Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Dusiołek Górski 2017

Organizer BAJERSPORT Justyna Bajer
Place woj. małopolskie - Wiśniowa k. Dobczyc
Date 6 may 2017
Headquarter Ośrodek Turystyczno Wypoczynkowy w Wiśniowej, Wiśniowa 645, 32-412 Wiśniowa k. Dobczyc
Web page http://www.dusiolek.pl/Dusiolek/Start.html
Regualation
Description None
All participants count 48
Results status Official results

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
48
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
16781Kącki Tomasz ---26.50
235Duda Tomasz 🥈-Warszawa-25.56
36735Studencki Dawid ---24.53
44676Rajtar Zbigniew -Kraków-23.90
5496Karabin Bartłomiej -DobraPolowanie na wiewiórkę23.54
56797Gajos Danielek ---23.54
7992Gorczyca Paweł -Bolechowice-23.52
82638Michalik Paweł ---23.49
919Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu22.42
10703Korpula Grzegorz -Piekoszów-22.02
101159Grabowska Joanna 🥇-KrakówWKS Wawel Kraków22.02
122637Lachor Krzysztof ---22.00
131046Majkowski Jacek -Kraków-21.64
136817Szelerewicz-Gładysz Paulina ---21.64
156818Faron Agnieszka ---21.62
16149Domin Tomasz -Krakowsevencoins.pl21.60
17717Porębski Marek -TargowiskoDziewiąty21.22
175523Hypta Łukasz ---21.22
192727Gruszkowski Piotr ---21.02
20160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi19.89
211261Pręcikowski Rysiek -Wieliczka-19.84
216828Suchowski Andrzej ---19.84
23529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów19.72
23638Skubida Ewa -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu19.72
256831Kordowski Piotr ---19.53
266833Kutyła Stanisław ---19.29
266832Kutyła Agnieszka ---19.29
285572Biela Bolesław ---19.09
296836Lach Dominik ---19.07
295571Lach Marcin ---19.07
3128Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team18.85
326500Góralczyk Andrzej ---18.80
325569Paciora Krzysztof ---18.80
342141Jabłoński Mateusz ---18.78
345570Kiszka Łukasz ---18.78
346840Zarębska Aneta ---18.78
37599Bogaczyk Mateusz -KrakówElton&Borys18.73
372765Jaśkowiec Wojciech ---18.73
396842Adamiec Łukasz ---18.55
396843Dyrcz Szymon ---18.55
416346Lachor Katarzyna ---18.53
416846Lachor Dorota ---18.53
436847Reiter Jacek ---18.47
44151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam18.44
44334Karpińska Karolina -KrakówNowa Huta Team18.44
466435Joniec Jarosław ---18.36
466850Węgrzyn Tomasz ---18.36
486182Petela Robert ---16.15