Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Ełcka Zmarzlina 2011

Organizer MOSiR
Place woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Date 21 - 22 jan 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 94

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
24
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
18768Kotlarz Paweł ---100.00
2578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga88.62
32516Kawecki Marek -Niewodnica Nargilewska Kolonia-85.95
47153Fudro Edward 🥇---85.14
4529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów85.14
610380Janowicz Jacek ---82.33
6759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni82.33
8708Kasztelanic Rafał -Nadarzyn-79.63
99067Suknarowska Dorota ---79.00
1010Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo78.57
11279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-75.70
118779Kozłowski Piotr ---75.70
13731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.73.80
1458Sochoń Andrzej -Warszawa-70.51
157160Burzyński Wojciech ---70.41
15103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight70.41
172123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa70.01
184750Osełkowski Krzysztof ---69.92
181507Rudowicz Piotr ---69.92
189820Cygan Henryk ---69.92
185425Zakrzewski Michał ---69.92
226862Kowalczyk Mariusz ---66.96
23202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet62.00
249068Suknarowski Marek ---48.62

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
70
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
11569Podbielski Marek ---50.00
11779Szymczak Paweł --KB Castellanus50.00
1248Jurkowska Iwona -Jeruzal-50.00
4159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team49.90
59477Sadowska Anna 🥈---47.02
61436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO46.70
77338Dzienisiewicz Ireneusz ---46.05
822Rafalska Joanna 🥉-Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata45.89
910687Szafranko Rafał ---45.64
9400Grabowski Tomasz -WarszawaStryki-Byki Adventure Team45.64
9319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo45.64
912Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team45.64
138892Bieganowski Roman ---45.17
1410689Czopek Jarosław ---44.18
15164Sawicki Jerzy -Ełk-38.42
1610700Dąbrowski Marek ---37.81
168948Gradowski Kamil ---37.81
1810701Majorowski Łukasz ---36.44
181745Wielakin Dariusz ---36.44
189845Buła Piotr ---36.44
189885Ejsmont Piotr ---36.44
2210702Karbowski Mariusz ---36.34
23726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak36.14
238002Radomiński Tomasz ---36.14
2510704Załuski Dariusz ---35.41
255380Ogrodnik Bogusław -Wrocław-35.41
2710706Roszkowski Nikodem ---34.98
279866Mojsiuszko Sławomir ---34.98
29631Wojdat Przemysław -Otwock-34.75
30142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team33.98
316810Gromelski Piotr ---33.72
3110148Pietrzak Michał ---33.72
311672Bernat Sławomir ---33.72
347615Niezgódka Bartosz ---33.68
352338Domański Robert -Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata33.16
362466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-31.64
378796Pycz Daniel ---30.01
3810722Wawrzeniuk Dawid ---29.94
382003Biernacki Krzysztof ---29.94
4010724Bosko Marcin ---29.64
408128Danilewicz Tomasz ---29.64
4010725Mirota Radosław ---29.64
4010726Witek Marcin ---29.64
448912Oszkinis Karol ---28.23
459304Szymański Kamil ---27.72
468668Bobrowski Adam ---26.87
468669Ruszewski Tomasz ---26.87
4810208Rutkowski Tomasz ---24.18
4910716Kaniewski Łukasz ---20.96
5010793Jeżewski Robert ---19.89
5110314Jasionowski Michał ---16.57
526362Michalczyk Artur ---16.12
537074Jaworski Piotr ---16.01
536942Kwaśniewski Maciej ---16.01
551629Dorf Paweł ---12.99
558932Kuczyński Patryk ---12.99
5710766Artecki Michał ---12.22
587993Szkudlarek Szymon ---8.15
5910909Pater Paula ---8.06
6010755Stępień Bartłomiej ---5.82
6010434Twarużek Wojciech ---5.82
629088Bućko Grzegorz ---5.11
629089Omilian Dominik ---5.11
6410910Molisz Małgorzata ---4.03
651820Getek Marcin --Serduszko Team Ełk3.88
6610861Stankiewicz Adam ---3.74
679327Kasza Jarosław ---1.87
6810870Kalchert Przemysław ---1.40
681533Pakuła Paweł 🥉---1.40
7010873Molisz Andrzej ---0.93