462 MW 71 Piotr Skrodzki Spacerkiem do mety 7,80 -
564 463 M - Adam Skrodzki Spacerkiem do mety 7,80 -
565 79 K - Marzena Kowalska - 7,60 26,68
566 464 M - Rafał Krysa - 7,46 -
567 465 M - Marcin Bajer - 7,42 -
568 466 MW 72 Jerzy Krupowies - 7,42 -
569 467 M - Paweł Ignaciuk En2zJaśCiRoohU 7,37 -
570 468 M - Marian Domurat - 7,37 -
571 469 M - Marcin Hanusiak En2zJaśCiRoohU 7,37 -
572 470 M - Marcin Mormol - 7,35 -
573 471 MW 73 Vladimír Hora - 7,34 -
574 472 M - Bartosz Kudlicki Biuro Turystyczne QUAND 7,33 -
574 105 K - Katarzyna Łoniewska - 7,33 19,31
576 473 M - Dawid Jawor - 7,24 -
576 108 K - Angelika Nieduziak - 7,24 18,37
578 474 M - Marcin Kwiatkowski - 7,23 -
579 475 M - Maciej Cherek - 7,23 -
580 476 M - Sebastian Sowiński - 7,08 -
581 477 M - Rafał Świrydowicz IAKMW KRAV Maga Ełk 7,07 -
582 478 M - Mateusz Dąbrowski - 7,07 -
583 479 M - Wojciech Ossowicki - 6,94 -
583 89 K - Anna Drewek-Ossowicka - 6,94 24,36
585 480 M - Dawid Wasiniewski - 6,93 -
586 481 M - Pawel Pruszkowski - 6,92 -
587 482 M - Krzysztof Hurman - 6,79 -
588 483 M - Michał Redas - 6,63 -
589 484 M - Mateusz Drażan - 6,61 -
590 485 M - Maciej Piwoński - 6,60 -
591 82 K - Iwona Grajewska - 6,60 24,94
592 486 M - Krzysztof Grajewski - 6,60 -
592 83 K - Aleksandra Kuklińska - 6,60 24,94
594 84 K - Agata Bieńk Pieńkosz - 6,60 24,94
595 487 M - Paweł Pieńkosz PAKA PIEŃKÓW 6,60 -
595 85 K - Monika Szematowicz - 6,60 24,94
597 488 M - Grzegorz Zorczykowski - 6,59 -
598 489 M - Marcin Cwaliński - 6,59 -
599 490 M - Daniel Topolski - 6,37 -
600 491 M - Grzegorz Zabielski - 6,22 -
600 102 K - Aneta Karwacka - 6,22 20,50
602 492 M - Oleg Demchuk - 6,11 -
603 493 M - Michał Wszeborowski - 6,08 -
604 494 M - Paweł Zieliński - 6,08 -
605 495 MW 74 Hora Vladimir - 5,88 -
606 496 M - Józef Łyscarz - 5,87 -
607 135 K - Marzena Szymańska - 5,68 7,25
608 497 M - Wojciech Grochowski - 5,58 -
609 498 M - Mateusz Kaczmarek - 5,54 -
610 91 K - Magdalena Mormol - 5,34 23,63
611 100 K - Aleksandra Ilnicka - 5,28 21,19
612 499 M - Adam Jaroszewski - 5,28 -
613 500 M - Krzysztof Modzelewski - 5,28 -
614 501 M - Przemysław Górski - 5,28 -
615 502 M - Piotr Tomasz Zoruk - 5,26 -
616 503 M - Jan Dąbrowski - 5,26 -
617 94 K - Anita Finfando - 5,01 23,36
618 504 M - Tomasz Kozicki - 5,01 -
619 505 M - Michał Bogdański - 5,01 -
620 506 M - Seweryn Hass Akademia Marynarki Wojennej 5,01 -
621 507 M - Piotr Waniek - 5,00 -
622 508 M - Jacek Ossowski - 5,00 -
623 509 M - Jakub Daszkiewicz - 5,00 -
624 510 M - Michał Jurkowski - 4,95 -
625 511 M - Krzysztof Osełkowski - 4,95 -
625 96 K - Malgorzata Wiśniewska-Jurkowska - 4,95 23,10
627 512 M - Sławomir Bernat - 4,95 -
628 513 M - Łukasz Wójcik - 4,91 -
628 513 M - Michał Szczęśniak - 4,91 -
628 513 M - Radosław Południuk SII POWER PEOPLE 4,91 -
631 97 K - Katarzyna Alicka - 4,89 22,84
632 516 MW 75 Dariusz Wszeborowski - 4,80 -
633 117 K - Ela Pich - 4,79 16,09
634 517 M - Karol Senda - 4,75 -
635 518 M - Marek Metelski - 4,73 -
636 519 M - Jakub Piątkowski - 4,73 -
637 520 M - Andrzej Szymkiewicz - 4,69 -
638 521 M - Tomasz Kitlas Jednostka Strzelecka 1007 Ełk 4,58 -
639 522 M - Szymon Rogański JS 1007 Ełk 4,58 -
640 523 M - Michał Malesiak JS 1007 Ełk 4,55 -
641 524 M - Marcin Skowroński - 4,55 -
642 525 M - Marcin Bartkowski - 4,47 -
643 526 M - Krzysztof Żabiński - 4,47 -
644 527 MW 76 Andrzej Sierżęga ELMAK 4,31 -
645 528 M - Krzysztof Radzikowski Naturalnie 4x4 4,28 -
646 529 M - Piotr Prokurat Naturalnie 4x4 4,28 -
647 530 M - Paweł Charuta Naturalnie 4x4 4,28 -
648 531 M - Marcin Repczuk Naturalnie 4x4 4,27 -
649 532 M - Łukasz Kozicki - 4,22 -
650 533 M - Łukasz Niewęgłowski - 4,12 -
650 533 M - Krzysztof Bober - 4,12 -
650 533 M - Paweł Grochowski - 4,12 -
653 536 M - Cezary Winkler - 4,11 -
654 537 M - Krzysztof Żbik - 4,07 -
655 538 M - Piotr Pipiro - 4,06 -
656 539 M - Wojciech Kossak - 3,97 -
657 540 MW 77 Bogusław Ogrodnik - 3,67 -
657 122 K - Ilona Gierus - 3,67 14,94
659 110 K - Agata Zarańska - 3,46 18,01
660 541 M - Michał Jadeszko - 3,22 -
661 542 M - Sebastian Kołodziej Tryn Tryn Team 3,22 -
662 543 M - Jakub Szmigiel - 3,22 -
663 544 M - Paweł Seweryn Rzewuski - 3,05 -
664 545 M - Rafał Prabucki - 3,05 -
665 546 M - Łukasz Orzech - 3,05 -
666 547 M - Artur Karaś - 2,96 -
666 547 M - Marek Konopka Roztocze Cycling Team 2,96 -
666 124 K - Daniela Węglińska Roztocze Cycling Team 2,96 14,48
669 130 K - Anna Hołdakowska - 2,85 11,62
670 549 MW 78 Mirosław Murawski - 2,68 -
671 550 MW 79 Dariusz Drabek Naturalnie 4x4 2,63 -
672 551 M - Paweł Budkiewicz Naturalnie 4x4 2,63 -
673 552 M - Maciej Gryżewski - 2,59 -
674 553 M - Rafał Garbowski - 2,58 -
675 554 M - Dawid Kołłataj Punches&Kisses 2,51 -
675 106 K - Aleksandra Kicelman - 2,51 19,16
677 555 M - Paweł Roman Łaszewski - 2,46 -
678 556 M - marek musial - 2,46 -
679 557 M - Radosław Lubowicz Drink Team 2,44 -
680 558 M - Mateusz Szewc Drink Team 2,44 -
681 559 M - Krzysztof Szymański - 2,30 -
682 560 M - Maciej Zabielski - 2,14 -
683 561 MW 80 Jarosław Tompolski - 2,04 -
684 562 M - Mateusz Ciżewski - 1,98 -
685 563 MW 81 Janusz Słopiecki - 1,97 -
686 109 K - Dorota Kurpiewska Klub Morsów w Piszu 1,96 18,11
687 564 M - Przemek Połubok - 1,88 -
688 111 K - Monika Nagolska - 1,88 17,33
689 112 K - Ela Pawluczuk Apteka Gemini Team 1,88 17,32
690 113 K - Małgorzata Głuchowska - 1,88 17,32
691 565 M - Mateusz Tomala Drink Team 1,85 -
692 123 K - Katarzyna Burdyńska - 1,80 14,83
693 115 K - Agnieszka Frybes Fundacja Kierunek Ultra 1,76 16,27
693 115 K - Iwona Łobasiuk - 1,76 16,27
695 566 M - Szymon Andruszkiewicz - 1,76 -
696 567 M - Tomasz Dziemiańczuk - 1,76 -
697 126 K - Beata Kurek - 1,67 13,77
698 568 M - Przemysław Zygmont PG KMP Wrocław 1,66 -
699 127 K - Magdalena Kamińska - 1,61 13,23
700 569 M - Justyna Soboczyńska - 1,61 -
701 570 M - Radosław Kasprzyk - 1,53 -
702 129 K - Małgorzata Dziedzic - 1,51 12,46
703 571 M - Rafał Garbowski - 1,46 -
704 572 M - Krzysztof Gajkowski - 1,42 -
705 573 M - Krzysztof Kosakowski Siła i Masa 1,42 -
706 574 M - Piotr Syta Siła i masa 1,42 -
706 574 M - Adam Szopiński - 1,42 -
708 576 M - Zbigniew Derkiewicz - 1,37 -
709 577 M - Michał Ciemoszewski - 1,37 -
710 578 M - Piotr Kukliński - 1,36 -
711 579 M - Grzegorz Macoch - 1,31 -
712 131 K - Martyna Krywko - 1,27 11,51
713 580 M - Piotr Kowalczyk - 1,27 -
714 581 M - Bartosz Kukliński POŻ-SERWIS 1,22 -
715 582 M - Tomasz Kosakowski - 1,16 -
716 583 M - Łukasz Tamborski - 1,09 -
717 584 M - Jakub Micinski - 1,00 -
717 584 M - Mateusz Bulwan - 1,00 -
717 584 M - Krzysztof Urbanski - 1,00 -
717 584 M - Marcin Kaliszczyk - 1,00 -
717 584 M - Marcin DĄBROWSKI - 1,00 -
717 584 M - Piotr Mirowicz - 1,00 -
717 584 M - Artur Kaniowski - 1,00 -
717 584 MW 82 Tadeusz Szczęsny - 1,00 -
717 584 M - Marcin Podlewski - 1,00 -
717 133 K - Małgorzata Walczak - 1,00 7,94
717 134 K - Karolina Miazga - 1,00 7,28