Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Ełcka Zmarzlina 2019

Organizer MOSiR
Place woj. warmińsko-mazurskie - Ełk
Date 4 - 5 jan 2019
Headquarter Hala sportowo - widowiskowa MOSiR ul. Św. M. M. Kolbego 11 , 19 - 300 Ełk
Web page http://mosir.elk.pl/
Regualation http://mosir.elk.pl/wp-content/uploads/2018/09/R-e-g-u-l-a-m-i-n-2019-wersja-15-listopada.pdf
Description Trzy trasy, TP-100 km, TP-50 km, TP-20 km
All participants count 532

Results

Route TP100 MP PMnO 100km

Start time
Jan. 4, 2019, 10 p.m.
Limit time
24
PK count
36
Runners count
51
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiBohaterzy Ziemi4616:14:17106.00
2159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team4616:43:15102.11
325Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą4617:28:4396.90
4186Czajka Mariusz 🥉-GdyniaKInO Rekin4618:29:5590.28
4940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-84618:29:5590.28
6639Lekki Jerzy -Bielsko-BiałaRajd Beskidy4619:15:1985.33
71504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki4619:44:4782.23
8236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails4620:00:4881.14
9703Korpula Grzegorz -Piekoszów-4620:20:2979.83
9141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team4620:20:2979.83
11131Parzybut Jan 🥇-PniewyPostęp team4620:20:3579.82
12890Jurjewicz Grzegorz -Morąg-4620:25:4279.49
13319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo4620:46:5878.13
144466Walczak Adam 🥉-Kościerzyna-4621:09:2176.75
151201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana4621:10:1676.70
161507Rudowicz Piotr ---4621:23:0875.93
171508Pomianek Mateusz ---4621:30:2175.51
181509Duda Marcin ---4621:30:2775.50
19202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet4622:14:0373.03
201510Kasztelanic Rafał ---4622:14:3973.00
211511Więcko Jacek ---4623:00:1770.59
221512Włodarczyk Mirosław ---4623:00:1970.58
23731Skolimowski Adam -ŻaboklikiEuRoPol GAZ S.A.4623:05:5570.30
24164Sawicki Jerzy -Ełk-4623:06:0370.29
251513Piwońska Julita ---4623:19:0569.64
26228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team4624:51:5365.31
27279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-4625:13:0964.39
2865Zajkowski Paweł -Białystokdzikakrew.pl4123:44:0357.39
291514Pawlak Paweł ---4123:52:3957.04
3058Sochoń Andrzej -Warszawa-3422:09:2947.31
311515Kunda Artur ---3020:45:0241.74
321424Paszyn Maciej -Warszawa7. batalion kawalerii powietrznej2023:08:2327.83
332029Pałat Paweł -Węgorzewo11 Mazurski Pułk Artylerii1923:07:5226.44
341517Makoś Paweł ---1923:08:0826.43
351518Januszewski Marek ---1718:01:5223.65

Route TP50

Start time
Jan. 5, 2019, 10 a.m.
Limit time
12
PK count
18
Runners count
268
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal timePoints
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team2106:06:2552.50
135Duda Tomasz 🥈-Warszawa-2106:06:2552.50
31532Kasjan Maciej ---2106:22:4948.36
31531Duchnowski Łukasz ---2106:22:4948.36
51533Pakuła Paweł 🥉---2106:36:0846.25
61535Marczuk Norbert ---2106:36:5246.16
61534Famulski Mariusz ---2106:36:5246.16
8765Komorowski Mateusz -Warszawa-2106:52:4044.40
9110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS2106:52:4144.39
10517Korabiewski Mikołaj -Białystok10. Ełcka Zmarzlina 20192107:03:0243.31
111536Banach Krzysztof ---2107:03:1543.29
111537Świętoń Krzysztof ---2107:03:1543.29
131538Jaszkowski Tomasz ---2107:04:0743.20
141539Bobrowski Jan ---2107:04:0943.19
151540Stypułkowski Michał ---2107:06:1642.98
16564Wszeborowski Dariusz 🥉-Ełk-2107:06:3242.95
171541Słotwiński Adam ---2107:06:3442.95
18332Sejbuk Anna 🥇-Siedlce-2107:07:0942.89
19191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports2107:27:4440.92
201Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl2107:37:0540.08
211542Urbaniak Krzysztof ---2107:54:5038.58
221543Limberger Janusz ---2107:54:5238.58
231544Kaczkieło Maciej ---2107:55:1338.55
241545Ciarkowska Magdalena ---2107:56:4138.43
25194Rycerski Bogdan 🥇-IłowaSkyrunning Poland2107:56:4538.43
261546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team2108:00:4438.11
271547Bereda Grzegorz ---2108:00:4538.11
281548Zaręba Radosław ---2108:04:3237.81
291549Gajdek Przemysław ---2108:04:3437.81
301106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins2108:07:1537.60
311108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-2108:07:2337.59
328Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2108:07:4837.56
331550Daliga Władysław ---2108:11:4937.25
341551Bolda Patrycja ---2108:11:5037.25
351552Gronostajski Tomasz ---2108:15:2136.99
36313Grabski Patryk -WarszawaPolarnyj2108:30:5735.86
371553Olszewski Marcin ---2108:30:5835.86
381554Łaskowska Marzena ---2108:31:0035.85
381555Domurat Marian ---2108:31:0035.85
401556Ignaciuk Paweł ---2108:31:0235.85
411557Grabowski Bogusz ---2108:31:5635.79
421558Łaskowski Tomasz ---2108:32:0135.78
431559Kujawski Edward ---2108:32:1335.77
441560Wadas Szymon ---2108:32:2235.76
451353Stanek Dominika -SzczecinRUDY KOT2108:32:4235.73
46284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT2108:33:0535.71
47183Ścibisz Jerzy -Szczecin-2108:33:0735.71
481561Rysiawa Marek ---2108:34:1535.63
491562Milewski Andrzej ---2108:34:1735.62
501563Roman Paweł ---2108:34:1935.62
511564Michalak Michał ---2108:34:2135.62
521565Szeląg Tomasz ---2108:34:2235.62
53726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak2108:34:2435.62
541566Łobasiuk Iwona ---2108:36:1535.49
541567Olesiak Grzegorz ---2108:36:1535.49
561568Woźniak Karol ---2108:37:1235.42
571569Podbielski Marek ---2108:37:2235.41
581570Ramotowski Mariusz ---2108:39:5935.23
591571Przyłucki Krzysztof ---2108:41:0535.16
601572Typański Roman ---2108:53:4534.32
611573Krystoń Marcin ---2108:54:5834.25
621574Hanusiak Marcin ---2108:55:0134.24
6355Krochmal Andrzej -WarszawaHKT "TREP" PTTK Warszawa Praga2108:55:0934.23
641575Augustynowicz Piotr ---2108:57:4234.07
65105Fałowski Rafał -Gajków-2109:04:2933.65
661576Guzowski Jakub ---2109:05:1633.60
671577Guzowski Karol ---2109:05:2133.59
681578Kobyliński Rafał ---2109:08:4233.39
691579Koc Tomasz ---2109:09:1133.36
701580Kuczyński Radosław ---2109:09:1433.36
711581Pieluchowski Wojciech ---2109:20:5832.66
721582Waszkiewicz Jakub ---2109:21:0032.66
731583Waszkiewicz Ariel ---2109:21:0132.66
743409Rutkowski Michał ---2109:21:4332.62
751585Korzeniewski Konrad ---2109:21:4432.61
761586Ciżewski Mateusz ---2109:25:2832.40
771587Korzeniewski Marcin ---2109:25:3132.40
78157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise2109:26:1232.36
791588Pituła Jarosław ---2109:30:0032.14
801589Furmaga Przemysław ---2109:31:0032.09
811590Barcikowski Łukasz ---2109:31:0132.08
821591Junko Łukasz ---2109:31:0532.08
831592Kochaniak Andrzej ---2109:31:1432.07
842099Rokoszewski Andrzej ---2109:32:2932.00
85540Makola Marek -Warszawa-2109:32:3232.00
861594Drażan Mateusz ---2109:42:0231.48
87288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT2109:42:0631.47
881595Kokociński Krzysztof ---2109:42:1531.47
892141Jabłoński Mateusz ---2109:44:2631.35
901597Jurczak Michał ---2109:44:2731.35
911598Paszkiewicz Arkadiusz ---2109:45:0831.31
921599Finfando Anita ---2109:47:4931.17
921600Kozicki Tomasz ---2109:47:4931.17
941601Banach Janina ---2109:49:5331.06
951602Typańska Monika ---2109:50:0231.05
96811Sawaniewski Rafał -Malbork-2109:50:0431.05
971603Łajkowski Marek ---2109:50:0531.05
981604Luberecka Wiktoria ---2109:53:0430.89
991605Zapilaj Daniel ---2109:53:0830.89
1001606Szokalski Krzysztof ---2109:53:0930.89
1011607Żyźniewski Cezary ---2109:53:1030.89
1021608Kosior Tomasz ---2109:53:1130.89
1031609Górnicki Marek ---2110:00:1430.52
1041610Król Mateusz ---2110:00:1630.52
1051611Mierzejewski Krzysztof ---2110:00:1730.52
1051612Romaniuk Paweł ---2110:00:1730.52
1071613Świderska Anna ---2110:05:0930.27
1081614Grzegorczyk Aneta ---2110:07:0030.18
1091615Grzegorczyk Daniel ---2110:07:0530.18
1101616Grzegorczyk Tadeusz ---2110:07:0830.18
1111617Wyrwas Ewa ---2110:07:5330.14
1111618Kowalczyk Nikola ---2110:07:5330.14
1131619Socik Karol ---2110:10:0530.03
1141620Grabowski Kamil ---2110:10:0730.03
1151621Wnuczko Justyna ---2110:10:1130.03
1151622Dziemiańczuk Tomasz ---2110:10:1130.03
1171623Murzyn Krzysztof ---2110:10:1430.02
1181624Milewski Kamil ---2110:10:1530.02
1191625Daniel Maria ---2110:15:0529.79
1201626Kuciński Tomasz ---2110:15:0729.78
1211627Jaromin Grzegorz ---2110:15:3629.76
1221628Śmiarowski Michał ---2110:15:3829.76
1231629Dorf Paweł ---2110:15:5229.75
1241630Dąbrowski Maciej ---2110:15:5329.75
1251631Mikiewicz Tomasz ---2110:15:5729.74
1261632Kuczyński Robert ---2110:15:5929.74
1271633Cherek Maciej ---2110:16:1329.73
1281634Nikonowicz Ewa ---2110:16:1429.73
1291635Dzika Natalia ---2110:16:1529.73
1301636Szczech Izabela ---2110:16:3329.72
1311638Nikonowicz Grzegorz ---2110:16:3429.71
1311637Gryżewski Maciej ---2110:16:3429.71
1331639Pipiro Piotr ---2110:16:3629.71
1341640Waniek Piotr ---2110:16:3729.71
1341641Pełszyńska Emilia ---2110:16:3729.71
1361642Głuchowska Małgorzata ---2110:16:3829.71
1371643Nagolska Monika ---2110:16:3929.71
1381644Pełszyński Mariusz ---2110:16:4329.71
1391645Golec Michalina ---2110:19:4429.56
1401646Duszyński Jacek ---2110:19:4529.56
1411647Nasuto Jacek ---2110:19:4729.56
1421648Ożański Tomasz ---2110:19:5129.56
1431649Tyrawa Damian ---2110:19:5729.55
1441651Kurzak Wojciech ---2110:20:2229.53
1441650Pawluczuk Tomek ---2110:20:2229.53
146544Murawska Marta -Warszawa-2110:21:1229.49
147320Kuriata Bartłomiej -Wrocław-2110:21:1329.49
1481652Cychosz Przemysław ---2110:21:1529.49
1491653Harackiewicz Marek ---2110:21:1829.49
1501654Wielgosz Tomasz ---2110:24:3729.33
1511655Ciszkowski Jacek ---2110:24:4029.33
1521656Duński Bartosz ---2110:24:4229.33
1531657Boduszek Sebastian ---2110:24:4629.32
1541354Kasprzyk Darek -Elbląg15pułk przeciwlotniczy2110:24:5629.32
1551658Szczerbiński Aleksy ---2110:25:1129.30
1561659Ciszek Jerzy ---2110:26:4629.23
1571660Dziedzic Agnieszka ---2110:28:0429.17
1581661Musiałkiewicz Sławomir ---2110:42:5628.50
1591662Ejnik Łukasz ---2110:42:5728.49
1601663Henkiel Marcin ---2110:43:0828.49
1611664Gołąbiewski Zbigniew ---2110:43:1028.49
1621665Kajko Kamil ---2110:50:0528.18
1621666Linowski Kamil ---2110:50:0528.18
1641667Kraśnicki Robert ---2110:50:1028.18
1651668Borawski Maciej ---2110:59:3227.78
1661669Wiśniewska-Jurkowska Małgorzata ---2111:02:0227.67
1671670Dębowski Marcin ---2111:02:0727.67
1681671Jurkowski Michał ---2111:02:1927.66
1691672Bernat Sławomir ---2111:02:2727.66
1701673Wiśniewski Maciej ---2111:02:2927.65
1711674Tomaszewski Grzegorz ---2111:07:5827.43
1721675Praca Mariusz ---2111:08:0127.43
1731676Praca Joanna ---2111:08:0227.43
1741677Ludkowski Dawid ---2111:08:0627.42
175427Majcher Paweł -Pędzewo-2111:08:0727.42
1761678Nasuta Aleksandra ---2111:18:2927.00
1771679Sawicki Kamil ---2111:18:3427.00
1781680Lempe Artur ---2111:21:0726.90
1791681Cwaliński Marcin ---2111:21:0926.90
1791682Lempe Małgorzata ---2111:21:0926.90
1811683Zorczykowski Grzegorz ---2111:21:1126.90
1821684Gabruś Dariusz ---2111:21:1226.89
1831685Kuklińska Aleksandra ---2111:21:1626.89
1841686Parafiniuk Adam ---2111:21:1726.89
1851687Opoński Artur ---2111:21:1826.89
1861689Roszkowski Grzegorz ---2111:28:2926.61
1861688Andruszkiewicz Szymon ---2111:28:2926.61
1881690Szmit Katarzyna ---2111:35:2326.35
1891692Maj Piotr ---2111:35:2526.35
1891691Kiluk Beata ---2111:35:2526.35
1911693Jaczyński Mariusz ---2111:35:2626.34
1921694Mielęcki Maciej ---2111:35:3526.34
1931695Niedźwiecki Paweł ---2111:37:0426.28
1941696Karpik Michał ---2111:37:0526.28
1951697Sedna Karol ---2111:38:1726.24
1961698Szczygieł Krystian ---2111:40:1026.17
1971699Kruczyński Konrad ---2111:40:5026.14
1981700Bułakowski Tomasz ---2111:40:5226.14
1991701Niemotko Paweł ---2111:43:5126.03
2001702Wszeborowski Michał ---2111:45:3325.97
2011703Kukliński Piotr ---2111:47:2325.90
2021704Seroczyński Leszek ---2111:47:3125.89
2031705Machwic Marek ---2111:47:3225.89
2041706Piwoński Maciej ---2111:47:3325.89
2051707Prawdzik Renata ---2111:47:3725.89
2061708Bieńk Pieńkosz Agata ---2111:47:4025.89
2071709Bodetko Bogdan ---2111:49:5625.81
2081710Ochryniuk Ewelina ---2111:52:4925.70
2091711Sak Cezary ---2111:52:5025.70
2101712Zajączkowski Michał ---2111:52:5125.70
2111713Dowgiewicz Anna ---2111:53:3425.68
2111714Szpak Michał ---2111:53:3425.68
2131715Klimuk Paweł ---2111:55:0925.62
2141716Kowalewicz Sebastian ---2111:55:1025.62
2151717Borchert Dariusz ---2111:55:1125.62
216213Kacprzycki Olaf -Warszawa-2111:59:2825.46
2171718Stan Marcin ---2112:16:1824.88
2181719Sindrewicz Sławomir ---2112:16:1924.88
2191720Szaryński Maciek ---2112:25:1924.58
2201722Szewczyk Szymon ---2112:28:1224.49
2201721Banasiak Renata ---2112:28:1224.49
2221723Zawada Bartłomiej ---2011:45:3823.32
223492Majewski Marek -WarszawaZaszyci1908:47:2422.15
224125Sienkiewicz Władysław -GdyniaSam w lesie1911:04:5817.57
2251327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-1911:05:5017.55
2261724Korzec Paweł ---1911:53:5316.37
2271725Korzec Antoni ---1911:53:5516.37
228682Urbański Krzysztof -KrakówTAKADA bękarty1808:15:2015.51
2291726Masłowski Patryk ---1810:48:2411.84
2301727Zieliński Paweł ---1810:48:2611.84
2311728Lewandowski Bartłomiej ---1810:48:2811.84
2321729Bejnar Aneta ---1812:03:4910.61
2331730Jakubowski Ryszard ---1812:03:5010.61
2341731Sznejder Anita ---1712:20:4210.02
2351732Krzywicki Leszek ---1712:20:4510.02
2361733Krupa Dominika ---1610:25:109.43
2371734Mikulski Łukasz ---1610:36:209.27
2381735Kołłątaj Dawid ---1611:58:588.20
2381736Kicelman Aleksandra ---1611:58:588.20
2401737Winkler Cezary ---1511:37:057.69
241470Wysocka Barbara -Poznań-1511:55:587.49
2421738Gajdek Sylwia ---1309:55:286.49
2431739Karolska Ewa ---1311:57:545.38
2441740Marszałek Marcin ---1107:32:164.55
2451741Wesołowski Rafał ---409:39:051.66
2461742Perkowska Natalia ---409:39:071.66

Route TP20

Start time
Jan. 5, 2019, 11:30 a.m.
Limit time
8
PK count
16
Runners count
213
Official results
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
12096Macherzyński Karol -Kraków-9002:36:55
21773Deptuła Piotr --OSPWL Bemowo Piskie9002:39:52
31775Gontarski Tomasz --15 Mazuraki Batalion Saperów9002:39:57
31774Milewski Rafał --15 Mazurski Batalion Saperów9002:39:57
51776Koronkiewicz Bartosz --15 Batalion Saperów9002:40:28
61777Rymszewicz Tomasz --Kyokushin Węgorzewo / 11 Mazurski Pułk Artylerii9002:47:08
7308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-9002:55:01
81415Bolczyk Mikołaj -PiłaPGSE9002:58:07
91778Miezianko Krzysztof ---9002:59:23
101779Szymczak Paweł --KB Castellanus9002:59:53
111780Juszkiewicz Zbigniew ---9003:00:14
121781Jakubczyk Marcin ---9003:02:01
131782Pluszczewicz Wojciech ---9003:02:02
141783Jahnz Karolina ---9003:05:43
151784Budnik Sławomir --Jw 4808 Gołdap9003:08:24
16356Miśkiewicz Dariusz -Osowiec-9003:08:51
161785Chomiczewski Jacek ---9003:08:51
181786Nawrocki Michał ---9003:09:04
191787Malinowski Michał --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy9003:09:20
201788Niewińska Mirka --wiewioreczki9003:10:30
211789Kosiński Tomek --Dziki Ryj Team9003:10:32
221790Twarkowski Łukasz ---9003:11:10
231791Jaroszewicz Emilia ---9003:15:35
241792Jaroszewicz Daniel ---9003:15:36
251794Olszyński Marek --MKS JUVENIA Białystok9003:15:47
261795Zujko Kinga --Nadaktywni9003:15:48
271796Marcinkowski Krzysztof --Nadaktywni9003:16:12
281797Strękowski Arkadiusz --Polska Organizacja Wojskowa9003:17:28
291798Wasiuk Olga ---9003:18:11
301799Utykański Michał ---9003:18:13
311800Kwiatkowski Marcin ---9003:18:16
321801Szymańska Ania --ESW Climbers9003:19:02
331802Roszkowiak Robert --ESW Climbers9003:19:03
331803Paśnikowski Janusz --ESW CLIMBERS9003:19:03
354476Wilkołek Krzysztof -Kraków-9003:25:32
361805Kowalewski Jacek --15 Gołdapski Pułk Przeciwlotniczy9003:27:49
371806Bujak Lucjan ---9003:32:58
381807Hołownia Aneta --EFO9003:36:45
391808Kosak Tomasz --Ełk Force One9003:36:46
401809Sienkiewicz Jakub ---9003:38:12
411810Skrętek Paulina ---9003:38:13
421811Domżała Wiktor --Stajnia Koczek9003:52:33
431812Markowska Katarzyna --Koczek9003:52:35
444033Kawałko Maciej -SzafrankiPaintRun9003:54:52
451814Stolarska Marta ---9003:58:17
451815Jasiński Mateusz ---9003:58:17
471816Bezubik Bartłomiej ---9003:59:47
481817Kosiorek Tymon --daleko jeszcze?9004:01:39
491818Kosiorek Małgorzata --daleko jeszcze?9004:01:44
501819Kosiorek Paweł --daleko jeszcze?9004:02:03
511820Getek Marcin --Serduszko Team Ełk9004:08:51
511821Różański Krystian --Team Kopeć9004:08:51
511822Ignatowicz Radosław --Team Kopeć9004:08:51
541824Masalska Anna --Paint Run9004:11:38
541823Świacki Marcin --Paint Run9004:11:38
561825Arski Tomasz ---9004:12:22
571826Arska Elżbieta ---9004:13:11
581827Ignasiak Marcin ---9004:14:54
591828Podbielska Agnieszka --KB Castellanus9004:15:40
601829Rupiewicz Jarosław --KB Castellanus9004:15:41
611830Miterka Agata --KB Castellanus9004:15:53
621831Wieczorek Weronika ---9004:16:13
621832Wieczorek Adam ---9004:16:13
641833Wasilewska-Socik Emilia --SCANMED9004:21:11
651834Radaszewska Marta ---9004:21:16
661835Dziakowski Rafał ---9004:21:17
671836Mulewski Karol ---9004:21:19
681837Klucewicz Agnieszka ---9004:21:23
691838Truszczyński Krzysztof --PTTK Oddział Iława9004:22:09
701839Sowul Wojciech --Bracia9004:24:24
711840Sowul Norbert --Bracia9004:24:25
721841Galicki Tomasz --Bracia9004:24:26
731842Sowul Hubert --Bracia9004:24:28
741188Wszeborowski Kacper -EłkX Ełcka Zmarzlina 20199004:24:31
751843Skrodzki Adam --Spacerkiem do mety9004:25:07
761844Buwaj Dariusz ---9004:25:09
771845Gabała Łukasz ---9004:25:13
781846Górniak Monika ---9004:25:14
791847Marek Agnieszka ---9004:25:16
801848Mruczyńska-Pietruczanis Katarzyna --Aktywni Węgrów9004:25:40
811849Pietruczanis Paweł --Aktywni Węgrów9004:26:17
821850Łukaszewicz Jerzy --PTTK Iława9004:27:07
831851Skrodzki Piotr --Spacerkiem do mety9004:27:43
841852Kwiatkowski Michał ---9004:28:18
841854Galicki Rafał ---9004:28:18
841853Pawluczuk Ela --Apteka Gemini Team9004:28:18
871855Skrodzka Urszula --Spacerkiem do mety9004:29:09
881856Podgórska Ewa ---9004:30:34
891857Podgórski Emil ---9004:30:35
901187Wszeborowska Agnieszka -EłkX Ełcka Zmarzlina 20199004:31:16
911859Hałoń Robert --Gang Wapniaków9004:31:31
911858Wąsik Łukasz --Gang Wapniaków9004:31:31
931860Szymkiewicz Andrzej ---9004:32:43
941861Matysiuk Paweł ---9004:32:45
951862Święcicka Małgorzata ---9004:32:46
961863Żywalewska Magdalena ---9004:32:52
971864Chmielewski Mateusz ---9004:33:34
981865Iglik Iwona ---9004:33:37
991866Bobrowska Agnieszka ---9004:34:37
1001867Rogowska Katarzyna ---9004:34:39
1011868Góralczyk Tomasz ---9004:37:52
1021869Guzikowska Kamila --wysokogórski w olsztynie9004:37:55
1031870Masyra Zuzanna ---9004:39:14
1041871Masyra Jarosław ---9004:39:15
1051872Pełszyński Szymon ---9004:43:51
1061873Kamiński Michał ---9004:44:49
1071874Panasiuk Paulina --Nadaktywni9004:44:51
1071875Panasiuk Paweł --Nadaktywni9004:44:51
1091876Maciejewski Krzysztof ---9004:45:31
1101877Kamińska Marta --Nadaktywni9004:45:34
1111878Pogorzelska Anna --Nadaktywni9004:45:37
1121879Siemieniewicz Jakub --Siemionki9004:47:34
1131880Siemieniewicz Michał --Siemionki9004:47:35
1141882Siemieniewicz Filip --Siemionki9004:47:36
1141881Siemieniewicz Iwona --Siemionki9004:47:36
1161883Tombacher Krzysztof --Miraż race team9004:49:26
1171884Miłowicki Krzysztof --Miraz Race Team9004:49:30
1181885Grala Renata ---9004:50:30
1191886Dąbrowski Rafał ---9004:50:31
1201887Lubartowicz Tomasz --EXODUS9005:00:01
1211888Lubartortowicz Sebastian --EXODUS9005:00:02
1221890Rzymska Karolina ---9005:10:39
1221889Włodarczyk Kamil ---9005:10:39
1241891Kalinowski Mariusz ---9005:11:08
1251892Kalinowska Izabela ---9005:11:11
1261893Pytlos Krzysztof ---9005:11:12
1271894Karbownik Adam ---9005:11:15
1271895Fydrych Urszula ---9005:11:15
1291896Sikorska Patrycja ---9005:11:16
1301897Pytlos Julianna ---9005:11:17
1311898Fydrych Łukasz ---9005:11:18
1321899Odolecki Paweł ---9005:17:12
1331900Andrukiewicz Tomasz ---9005:17:14
1341901Urbański Artur ---9005:17:24
1351902Mateuszczyk Lesław --Siła i Masa9005:20:56
1361903Kosakowski Krzysztof --Siła i Masa9005:20:59
1371904Kosakowski Tomasz ---9005:21:00
1381905Szopinski Adam --Siła i Masa9005:21:02
1391906Gołębiewski Radosław ---9005:22:09
1401907Gołębiewska Małgorzata ---9005:22:16
1411908Karawajczyk Magdalena ---9005:22:17
1421909Ciećwierz Bartek --Ekipa Marszowa Białystok9005:22:29
1431910Werno Dawid ---9005:22:39
1441912Anisiejko Katarzyna ---9005:22:40
1441911Chludziński Artur ---9005:22:40
1461913Polecka Izabela --Ekipa Marszowa Białystok9005:22:50
1471914Polecki Jacek --Ekipa Marszowa Białystok9005:22:52
1481917Bogdan Marcin ---9005:25:31
1481915Bogdan Monika ---9005:25:31
1481916Bogdan Emilia ---9005:25:31
1511918Mozyrska Dorota ---9005:28:29
1521919Mozyrski Michał ---9005:28:31
1531920Sawicka Anna ---9005:28:58
1541921Mozyrska Jolanta ---9005:29:00
1551922Sakowicz Wiktoria ---9005:29:20
1561923Kunda-Olender Anna ---9005:29:37
1571924Owedyk Szymon ---9005:29:41
1581925Imporowicz Karina ---9005:29:43
1591926Olender Hubert ---9005:29:45
1601927Kurowska Jolanta ---9005:30:14
1611928Sakowicz Ewa ---9005:30:24
1621929Radowiecki Przemysław ---9005:34:07
163848Hryckiewicz Małgorzata -Warszawa-9005:34:08
1641930Biziuk Halina 🥉--"Leśnicy"9005:35:08
1651931Jarzębowicz Bożena --Mazurskie kołtuny9005:35:19
1661932Fedio Aneta --Mazurskie Kołtuny9005:35:45
1671933Smolska Joanna --Mazurskie Kołtuny9005:35:48
1681934Suchodolska Alicja --Mazurskie Kołtuny9005:36:32
1691935Malinowska Krystyna ---9005:36:33
1701936Garbowski Rafał ---9005:39:08
1711937Kulczyniec Grzegorz ---9005:42:59
1721938Marcińczyk Ewa ---9005:46:31
1731939Kulczyniec Joanna ---9005:46:33
1741940Lewandowska Ada ---9005:46:34
1751941Lewandowski Bartosz ---9005:46:36
1761942Radzaj Monika ---9005:46:42
1771943Radzaj Daniel ---9005:46:43
1781944Paśnikowski Marek ---9005:54:38
1791945Wiśniewska Elwira ---9006:04:09
1801946Dębowska Katarzyna ---9006:04:14
1811947Bernat Katarzyna ---9006:04:23
1821949Konarzewski Leszek --KoMaRki9006:05:01
1821948Konarzewski Tymon --KoMaRki9006:05:01
1841950Konarzewski Marcin --KoMaRki9006:05:08
1851951Wójcik Magdalena --KoMaRki9006:05:10
1861952Danielska Klaudia ---9006:07:17
1871953Kamionowski Paweł ---9006:13:22
1881954Wist Robert --KB Castellanus9006:13:28
1891955Dubowski Robert --KB Castellanus to kiepski klub9006:13:44
1901956Jaskuła Barbara ---9006:17:10
1911957Jaskuła Mariusz ---9006:17:11
1921958Miloch Ewa ---9006:28:08
1931959Szematowicz Marcel ---9006:28:09
1941960Szematowicz Monika ---9006:28:15
1951961Olszewska Elżbieta ---9006:28:34
1961962Podgórski Wacław ---9006:28:36
1971963Piesiak Gosia --trener24h9006:35:15
1981964Twardowicz Łukasz ---9006:35:16
1991965Dąbrowski Arkadiusz ---9006:35:19
2001966Kukliński Bartosz --POŻ - SERWIS9011:33:15
2011967Pryjma Katarzyna --funexsports8503:05:00
2021968Nawrocki Sławomir --JW 48088503:27:42
2031969Zawistowska Alicja --Nadaktywni8504:44:49
2041970Sobota Jakub ---8506:35:38
2051971Pietraszek Agnieszka ---8506:35:39
2061972Sadowski Ireneusz ---8004:27:53
2071973Daniluk Jakub ---7506:57:08
2081974Szymański Adam ---7507:05:05
2091975Sawaniewska Beata --Gdzie są łosie?7006:44:59
2101976Drożdż Dariusz --55+6507:20:06
2111977Białek-Drożdż Alicja --55+6507:20:07
2121978Góźdź Piotr --KB Castellanus3504:15:41
-1979Pyssa Robert ----11:33:14