Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Roztoczańska 13 2018

Organizer InOJa
Place woj. lubelskie - Kraśnik
Date 2 - 3 jun 2018
Headquarter Szkoła Podstawowa Nr 3 w Kraśniku ul. Urzędowska 435
Web page http://biblioteka.krasnik.pl/rajd/
Regualation
Description Rogaining 8-mio godzinny w formie pieszej i rowerowej
All participants count 60
Results status Official results

Results

Route TR100

Start time
June 2, 2018, 2 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
25
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1-3911Kielak Hubert ---50.00
1-2185Kielak Sławomir ---50.00
-1836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team50.00
-21004Dudek Magdalena 🥉-KrakówMotorola Bike Team/Rajd Hawran49.48
3-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia48.06
-31035Moskała Agnieszka -Ustroń-34.63
-41042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja34.02
-41099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja34.02
4-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl47.41
5-120Królikowski Roman -Modlniczka-44.83
6-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team41.81
7-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja40.09
8-1262Żelasko Andrzej -Mielec-38.58
9-3683Banach Piotr --brak37.50
9-3682Skrynicki Sławomir --brak37.50
11-11389Złotnicki Maciej ---36.64
12-1006Kot Maciej -KrakówRajd Hawran34.05
13-2367Potoczny Piotr --Kciukowski25.43
14-14662Książek Mikołaj ---25.22
15-1028Jakubas Piotr -KrakówRajd Hawran24.14
16-11490Krupka Sławomir ---13.15
16-11489Siemion Marcin ---13.15
16-11488Mazur Eryk ---13.15
19-11493Kosa Marcin ---12.72
19-11494Kosa Adrian ---12.72

Route TP8h

Start time
June 2, 2018, 2 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
35
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPoints
1732Maliszewski Leszek 🥉-OtwockStryki-Byki26.50
210Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo24.88
3206Duszak Dorota 🥇-Brwinów2PU23.49
3205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU23.49
55973Kołtuniewicz Andrzej ---22.28
51478Gajek Grzegorz -Czółna-22.28
52101Gajek Magdalena ---22.28
528Maryniak Mariusz -KrakówCompass Team22.28
9695Siejko Łukasz -Lublin-21.63
10353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY21.47
11710Zioło Jarosław -Sanok-21.15
12158Łaski Tomasz -ZielonkaKInO Stowarzysze20.35
132310Pruszkowski Paweł ---20.03
142072Krochmal Grzegorz ---18.27
152071Krochmal Małgorzata ---18.22
16706Wąsik Jacek -Lublincbfs17.90
172114Bojczuk Marek ---17.74
18201Łaska Renata 🥉-ZielonkaKInO Stowarzysze17.26
19213Kacprzycki Olaf -Warszawa-16.14
20896Kowalczyk Jacek -Nowa Wola-15.98
206034Kowalski Roman ---15.98
22591Kuś Agnieszka -WarszawaKlub InO Stowarzysze15.18
22116Kuś Michał -WarszawaKlub InO Stowarzysze15.18
246044Kowalczyk Bianka ---14.73
253474Jach Marceli ---14.12
263475Jach Paweł ---13.51
271425Sierżęga Andrzej -RzeszówELMAK12.90
281281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia11.08
281282Łapanowska Kamila -WarszawaDzika Czesia11.08
305854Klepczyńska Sylwia ---10.93
313891Jamroz Paweł -Lublin-10.78
326119Chęć Cezary ---10.47
326120Chęć Mateusz ---10.47
346132Skibiński Mateusz ---9.87
3559Dubil Michał -Kłodnica GórnaRajd Źródeł Chodelki8.35