Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Kaczawska Wyrypa 2016

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Świerzawa
Date 18 - 20 nov 2016
Headquarter Szkoła Podstawowa, ul. Dworcowa 3, 59-540 Świerzawa
Web page http://kaczawskawyrypa.pl/
Regualation
Description None
All participants count 56

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
14
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
16333Baszczak Mirosław 🥈---100.00
2155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi91.02
3236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails80.07
45093Kopacz Piotr -Gdynia-77.10
5320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-66.87
5316Krasowski Tomasz -Wrocław-66.87
7141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team65.40
87212Sharobaiko Anton ---55.59
92542Kłaczkowski Kamil ---49.05
105593Bubel Alina ---45.78
101032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków45.78
125734Bubel Marcin ---39.24
135607Mogielski Krzysztof ---26.16
14854Żak Krzysztof -Wrocław-16.35

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
42
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1459Bińkowski Borys -Oborniki ŚląskiePizca del Mundo45.00
2639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy43.27
310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo42.86
4443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy41.48
4403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS41.48
627Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń38.72
71387Gąsiorek Adam -Sulęcin-34.57
83647Kupczak Grzegorz ---32.51
87359Jokiel Wojciech ---32.51
81128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE32.51
11841Ignacyk Marcin -Kraków-31.55
12160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi30.85
12717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty30.85
12151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam30.85
12942Hoduń Anna -SłomnikiMUAY RUNNING TEAM/AZS CM UJ30.85
16784Wiatr Wojciech -Poznań:)28.28
16308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-28.28
186912Lach-Papciak Katarzyna ---25.93
187462Jagielski Jerzy ---25.93
186913Domański Jarosław ---25.93
187463Kwartnik Piotr ---25.93
186914Kozłowski Marek ---25.93
23139Wnuk Tomasz -MiliczProMil Team25.42
247147Cisakowski Rafał ---22.76
252019Szczurek Józef -Rębiszów-21.25
252830Benedyk Mateusz ---21.25
252534Cybruch Jacek ---21.25
257597Golubiński Wojciech ---21.25
252831Lewiński Jan ---21.25
302829Sikorski Robert ---21.13
317031Jajor Paweł ---19.50
317624Smoleń Marek ---19.50
317032Storta Rafał ---19.50
341393Kaiser Ernest -Gorzów Wlkp.MTB4FUN16.25
351066Skowroński Wojciech -Jelcz LaskowiceKB Harcownik14.63
357124Ziółkowska Natalia ---14.63
357125Mroziuk Mikołaj ---14.63
387678Kosmenda Artur ---13.00
39706Wąsik Jacek -Lublincbfs10.52
396313Męcina Anna ---10.52
415744Lalliche Luiza ---9.21
422492Pierzchalska Dorota -Zgorzelec-6.58