Orienteering Marathon Cup

 

Jesienne Beskidzkie KoRNO 2019

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. śląskie - Jeleśnia
Date 26 - 27 oct 2019
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Henryka Sienkiewicza w Jeleśni Rynek 11, 34-340 Jeleśnia
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/jesienne-beskidzkie-korno-2019/
Description Dwudniowy rajd na orientację organizowany w Beskidach. Do wyboru trasy piesze i rowerowe.

Runners list

Route: Rowerowa Giga 80
Start time
Oct. 26, 2019, 8 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
17
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 982 Grzegorz Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS M 81 OK Sept. 12, 2019, 10:43 p.m.
- 1005 Barbara Czarny Kraków Szkoła Fechtunku ARAMIS K 82 OK Sept. 12, 2019, 10:45 p.m.
- 1201 Ania Witkowska Katowice Klub Królika Stefana K 54 OK Sept. 15, 2019, 10:21 p.m.
- 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 60 OK Sept. 25, 2019, 10:31 p.m.
- 1222 Maciej Matuszczyk Katowice CZPTychy.pl M 57 OK Sept. 27, 2019, 10:21 a.m.
- 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 55 OK Sept. 27, 2019, 8:14 p.m.
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 56 OK Sept. 27, 2019, 8:29 p.m.
- 36 Krzysztof Mierzwicki Warszawa Mazurskie Tropy M 91 OK Sept. 27, 2019, 10:26 p.m.
- 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 58 OK Sept. 30, 2019, 11:12 p.m.
- 844 Robert Belica Warszawa T-Mobile Cycling Team M 61 OK Oct. 1, 2019, 4:58 p.m.
- 970 Wojciech Małodobry Miechów - MW 59 OK Oct. 1, 2019, 6:28 p.m.
- 4027 Michał Zawadzki Kraków - M 74 OK Oct. 7, 2019, 7:13 p.m.
- 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 73 OK Oct. 7, 2019, 7:56 p.m.
- 1231 Tomek Liszka Katowice Pijane Szprychy Katowice M 72 OK Oct. 9, 2019, 10:12 p.m.
- 4039 Marcin Kędziora Staszów - M 62 OK Oct. 11, 2019, 12:39 p.m.
- 833 Maciej Konopiński Kraków Bikeholicy M - - Oct. 23, 2019, 1:18 a.m.
- 898 Wioleta Lisik Chorzów Gang Olsena K 302 OK Oct. 23, 2019, 9:08 p.m.

Runners list

Route: Rowerowa rekreacyjna 40
Start time
Oct. 26, 2019, 11 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
8
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1209 Rafał Poni Czeladź VIVO M 37 OK Sept. 12, 2019, 2:50 p.m.
- 1210 Dominika Poni Czeladź VIVO K 38 OK Sept. 12, 2019, 2:52 p.m.
- 3836 Łukasz Góras Bytom - M 40 OK Sept. 30, 2019, 8:53 p.m.
- 944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 10 OK Sept. 30, 2019, 10:01 p.m.
- 943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 39 OK Sept. 30, 2019, 10:13 p.m.
- 921 Roman Wiktorowicz Krzeszowice Hard Bike Tęcza Tenczynek MW 63 OK Oct. 15, 2019, 5:18 p.m.
- 4112 Tomasz Ligocki Siemianowice Śląskie - MW 92 OK Oct. 22, 2019, 8:34 p.m.
- 4113 Mateusz Ligocki Siemianowice Śląskie - M 93 OK Oct. 22, 2019, 8:50 p.m.

Runners list

Route: Piesza extreme 50
Start time
Oct. 26, 2019, 8 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
30
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 49 OK Sept. 12, 2019, 1:15 p.m.
- 1236 Arkadiusz Dziewior Gliwice Dziewiorki M 76 OK Sept. 13, 2019, 9:48 a.m.
- 1237 Iwona Dziewior Gliwice Dziewiorki K 77 OK Sept. 13, 2019, 4:17 p.m.
- 976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 86 OK Sept. 20, 2019, 7:37 a.m.
- 105 Rafał Fałowski Gajków - M 50 OK Sept. 20, 2019, 7:46 p.m.
- 3988 Krzysztof Pieczara Jaworzno - M 52 OK Sept. 30, 2019, 7:27 a.m.
- 592 Anna Rosłaniec Wrocław - K 51 OK Sept. 30, 2019, 2:11 p.m.
- 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 53 OK Sept. 30, 2019, 8:54 p.m.
- 474 Maciej Szmyt Poznań - M - - Sept. 30, 2019, 11:05 p.m.
- 610 Alicja Wojtala Wrocław Rajd Liczyrzepy K 79 OK Oct. 1, 2019, 1:36 a.m.
- 567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 64 OK Oct. 4, 2019, 3:09 p.m.
- 910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 65 OK Oct. 7, 2019, 2:05 p.m.
- 2433 Michał Kołodziejczyk Kobiernice - M 303 OK Oct. 9, 2019, 8:53 a.m.
- 2454 Justyna Frączek-Bogacka Krakow - K 67 OK Oct. 9, 2019, 10:26 p.m.
- 2455 Maciek Marcjanek - M - - Oct. 11, 2019, 10:06 p.m.
- 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M 66 OK Oct. 14, 2019, 8:04 p.m.
- 4047 Michał Plata Piekary Śląskie TKTJ M 71 OK Oct. 16, 2019, 7:14 p.m.
- 2453 Marcin Dubik Tarnowskie Góry TKTJ M 70 OK Oct. 16, 2019, 8:48 p.m.
- 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 68 OK Oct. 16, 2019, 10:06 p.m.
- 932 Kamila Malawska Kraków Velocilamy K 69 OK Oct. 16, 2019, 10:16 p.m.
- 4094 Oleksandr Darchuk Węgrzce - M 80 OK Oct. 19, 2019, 11:38 p.m.
- 3889 Tomasz Olejnik - - - 87 OK Oct. 23, 2019, 7:47 a.m.
- 977 Gienia Jamrozik Kraków Nożny Orjent MW 88 OK Oct. 23, 2019, 7:47 a.m.
- 2456 Mateusz Talanda Bielsko-Biała - M 89 OK Oct. 23, 2019, 9:49 a.m.
- 2377 Marcin Bębenek Jaworzno - M 90 OK Oct. 23, 2019, 5:37 p.m.
- 4119 Małgorzata Kruszek Katowice - K 303 OK Oct. 23, 2019, 6:57 p.m.
- 4120 Kamil Rogóż Chorzów - M 304 OK Oct. 23, 2019, 6:59 p.m.
- 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K 307 OK Oct. 23, 2019, 9:26 p.m.
- 4122 Dariusz Walczyna Warszawa Klub InO STOWARZYSZE M 308 OK Oct. 23, 2019, 9:52 p.m.
- 940 Maciej Więcek Kraków inov-8 M 306 OK Oct. 23, 2019, 11:41 p.m.

Runners list

Route: Piesza rekreacyjna 15
Start time
Oct. 26, 2019, 11 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
56
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 3923 Waldemar Malina Sosnowiec - M 1 OK Sept. 13, 2019, 9:10 p.m.
- 887 Paweł Jary Świętochłowice - M 12 OK Sept. 14, 2019, 1:03 p.m.
- 3944 Marcin Dzedzej Katowice - M 85 OK Sept. 18, 2019, 9:53 a.m.
- 901 Wioletta Fałowska Gajków - K 15 OK Sept. 20, 2019, 4:38 p.m.
- 3957 Anna Zydroń Kraków - K - - Sept. 22, 2019, 8:50 p.m.
- 2445 Wojciech Trybała Zawoja - M 14 OK Sept. 23, 2019, 10:44 a.m.
- 3978 Jarosław Pietrzyk Częstochowa - M 36 OK Sept. 24, 2019, 11:47 a.m.
- 3979 Agnieszka Paprotna Częstochowa - K 35 OK Sept. 24, 2019, 12:36 p.m.
- 3984 Piotr Stokłosa Konradów - M 16 OK Sept. 25, 2019, 2:12 a.m.
- 3985 Kornelia Stokłosa Konradów - K 3 OK Sept. 25, 2019, 2:24 a.m.
- 3958 Michał Gabała Będzin - M 13 OK Sept. 25, 2019, 12:13 p.m.
- 3987 Różena Sychowska-Gabała Będzin - K 9 OK Sept. 26, 2019, 12:40 p.m.
- 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 20 OK Sept. 29, 2019, 9:23 a.m.
- 2431 Joanna Potęga Dąbrowa Górnicza - K 32 OK Sept. 30, 2019, 4:16 p.m.
- 914 Jacek Wrzeciono Świętochłowice - M 18 OK Sept. 30, 2019, 4:27 p.m.
- 3823 Wojtek Dereń Tychy - M 19 OK Sept. 30, 2019, 7:26 p.m.
- 3820 Dalia Blimke-Dereń Tychy - K 5 OK Sept. 30, 2019, 7:27 p.m.
- 3998 Klaudia Łazuka Tychy - K 17 OK Sept. 30, 2019, 7:57 p.m.
- 3997 Kamil Łazuka Tychy - M 4 OK Sept. 30, 2019, 7:58 p.m.
- 1022 Joanna Patyk Chorzów - K 25 OK Sept. 30, 2019, 8:12 p.m.
- 2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M 24 OK Sept. 30, 2019, 8:34 p.m.
- 3999 Barbara Szulc-Wylężek Piekary Śląskie - K 33 OK Sept. 30, 2019, 8:36 p.m.
- 4000 Ewelina Fułek Jaworzno - K 27 OK Sept. 30, 2019, 8:45 p.m.
- 3996 Emilian Bigos Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek M 22 OK Sept. 30, 2019, 8:55 p.m.
- 3995 Basia Drążyk Dąbrowa Górnicza Browerowy Dymek K 21 OK Sept. 30, 2019, 8:57 p.m.
- 4001 Wiktor Drabczyk Oświęcim Browerowy Dymek M 26 OK Sept. 30, 2019, 9:18 p.m.
- 4002 Ewa Szylewska Chorzów - K 23 OK Sept. 30, 2019, 9:47 p.m.
- 4004 Liliana Gabała - - K 29 OK Oct. 1, 2019, 7:03 a.m.
- 2446 Agnieszka Trybała Zawoja - K 28 OK Oct. 1, 2019, 7:09 a.m.
- 2410 Marcin Marek - - M 7 OK Oct. 1, 2019, 7:14 a.m.
- 2463 Piotr Trybała - - M 34 OK Oct. 1, 2019, 7:15 a.m.
- 2464 Bartłomiej Trybała - - M 6 OK Oct. 1, 2019, 7:15 a.m.
- 2246 Magdalena Zawadzka - - K 75 OK Oct. 7, 2019, 12:21 p.m.
- 4030 Małgosia Patyk - - K 8 OK Oct. 8, 2019, 7:51 a.m.
- 4031 Tosia Sajda - - KW 30 OK Oct. 8, 2019, 7:52 a.m.
- 4032 Robert Wince - - MW 31 OK Oct. 8, 2019, 7:54 a.m.
- 4035 Marcin Brych Koniecpol - M 42 OK Oct. 9, 2019, 7:37 p.m.
- 4037 Aleksandra Kołodziejczyk swietochlowice - K 2 OK Oct. 10, 2019, 2:38 p.m.
- 2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 41 OK Oct. 10, 2019, 10:24 p.m.
- 4041 Gabriel Niemirowski Rzeszów - M 44 OK Oct. 14, 2019, 10:33 a.m.
- 4042 Robert Miernik Rzeszow - M 43 OK Oct. 14, 2019, 10:44 a.m.
- 4043 Łukasz Techmański Rzeszów - M 45 OK Oct. 14, 2019, 10:48 a.m.
- 2274 Paweł Zieliński Bydgoszcz beboki M 47 OK Oct. 16, 2019, 4:41 p.m.
- 4049 Joanna Nowak Będzin - K 46 OK Oct. 16, 2019, 8:45 p.m.
- 4048 Paulina Nawrot Katowice - K 48 OK Oct. 16, 2019, 8:51 p.m.
- 2311 Filip Zieliński - - M 11 OK Oct. 21, 2019, 5:49 a.m.
- 2472 Grzegorz Dura Zagłębie - MW 301 OK Oct. 21, 2019, 1:41 p.m.
- 4098 Monika Niżborska Sosnowiec - K 83 OK Oct. 21, 2019, 1:44 p.m.
- 4099 Adrian Niżborski Sosnowiec - M 84 OK Oct. 21, 2019, 1:55 p.m.
- 2475 Katarzyna Ginter Kraków - K 300 OK Oct. 21, 2019, 9:03 p.m.
- 954 Grzegorz Suchecki Dąbrowa Górnicza - M 305 OK Oct. 23, 2019, 10:14 p.m.
- 961 Ignacy Suchecki Dąbrowa Górnicza - M - - Oct. 24, 2019, 9:42 p.m.
- 962 Ryszard Suchecki Dąbrowa Górnicza - M - - Oct. 24, 2019, 9:43 p.m.
- 4127 Filip Leonhard - - M - - Oct. 24, 2019, 9:44 p.m.
- 4128 Mikołaj Leonhard - - M - - Oct. 24, 2019, 9:45 p.m.
- 4034 Marcelina Wałek Czeladź - K - - Oct. 26, 2019, 9:58 a.m.