Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Kaczawska Wyrypa 2015

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Świerzawa
Date 13 - 14 nov 2015
Headquarter Szkoła Podstawowa, ul. Dworcowa 3, 59-540 Świerzawa
Web page http://kaczawskawyrypa.pl/
Regualation
Description None
All participants count 64

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
16
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
110Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo80.00
27153Fudro Edward 🥇---77.95
3559Talaga Robert -SzarówMKS Wyzwolenie72.14
3550Talaga Tomasz -Dąbrowa 21MKS Wyzwolenie72.14
5141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team70.22
699Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy61.60
7101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)55.71
7102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)55.71
94462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-53.14
105593Bubel Alina ---52.54
107913Pak Arkadiusz ---52.54
127856Gruntowski Mateusz ---52.23
125734Bubel Marcin ---52.23
146443Ławnik Mateusz ---40.57
155607Mogielski Krzysztof ---39.82
16854Żak Krzysztof -Wrocław-39.68

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
48
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy40.00
1403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS40.00
3205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU37.93
48060Łącz Tomasz ---37.71
463Korzeniewski Łukasz -Warszawa-37.71
6236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails37.49
74411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-37.39
88001Madaj Zuzanna ---37.28
8651Grabowski Łukasz -PoznańAR Poznań37.28
10653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław37.17
11185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-37.17
128064Borejdzo Karol ---36.56
13322Szczęsny Michał -Polska-34.91
141320Kosiński Maciej -Klaudyn-33.92
157369Wołoszyn Katarzyna ---30.18
162649Kliniewski Maciej ---29.98
174431Setinkova Zuzana ---29.12
187370Wołoszyn Mariusz ---28.92
197304Latarowski Grzegorz ---28.73
208120Karolczak Piotr ---27.65
20461Kłosowicz Maciej -Poznańfurious goats27.65
22160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi27.42
234412Hora Vladimír -Praha-26.86
24593Hałkiewicz Marcin -Głogów-25.75
24308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-25.75
26151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam25.11
278241Sobieraj Anna ---22.42
278242Miazga Michał ---22.42
298318Mikus Filip ---20.12
292536Dorsz Sebastian -Złotoryja-20.12
318321Morkowski Piotr ---20.09
322830Benedyk Mateusz ---19.10
322829Sikorski Robert ---19.10
341032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków18.96
358361Strzałkowski Mateusz ---18.03
357448Witkowski Paweł ---18.03
377597Golubiński Wojciech ---16.43
378382Cybulka Marzena ---16.43
372534Cybruch Jacek ---16.43
407993Szkudlarek Szymon ---13.17
407735Wojtas Kamila ---13.17
428419Kołodziej Kuba ---13.16
438435Mac Kamila ---12.08
43982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS12.08
431005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS12.08
43931Malawski Filip -KrakówVelocilamy12.08
478448Kurpiel Jakub ---11.40
478447Wojtaczka Agnieszka ---11.40