Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocny Marek 2017

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. kujawsko-pomorskie - Fordon
Date 18 - 19 nov 2017
Headquarter Zespół Szkół nr 28, ul. Kromera 11, 85-001 Bydgoszcz
Web page http://rajdkonwalii.pl/nocnymarek/
Regualation
Description None
All participants count 64

Results

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
64
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi21.50
2107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-18.38
36859Ritter Stanisław ---17.58
44218Bartczak Jarosław --UMKS Orkan Ostróda15.69
5110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS14.92
56881Konczalski Jarosław ---14.92
7205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU14.77
86888Bultrowicz Agnieszka ---13.54
8665Bultrowicz Marcin -PoznańBeiersdorf Sport Team13.54
10344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy13.38
11793Prądzyńska Sylwia -Ełk-12.77
11211Prądzyński Jarosław -Ełk-12.77
13418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team12.46
13416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO12.46
153146Kinowska Katarzyna 🥈---11.54
15312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-11.54
176926Koczko Tomasz ---11.23
18102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)10.77
18101Małowińska Małgorzata 🥇-Bydgoszcz:-)10.77
20784Wiatr Wojciech -Poznań:)10.31
21311Spychała Krzysztof -Poznań-9.85
2225Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą9.38
236963Kucharczyk Radek ---9.23
246973Siedlaczek Marcin ---8.77
243577Borkiewicz Piotr ---8.77
246972Molski Michał ---8.77
242530Tarkowski Krzysztof ---8.77
286059Pliszka Tomasz ---8.46
285933Cygan Marcin ---8.46
286980Herold Maciej ---8.46
286981Szkuta Jarek ---8.46
326986Rogalska Joanna ---8.31
326987Anyszewski Boguś ---8.31
326988Kowalczyk Tomasz ---8.31
324450Piotrowski Jędrzej ---8.31
36227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej8.00
374435Rudnicki Michał ---7.69
377000Wiatr Robert ---7.69
378Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI7.69
37492Majewski Marek -WarszawaZaszyci7.69
41369Wołosz Arkadiusz -Warszawa-7.54
41410Grabowska Joanna -GarwolinStryki-Byki Adventure Team7.54
41422Grabowska Olga -OtwockStryki - Byki Adventure Team7.54
44355Lepka Bartosz -SłupskSłomiane Bambusy7.08
456297Wesołowski Krzysztof ---6.92
454459Nowachowicz Michał ---6.92
454457Nowachowicz Jerzy ---6.92
487022Drzewiecki Michał ---6.77
497038Groszewski Grzegorz ---6.15
493841Kuchta Mariusz -Brzezina-6.15
497037Tużylak Katarzyna ---6.15
493840Cieszkowska-Kuchta Magdalena -Brzezina-6.15
531344Jaremko Katarzyna -Kwidzyn-5.54
537055Winiarczyk Klaudia ---5.54
537056Olender Mateusz ---5.54
537057Polatowski Paweł ---5.54
537058Urbański Gniewomir ---5.54
531334Bochniak Małgorzata -Warszawa-5.54
537054Grabińska Marta ---5.54
607080Karczewska Violetta ---4.92
607081Karczewski Andrzej ---4.92
62689Gordon Diana -WarszawaKU AZS WAT Warszawa4.62
62687Gędziorowski Maciej -WarszawaKU AZS WAT Warszawa4.62
647120Panek Michał ---3.08