Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Skorpion 2012

Organizer Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Place woj. lubelskie - Batorz
Date 18 - 20 feb 2012
Headquarter
Web page
Regualation
Description None
All participants count 125
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
25
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
19818Koniukhov Taras ---100.00
21533Pakuła Paweł 🥉---98.66
39268Orman Kamil Michał ---88.18
47172Chuderski Łukasz ---86.83
5639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy83.52
69263Grzejdziak Rafał ---77.78
72123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa66.11
87791Wachulec Władysław ---58.33
9202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet48.77
10731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.42.27
1119Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu32.51
126332Mikulski Piotr ---32.37
13529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów32.26
1410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo31.05
159970Staszczuk Jarosław ---29.87
159971Żurawski Michał ---29.87
179158Kłosowski Stanisław ---29.71
187980Wasiela Jacek ---29.68
189972Jemioła Bartosz ---29.68
20288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT29.12
207154Nalazek Marcin ---29.12
222466Drożdżyński Krzysztof -Klęk-28.54
232469Słopiecki Janusz -Kielce-28.51
24279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-28.40
259983Marchenko Kostia ---11.36

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
100
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
16735Studencki Dawid ---50.00
112Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team50.00
18006Kociołek Ireneusz ---50.00
1400Grabowski Tomasz -WarszawaStryki-Byki Adventure Team50.00
114Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam36050.00
610078Klecha Rafał ---48.22
78796Pycz Daniel ---47.07
8732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki45.63
9319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo45.01
109203Marianowski Marcin ---44.67
10144Copjan Pavel -Czech RepublicJantar Devils44.67
12123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy44.01
13759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni43.69
146743Chyczewski Piotr 🥈---43.05
1510107Marzantowicz Michał ---42.68
162544Bogumił Dariusz ---41.90
176730Goleń Jan ---41.78
18223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa41.73
19717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty40.37
192025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła40.37
2110115Szymanek Mateusz ---39.51
2110114Niedźwiecki Patryk ---39.51
237288Krasoń Marcin ---39.04
23109Waszczyk Bernard 🥉-WarszawaMelestra39.04
25754Kudlicki Bartosz -Tomaszów LubelskiBiuro Turystyczne QUAND38.59
26703Korpula Grzegorz -Piekoszów-38.39
27688Czacharowski Michał -Biłgoraj-38.24
277682Czacharowski Marcin ---38.24
2910108Fedczyszyn Michał ---38.09
3010121Miduch Kamil ---37.23
302553Balcerkiewicz Adam ---37.23
3010120Grubski Patryk ---37.23
338369Linek Michał ---36.10
336739Bieńko Łukasz ---36.10
358053Sujak Mirosław ---36.02
3510127Nalazek Maciej ---36.02
37726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak35.97
377330Judka Władysław ---35.97
3910128Piórkowski Daniel ---35.89
4010129Korpiela Maciej ---35.63
4110131Dudek Kamil ---35.33
41402Wróbel Dariusz -Wrocław-35.33
43695Siejko Łukasz -Lublin-34.31
4310082Wyrostkiewicz Roland ---34.31
457007Kwiatkowski Michał ---33.02
456868Snopek Mariusz ---33.02
4710146Puzia Wojciech ---32.48
4810150Kiecana Marcin ---31.95
4910097Wittmann Adam ---31.51
508156Niewczas Agnieszka ---31.02
512118Raczkiewicz Krzysztof ---28.41
5110165Nocek Mirosław ---28.41
53525Sieczkowski Ludwik -Franciszków-26.82
5310188Antoń Krzysztof ---26.82
554651Olbrycht Janusz -Warszawa-26.39
56178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz22.49
5710228Michalczyk Wojciech ---22.44
5710229Wiejak Adam ---22.44
5910235Parys Jarosław ---22.02
598210Kłyś Paweł ---22.02
61714Nestorowicz Łukasz -Stańków1 Batalion Zmechanizowany w Chełmie21.80
6210288Rogacz Piotr ---17.83
6210289Skwarek Paweł ---17.83
643683Banach Piotr --brak13.87
649727Banach Monika ---13.87
665898Malinowska Elżbieta ---11.66
66735Toborek Michał -Lublin-11.66
68133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team11.50
6910335Pawelec Sylwester ---10.22
6910336Wolanin Jan ---10.22
7110353Karczmarczyk Piotr ---6.95
7210359Kosik Jakub ---5.71
7310360Wośko Maciej ---5.68
73767Ulrich Krzysztof -Jakubowice KonińskiePan5.68
75755Świetlicki Mateusz -Warszawa-5.60
7510070Tarłowska Katarzyna ---5.60
779756Kurenda Andrzej ---4.90
7710072Sławek Ewelina ---4.90
792075Kapecki Janusz -Szczebrzeszyn-4.14
799757Sztobryn Grzegorz ---4.14
815115Szuryga Hubert -Lublin-3.55
8110366Szuryga Bartosz ---3.55
837460Januszewska Anna ---2.79
8410370Sondej Krzysztof ---2.40
8410371Wąsacz Arkadiusz ---2.40
869708Ruszniak Paweł ---2.33
863945Deptuś Bartłomiej ---2.33
88728Karaś Artur -Lublin-1.94
887130Karaś Adrian ---1.94
88704Iwaszko Sławomir -Lublin-1.94
9110375Skulimowski Jarosław ---1.30
9110074Strzałkowska Justyna ---1.30
939983Marchenko Kostia ---0.97
9410377Janusz Konrad ---0.33
9510378Albniak Tomasz ---0.28
95692Krajewski Rafał -Otwock-0.28
9510379Weryszko Krzysztof ---0.28
95562Koryciński Wojciech -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI0.28
99737Kawałek Marzena -Lublin-0.18
9910076Podgórska Aneta ---0.18