Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Wiosenny Tułacz 2011

Organizer Bractwo Przygody ALMANAK
Place woj. pomorskie - Kartuzy
Date 2 - 3 apr 2011
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 83

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
83
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
13090Piwakowski Wojciech ---50.00
11151Ćwidak Paweł -GdańskSKPT Gdańsk50.00
13146Kinowska Katarzyna 🥈---50.00
1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-50.00
54695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto47.52
57153Fudro Edward 🥇---47.52
75862Zięba Marek ---47.15
83657Romanowski Łukasz 🥇---46.60
93647Kupczak Grzegorz ---45.28
91128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE45.28
117465Gackowski Bogdan ---45.20
127886Fryca Stanisław ---44.78
1246Literski Radosław -CzerskLUKS "Pol" Czersk44.78
14159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team44.28
1510882Dawidowska Anna ---41.34
1510052Wolska Magdalena ---41.34
178768Kotlarz Paweł ---40.40
185023Wawrzyniak Michał -Tczew-35.29
182564Pacześny Miłosz ---35.29
20225Pionk Michał -Wejherowo-30.97
203147Noga Witold 🥇---30.97
2010112Dercz Piotr ---30.97
238766Czerniawski Kazimierz ---30.00
2310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo30.00
25631Wojdat Przemysław -Otwock-29.96
265276Przytarski Mariusz -Lubań-29.85
266446Łangowski Dariusz ---29.85
2610723Stencel Mariusz ---29.85
297993Szkudlarek Szymon ---29.56
298790Hyla Tomasz ---29.56
31319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo28.88
3210168Ziemianowicz Krzysztof ---28.17
3310737Grodzicki Tomasz ---28.10
3310685Kołoszuk Marcin ---28.10
3310738Pakulski Przemysław ---28.10
369465Kidawa Karol ---27.33
3710747Robak Michał ---26.82
377543Książek Marek ---26.82
3710746Lewandowski Łukasz ---26.82
408006Kociołek Ireneusz ---26.23
4110753Abramowski Łukasz ---25.67
429477Sadowska Anna 🥈---24.31
4310696Stańczyk Jordan ---23.69
4410694Jasiński Jacek ---23.41
4410693Janik Michał ---23.41
4610770Licznerski Marcin ---22.58
4610772Senk Błażej ---22.58
4610771Marciniak Artur ---22.58
49362Żyliński Adam -GdańskDwa Żubry i spokój21.62
4910779Radzikowski Tomasz ---21.62
512570Zglejc Piotr ---21.28
513111Nikonowicz Adrian ---21.28
512571Florek Tomasz ---21.28
5410295Sobański Adam ---19.87
5410294Adrjanczyk Dawid ---19.87
567857Juszczak Jakub ---19.64
56399Musielak Sebastian -Suchy Las-19.64
585080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-19.59
5810755Stępień Bartłomiej ---19.59
5810434Twarużek Wojciech ---19.59
5810794Kwiatkowski Jarosław ---19.59
582566Maraszek Robert ---19.59
586966Wasyl Marek ---19.59
5810795Ziajka Paweł ---19.59
582568Złoch Piotr ---19.59
667336Olecki Paweł ---18.84
675622Kwidziński Wojciech ---18.18
682556Kozłowski Jan ---17.14
6910416Tomsza Jan ---16.33
6910202Olejniczak Bartosz ---16.33
7110097Wittmann Adam ---15.61
721436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO15.38
7310808Karasek Cezary ---15.09
746300Antkowiak Michał ---14.88
756445Kozioł Marcin ---13.79
7610815Malec Krzysztof ---13.60
7610814Kwiatkowski Patryk ---13.60
7610800Borny Bartosz ---13.60
7910817Kabak Daniel ---13.37
7910816Bednarski Piotr ---13.37
7910818Kudyba Maciej ---13.37
8210766Artecki Michał ---11.29
8210716Kaniewski Łukasz ---11.29