Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Dolnego Sanu 2011

Organizer Hubert Puka
Place woj. podkarpackie - Ulanów
Date 18 - 20 mar 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 83

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
25
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi100.00
19267Giełzak Sabina 🥇---100.00
3940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-886.27
48048Waluga Ireneusz ---84.57
59444Michalczyk Marek ---71.88
5578Lulek Zenon -MasłówMotyla Noga71.88
57153Fudro Edward 🥇---71.88
5516Ciuraszkiewicz Konrad -OlkuszBeskidy Adventure Team71.88
98768Kotlarz Paweł ---71.43
102516Kawecki Marek -Niewodnica Nargilewska Kolonia-69.68
112364Pawluczuk Elżbieta ---58.66
1210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo54.80
132123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa53.43
14279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-52.41
1510380Janowicz Jacek ---51.58
167160Burzyński Wojciech ---51.39
17703Korpula Grzegorz -Piekoszów-50.70
174659Karp Janusz -Rzeszow-50.70
179866Mojsiuszko Sławomir ---50.70
207154Nalazek Marcin ---49.89
211010Mański Krzysztof -ŻoryEventyrTeam44.60
219826Daniluk Jacek ---44.60
212466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-44.60
246071Makieła Kazimierz ---38.23
25202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet28.67

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
58
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
19531Wojciechowska Urszula 🥇---50.00
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36050.00
312Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team49.06
46735Studencki Dawid ---48.75
5400Grabowski Tomasz -WarszawaStryki-Byki Adventure Team47.28
69140Wanat Wojciech 🥈---45.23
7732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki42.64
822Rafalska Joanna 🥉-Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata41.43
98796Pycz Daniel ---40.34
1010878Kudlicka Barbara ---40.26
11577Kobos Tomasz -KrakówMetoda Feldenkraisa39.72
12717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty34.93
1210707Fac Damian ---34.93
1210078Klecha Rafał ---34.93
12142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team34.93
168006Kociołek Ireneusz ---34.10
17319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo33.95
189994Furga Magdalena ---33.65
1950Szarlip Paweł -LublinSkorpion33.51
2010132Maziarz Krzysztof ---32.54
2010714Świeca Jacek ---32.54
20854Żak Krzysztof -Wrocław-32.54
2010133Młynarski Tomasz ---32.54
248002Radomiński Tomasz ---30.63
24726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak30.63
24759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni30.63
278369Linek Michał ---28.93
276739Bieńko Łukasz ---28.93
292338Domański Robert -Jelenia Góradrużyna górskiego Skrzata28.25
3010740Suski Andrzej ---28.05
318951Fedczyszyn Michał ---27.90
32513Smoliński Marcin -Rzeszów-27.60
3210743Stefański Michał ---27.60
327145Sąsiadek Maciej ---27.60
3510744Ruchlicki Adam ---27.55
36754Kudlicki Bartosz -Tomaszów LubelskiBiuro Turystyczne QUAND27.46
37490Robak Wojciech -KobyleZK Nowy Wiśnicz26.35
384651Olbrycht Janusz -Warszawa-23.78
3810764Bykowski Ryszard ---23.78
406094Czachorowski Michał ---23.22
408220Czachorowski Marcin ---23.22
42402Wróbel Dariusz -Wrocław-22.95
4310775Olędzki Maciej ---22.39
4310774Młynarski Stanisław ---22.39
4310773Dyba Wojciech ---22.39
4310131Dudek Kamil ---22.39
4710780Kajdan Rafał ---21.44
48273Laszuk Jan -Warszawa-20.32
4910321Bąk Jarosław ---20.14
5010792Dąbek Paweł ---20.12
51288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT14.90
518400Lebiedź Dariusz ---14.90
51342Kokociński Krzysztof -WarszawaKSAT14.90
5410902Lusa Magdalena ---14.57
54530Podraza Anna -TarnówUltraTarnów14.57
5610826Dyoniziak Marcin ---9.94
5610828Zając Tomasz ---9.94
5610827Pacan Grzegorz ---9.94