Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Skorpion 2015

Organizer Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Place woj. podkarpackie - Narol
Date 13 - 15 feb 2015
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Brata Alberta, ul. Graniczna 11, 37-610 Narol
Web page http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/
Regualation
Description None
All participants count 103
Results status Official results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
17
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
17791Wachulec Władysław ---100.00
112Grabowski Bartłomiej 🥈-OtwockStryki - Byki Adventure Team100.00
3529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów93.05
42025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła92.70
599Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy90.98
62123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa83.30
710Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo79.90
87154Nalazek Marcin ---74.89
8228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team74.89
8288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT74.89
8205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU74.89
1219Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu71.75
13319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo57.40
142141Jabłoński Mateusz ---32.29
152469Słopiecki Janusz -Kielce-17.39
167986Biliniek Marcin ---11.59
167987Dąbrowski Krystian ---11.59

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
86
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
18026Zwierzchowski Andrzej ---50.00
18023Janiak Paweł ---50.00
3759Reczek Sebastian -Minsk MazowieckiKS Zielono-Czarni44.22
41436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO43.47
43139Wojciechowski Adam --Piastów43.47
67997Duda Tomasz ---39.18
62110Czarnobil Janusz ---39.18
855Krochmal Andrzej -WarszawaHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga38.89
8695Siejko Łukasz -Lublin-38.89
88006Kociołek Ireneusz ---38.89
113464Stroiński Daniel ---38.45
12123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy38.17
13893Gębarowski Piotr -Warszawa-38.10
14732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki37.21
147994Maliszewska Magdalena 🥈---37.21
167999Ludkowski Mariusz ---36.94
167998Ludkowska Urszula ---36.94
187287Wilk Paulina ---36.88
18513Smoliński Marcin -Rzeszów-36.88
20223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa36.74
218002Radomiński Tomasz ---36.42
22726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak36.36
23236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails36.16
24717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty35.79
256314Konieczny Rafał ---35.54
26183Ścibisz Jerzy -Szczecin-34.47
272310Pruszkowski Paweł ---34.30
286730Goleń Jan ---33.15
29662Pająk Andrzej -Przybysławice-33.09
30279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-32.32
313682Skrynicki Sławomir --brak32.22
313683Banach Piotr --brak32.22
331106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins31.53
34603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga31.24
352128Buczek Sylwia ---30.37
35739Buczek Adam -Biłgoraj-30.37
37754Kudlicki Bartosz -Tomaszów LubelskiBiuro Turystyczne QUAND29.63
382363Misztal Łukasz --Mimochodek28.88
39326Szpakowski Piotr -DąbrowaBT Quand28.80
40721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est28.76
4017Roztocki Przemysław -Krasnik-28.76
423778Bukowska Agnieszka -BydgoszczNazgul<3team28.56
421Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl28.56
44679Zimny Witold -Łańcut-28.48
45150Balana Jacek -Stare Babice-26.78
467868Broniarek Remigiusz ---25.72
468027Czachorowski Michał ---25.72
48714Nestorowicz Łukasz -Stańków1 Batalion Zmechanizowany w Chełmie23.85
488210Kłyś Paweł ---23.85
503719Benesz Rafał ---22.52
51526Mazgajczyk Sławomir -Radom-20.61
51525Sieczkowski Ludwik -Franciszków-20.61
53510Konopka Marek -TarnogródRoztocze Cycling Team18.06
53674Daniec Jerzy -Lublin-18.06
53704Iwaszko Sławomir -Lublin-18.06
568362Karań Artur ---17.79
57706Wąsik Jacek -Lublincbfs16.74
58631Wojdat Przemysław -Otwock-16.50
597583Świszcz Grzegorz ---13.65
59680Stanicki Jerzy -Lublin-13.65
618413Wołoszyn Czesław ---13.33
623891Jamroz Paweł -Lublin-11.27
63692Krajewski Rafał -Otwock-11.08
63738Albiniak Tomasz -Kraśnik-11.08
63701Świtalski Jerzy -Warszawa-11.08
668454Stunowski Adam ---11.02
668455Stunowski Karol ---11.02
68562Koryciński Wojciech -LublinBIEGNĄCE BAŁWANKI10.96
695898Malinowska Elżbieta ---10.93
69735Toborek Michał -Lublin-10.93
713945Deptuś Bartłomiej ---10.25
726898Karamon Adam ---8.23
726896Lendzion Robert ---8.23
746895Niezgoda Rafał ---8.22
746119Chęć Cezary ---8.22
768484Iracki Rafał ---7.70
776757Szczepińska Agnieszka ---7.42
78733Sieńko Mateusz -Bełżyce-6.93
795116Filipiak Marcin -Góry-5.94
808509Szymczyk Łukasz ---5.09
818157Malka Paweł ---4.75
818156Niewczas Agnieszka ---4.75
838515Samborski Krzysztof ---3.93
838514Kawiak Mateusz ---3.93
837769Mazurek Damian ---3.93
868521Michalska-Jakubus Małgorzata ---3.27