Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rudawska Wyrypa 2016

Organizer F.H.U.FILEMON-Joanna Rafalska
Place woj. dolnośląskie - Janowice Wielkie
Date 29 apr - 1 may 2016
Headquarter Gminny Zespół Szkół im. Wandy Rutkiewicz, ul. Partyzantów 4, 58-520 Janowice Wielkie
Web page http://www.rudawskawyrypa.pl/
Regualation
Description None
All participants count 109

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
20
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails100.00
25093Kopacz Piotr -Gdynia-93.00
3105Fałowski Rafał -Gajków-86.08
3141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team86.08
51504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki84.32
5703Korpula Grzegorz -Piekoszów-84.32
74416Miaśkiewicz Krzysztof -wrocław-82.69
82542Kłaczkowski Kamil ---80.39
9103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight73.84
9102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)73.84
9101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)73.84
121449Mleczek Tadeusz -Świdnica-65.40
13320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-61.18
147204Rój Radosław ---56.96
155607Mogielski Krzysztof ---43.01
167277Pucek Przemysław ---38.23
176913Domański Jarosław ---36.64
187279Burzawa Konrad ---27.08
19854Żak Krzysztof -Wrocław-20.71
202999Daniluk Andrzej ---15.93

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
89
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi50.00
21147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team46.15
37283Arseniuk Krzysztof ---43.27
460Krasuski Marcin 🥇-Warszawa-42.50
5829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team42.01
64411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-38.90
71320Kosiński Maciej -Klaudyn-38.01
8131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team37.22
97324Zalewska Elżbieta ---37.03
97323Semenowicz Patrycja ---37.03
111436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO36.77
12185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-35.80
13402Wróbel Dariusz -Wrocław-35.56
14765Komorowski Mateusz -Warszawa-35.39
15206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU35.21
15205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU35.21
17469Duda Jakub -WleńOrientop Wrocław34.10
186728Gurbisz Anita ---33.72
1835Duda Tomasz 🥈-Warszawa-33.72
20347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-32.55
217304Latarowski Grzegorz ---32.02
217362Zasina Sebastian ---32.02
236037Skupień Andrzej ---31.93
247370Wołoszyn Mariusz ---31.32
247369Wołoszyn Katarzyna ---31.32
26634Świerczyński Ryszard -PolskaOrientop Wrocław31.10
277403Razim Mateusz ---29.52
277402Razim Agnieszka ---29.52
297404Dzedzej Jakub ---29.44
307405Wroński Krzysztof ---29.28
312006Tomaszewski Jacek -ŚwidnicaDolnośląski Klub Curlingowy "Dzik" Świdnica28.39
31160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi28.39
31717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty28.39
313089Stanek Asia 🥇---28.39
31284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT28.39
367433Kamiński Wiesław ---28.10
36443Murawski Piotr -LesznoAzymut Mochy28.10
367432Nowacka Marlena ---28.10
397438Sady Piotr ---27.88
407499Wodzicka Aleksandra ---24.30
407498Eichler-Fałowska Małgorzata ---24.30
407500Fałowski Wojciech ---24.30
437534Bartkowiak Jacek ---23.19
44151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam15.66
44171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad15.66
46603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga15.52
477098Dawidziuk Agnieszka ---14.78
477099Demkowski Marcin ---14.78
4999Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy14.04
502484Jancz Tomasz -Jelenia Góra-12.27
51763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers11.58
525718Kozielski Mieczysław ---10.65
536758Bajor Adam ---10.34
537690Klimaszewski Krzysztof ---10.34
55470Wysocka Barbara -Poznań-10.05
556200Dąbrowski Bartłomiej ---10.05
556004Baszak Jerzy ---10.05
58974Kucharczyk Radosław -Warszawa-9.52
597701Sierpińska Sylwia ---9.47
597702Sobczak Dawid ---9.47
611768Just Rafał ---8.95
627707Laszczyński Piotr ---8.87
62434Furmann Halina -Żelazny Most-8.87
626165Tylicki Sławomir ---8.87
62436Wieliczko Agnieszka -Polkowice-8.87
663832Wawrzonek Michał -Wojcieszów-8.30
667717Wańdoch Adrian ---8.30
682534Cybruch Jacek ---8.14
682829Sikorski Robert ---8.14
682830Benedyk Mateusz ---8.14
682019Szczurek Józef -Rębiszów-8.14
725785Bochenek Patryk ---8.04
736872Kalinowska Anna ---7.56
737700Radomski Krzysztof ---7.56
755745Wydro Zuzanna ---7.52
755744Lalliche Luiza ---7.52
777138Bzymek-Wiera Faustyna ---7.31
777139Wiera Bartłomiej ---7.31
797730Rogulska Martyna ---6.85
797729Berezowska Joanna ---6.85
81260Wojtczak Szymon -SzczecinInit6.42
817734Stanek Agata ---6.42
817735Wojtas Kamila ---6.42
846737Leszczyńska Magdalena ---4.57
857754Szuszkiewicz Piotr ---4.26
857753Paluch Monika ---4.26
87653Dering Marcin -WrocławOrientop Wrocław3.96
88588Szawdzin Anna -Wrocław-2.71
89519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team2.29