Orienteering Marathon Cup

 

Czarna Cobra 2018

Organizer Nadleśnictwo Karnieszewice
Place woj. zachodniopomorskie - Manowo
Date 21 jul 2018
Headquarter
Web page http://cobra.js1373.pl
Regualation
Description Czarna Cobra najlepsza impreza na orientacje na świecie! Mapy tradycyjnie wojskowe nieaktualne. Zawodnicy poza kondycją fizyczną i nawigacją muszą zmagać się ze zmianami w terenie!

Runners list

Route: TP7
Start time
July 21, 2018, 11:03 a.m.
Limit time
12
PK count
12
Runners count
16
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1164 Hanna Warcholińska-Łoś Koszalin - K - - June 24, 2018, 5:29 p.m.
- 1165 Błażej Kiepuszewski Włynkówko - M - - June 25, 2018, 11:02 a.m.
- 1166 Daniel Strukiel Koszalin - M - - June 25, 2018, 1:38 p.m.
- 1140 Agata Masztalerz Kołobrzeg Ptysie Na Trasie K - - June 26, 2018, 7:23 a.m.
- 1170 Marek Jochemczyk Kołobrzeg Ptysie Na Trasie M - - June 27, 2018, 7:04 a.m.
- 1173 Tomasz Borejko Warszawa TiPi M - - June 29, 2018, 11:46 p.m.
- 1175 Ola Kopacz Koszalin - K - - July 2, 2018, 4:21 p.m.
- 1176 Marta Bielińska Rosnowo - K - - July 2, 2018, 8:49 p.m.
- 1177 Piotr Wilkowski Koszalin - M - - July 3, 2018, 7:24 p.m.
- 1179 Monika Wysoczańska Koszalin - K - - July 6, 2018, 10:33 a.m.
- 1188 Kacper Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - July 10, 2018, 12:47 p.m.
- 1187 Agnieszka Wszeborowska Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 K - - July 10, 2018, 12:55 p.m.
- 1198 Paweł Chwedoruk Koszalin - M - - July 14, 2018, 12:44 p.m.
- 1204 Michał Sawicki Kołobrzeg - M - - July 14, 2018, 9:09 p.m.
- 1205 Darek Ziomek Koszalin - M - - July 14, 2018, 9:32 p.m.
- 1206 Joanna Ziomek Koszalin - K - - July 14, 2018, 9:37 p.m.

Runners list

Route: TP50
Start time
July 21, 2018, 11 a.m.
Limit time
12
PK count
22
Runners count
59
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 121 Marcin Sontowski Gdańsk Morenka Team M - - June 7, 2018, 3:34 p.m.
- 763 Tomasz Kowalski Bydgoszcz KTG Trawers M - - June 7, 2018, 8:25 p.m.
- 31 Wiesław Rusak X Ełcka Zmarzlina 2019 X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - June 7, 2018, 10:53 p.m.
- 1143 Andrzej Krzemiński Koszalin - M - - June 8, 2018, 12:16 a.m.
- 110 Karol Gostomczyk Studzienice RELAKS M - - June 8, 2018, 7:06 a.m.
- 344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K - - June 8, 2018, 7:21 a.m.
- 504 Janusz Stocki Białe Błota Nogi Szybsze od Głowy M - - June 8, 2018, 9:16 a.m.
- 51 Sławomir Ćwirko Słupsk STOPA SŁUPSK M - - June 8, 2018, 3:23 p.m.
- 466 Pawel Pruszkowski Kraśnik UKS Traper Złocieniec M - - June 8, 2018, 6:22 p.m.
- 131 Jan Parzybut Pniewy Postęp team M - - June 8, 2018, 6:25 p.m.
- 666 Krzysztof Łazowski Warszawa Łaziki KInO Stowarzysze M - - June 10, 2018, 11:58 a.m.
- 1144 Sylwia Łazowska Warszawa Łaziki K - - June 10, 2018, 12:21 p.m.
- 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - M - - June 11, 2018, 10:42 a.m.
- 157 Roman Gorczyca Ełk - M - - June 11, 2018, 8:57 p.m.
- 564 Dariusz Wszeborowski Ełk X Ełcka Zmarzlina 2019 M - - June 12, 2018, 3:11 p.m.
- 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M - - June 12, 2018, 3:54 p.m.
- 1149 Michał Żmiejko Lubiń Klasztor Lubiń M - - June 12, 2018, 9 p.m.
- 10 Stanisław Kaczmarek Sękowo Szach Sękowo M - - June 13, 2018, 8:07 a.m.
- 1151 Paweł Ćwidak Gdańsk SKPT Gdańsk M - - June 13, 2018, 6:38 p.m.
- 307 Sebastian Zabielski Słupsk STOPA Słupsk M - - June 13, 2018, 11:16 p.m.
- 1152 Tomasz Majewski Koszalin - M - - June 13, 2018, 11:57 p.m.
- 1153 Remigiusz Jankowski Kołobrzeg - M - - June 14, 2018, 7:12 p.m.
- 890 Grzegorz Jurjewicz Morąg - M - - June 14, 2018, 8:31 p.m.
- 1154 Łukasz Jakubowski Kamień Pomorski KB Kamien Pomorski M - - June 16, 2018, 3:37 p.m.
- 1155 Jarosław Piechowiak Szczecin - M - - June 17, 2018, 10:26 p.m.
- 1156 Urszula Żarek Police - K - - June 17, 2018, 10:28 p.m.
- 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - - June 18, 2018, 8:38 a.m.
- 201 Renata Łaska Zielonka KInO Stowarzysze K - - June 18, 2018, 2:46 p.m.
- 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze M - - June 18, 2018, 10:56 p.m.
- 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - - June 19, 2018, 5:51 p.m.
- 1161 Robert Piechocki Koszalin - M - - June 20, 2018, 9:39 p.m.
- 1169 Mateusz Ciućka Koszalin Szwędacze Koszalin M - - June 25, 2018, 11:44 p.m.
- 1171 Aleksander Dańczak Ustka - M - - June 29, 2018, 11:58 a.m.
- 1174 Jerzy Goworski Szczecin - M - - July 2, 2018, 10:11 p.m.
- 800 Dominika Welz Gdańsk Wataha / Morenka Team K - - July 5, 2018, 8:40 a.m.
- 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - - July 5, 2018, 2:46 p.m.
- 1178 Laura Nowak Świnoujście - K - - July 6, 2018, 1:08 a.m.
- 1172 Jaroslaw Kaminski Starogard Gdanski - M - - July 7, 2018, 8:39 p.m.
- 1180 Anna Kamińska Starogard Gdanski - K - - July 7, 2018, 8:44 p.m.
- 240 Bartosz Klepacki Police - M - - July 7, 2018, 11:47 p.m.
- 293 Robert Janowski Szczecin - M - - July 8, 2018, 2:24 p.m.
- 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - - July 8, 2018, 10:06 p.m.
- 1184 Waldemar Howil Gryfino - M - - July 9, 2018, 4:25 p.m.
- 1186 Marek Pawluch Kościerzyna - M - - July 9, 2018, 10:24 p.m.
- 1189 Marcin Filipek Choszczno DAS/12BZ M - - July 10, 2018, 7:32 p.m.
- 1190 Lila Kluza-Howil Gryfino - K - - July 11, 2018, 10:16 a.m.
- 1191 Jakub Skotnicki Koszalin - M - - July 11, 2018, 10:52 a.m.
- 470 Barbara Wysocka Poznań - K - - July 11, 2018, 11:22 a.m.
- 186 Mariusz Czajka Gdynia KInO Rekin M - - July 12, 2018, 12:16 p.m.
- 116 Michał Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze M - - July 12, 2018, 2:36 p.m.
- 591 Agnieszka Kuś Warszawa Klub InO Stowarzysze K - - July 12, 2018, 2:38 p.m.
- 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M - - July 13, 2018, 8:04 a.m.
- 165 Robert Kujawski Siemirowice - M - - July 13, 2018, 8:38 a.m.
- 1195 Robert Wrona Polanów - M - - July 13, 2018, 12:43 p.m.
- 1196 Michał Niemczyk Kolonia Kotków - M - - July 13, 2018, 1:08 p.m.
- 1197 Agnieszka Pozorska Szlachta STK LUKS "Pol" Czersk K - - July 14, 2018, 1:26 p.m.
- 1199 Jacek Wąsicki Słupsk Stopa Słupsk M - - July 14, 2018, 3:28 p.m.
- 1202 Joanna Rz Koszalin - K - - July 14, 2018, 8:14 p.m.
- 1203 Jacek Rz Koszalin - M - - July 14, 2018, 8:37 p.m.

Runners list

Route: TR50
Start time
July 21, 2018, 11:01 a.m.
Limit time
8
PK count
12
Runners count
14
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1141 Grzegorz Szymański Dźwirzyno Hotele Nadmorskie M - - June 7, 2018, 11:56 p.m.
- 1145 Łukasz Winkel Koszalin - M - - June 11, 2018, 6:04 p.m.
- 1146 Łukasz Pelech Koszalin Kospel M - - June 11, 2018, 10:22 p.m.
- 1148 Anna Koszykowska Koszalin Hotele Nadmorskie K - - June 12, 2018, 2:05 p.m.
- 1150 Jerzy Winkel Koszalin - M - - June 13, 2018, 5:52 p.m.
- 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - - June 27, 2018, 10:59 p.m.
- 1181 Anna Michalak Koszalin - K - - July 8, 2018, 7:44 p.m.
- 1070 Paweł Olszański Szczecin - M - - July 9, 2018, 6:03 p.m.
- 1071 Joanna Olszańska Szczecin - K - - July 9, 2018, 6:04 p.m.
- 297 Sebastian Wolny Skoki Tour De Sklep Skoki Team M - - July 12, 2018, 8:47 p.m.
- 853 Maciej Wolny Skoki - M - - July 12, 2018, 9:21 p.m.
- 1192 Paulina Pietrzyk Sianów - K - - July 12, 2018, 9:56 p.m.
- 1193 Mateusz Pietrzyk Sianów - M - - July 12, 2018, 10 p.m.
- 1208 Jacek Gałaguz Koszalin - M - - July 15, 2018, 12:57 a.m.