Orienteering Marathon Cup

 

Kompania KoRNA (Czarne KoRNO) 2019

Organizer Stowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel
Place woj. małopolskie - Lanckorona
Date 22 - 23 mar 2019
Headquarter ul. Szkolna 5, 34-143 Lanckorona
Web page http://roc.org.pl/
Regualation http://roc.org.pl/index.php/regulamin-rajdu/
Description Zawody zostaną rozegrane w formie rogainingu, uczestnicy będą mieli do wyboru 7 tras, o różnej długości i stopniu trudności: – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią KORNA (TR24) – limit czasu 24 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią KORNA (TP24) – limit czasu 24 h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią NiepoKORNA (TR12) – limit czasu 12h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią NiepoKORNA (TP12) – limit czasu 12h, – Trasa Rowerowa, zwana dalej: Rowerową Kompanią BezKORNA (TR7) – limit czasu 7 h, – Trasa Piesza, zwana dalej: Pieszą Kompanią BezKORNA (TP7) – limit czasu 7 h, – Trasa Rodzinna, zwana dalej: Wesołą Kompanią – limit czasu 5 h. Trasa rodzinna (Wesoła Kompania) rozgrywana jest bez klasyfikacji, dlatego też dopuszcza się na niej poruszanie w sposób dowolny – zarówno pieszo, jak i rowerem. Dopuszczalne są także różne kombinacje tych sposób (np. dzieci na rowerze, dorośli pieszo itp.).

Runners list

Route: TPJUNIOR 7
Start time
March 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
8
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 843 Oskar Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M 48 OK Feb. 14, 2019, 7:21 p.m.
- 2172 Błażej Pudełek - - M 13 OK Feb. 17, 2019, 3:18 p.m.
- 2223 Adrian Bembnista Katowice - M 18 OK Feb. 25, 2019, 8:17 p.m.
- 1001 Telimena Witkowska Warszawa Telimenki K 69 OK Feb. 27, 2019, 2:40 p.m.
- 980 Zbych Brudło Warszawa Ba-Bi M 76 OK Feb. 27, 2019, 7:50 p.m.
- 979 Basia Brudło Warszawa Ba-Bi K 77 OK Feb. 27, 2019, 7:51 p.m.
- 1211 Aleksander Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 105 OK Feb. 28, 2019, 1:05 p.m.
- 2343 Gabriel Domański - - M 232 OK March 16, 2019, 12:49 p.m.

Runners list

Route: TRJUNIOR 7
Start time
March 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
2
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 944 Nikodem Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 23 OK Feb. 25, 2019, 9:31 a.m.
- 2244 Wiktor FRAJER NAKŁO ŚLĄSKIE Grupa Kolarska Gliwice M 53 OK Feb. 26, 2019, 10:22 p.m.

Runners list

Route: RODZINNADOROSŁY 0
Start time
March 23, 2019, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
41
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 874 Krzysztof Kopel Kraków - M 202 OK Feb. 13, 2019, 12:16 a.m.
- 2225 Elżbieta Ciosek - - KW 33 OK Feb. 25, 2019, 9:22 p.m.
- 1275 Mariusz Dors Dabrowa Górnicza - MW 61 OK Feb. 26, 2019, 8:34 a.m.
- 1273 Aneta Dors Dabrowa Górnicza - K 63 OK Feb. 26, 2019, 8:57 a.m.
- 2243 Barbara Rarok - - K 52 OK Feb. 26, 2019, 6:08 p.m.
- 2245 Beata Korzańska Kraków - K 54 OK Feb. 27, 2019, 9:22 a.m.
- 2247 Tomasz Korzański Kraków - M 56 OK Feb. 27, 2019, 11:26 a.m.
- 2250 Sandra Wysługocka - - K 72 OK Feb. 27, 2019, 7:40 p.m.
- 2251 Karol Prucia - - M 75 OK Feb. 27, 2019, 7:47 p.m.
- 2254 Michał Bronkowski - - M 81 OK Feb. 27, 2019, 8:34 p.m.
- 2258 Anna Bronkowska - - K 86 OK Feb. 28, 2019, 7:20 a.m.
- 2262 Maciej Łomnicki - - M 89 OK Feb. 28, 2019, 10:35 a.m.
- 2264 Magdalena Wilczek Katowice Beboki K 92 OK Feb. 28, 2019, 11:10 a.m.
- 1050 Bożena Latała Kraków - KW 110 OK Feb. 28, 2019, 5:27 p.m.
- 2266 Szymon Bronkowski - - M 115 OK Feb. 28, 2019, 7:30 p.m.
- 2269 Anna Bronkowska - - K 117 OK Feb. 28, 2019, 7:47 p.m.
- 2273 Agnieszka Potrzebowska - - K 119 OK Feb. 28, 2019, 8:12 p.m.
- 2282 Andrzej Korba - - MW 129 OK Feb. 28, 2019, 9:31 p.m.
- 2290 Mateusz Stojek Ruda Śląska SRT M 172 OK March 4, 2019, 12:47 a.m.
- 2304 Marcin Krawczyk - - M 154 OK March 6, 2019, 10:27 a.m.
- 1017 Krzysztof Król Będzin Mouse In House M 166 OK March 11, 2019, 10:01 p.m.
- 1019 Ania Król Będzin Mouse In House K 169 OK March 11, 2019, 10:18 p.m.
- 2321 Estera Kowal Będzin - K 193 OK March 14, 2019, 11:10 p.m.
- 1036 Tomasz Kowal Będzin W pogoni za duchem M 194 OK March 14, 2019, 11:14 p.m.
- 2332 Krystian Pilch Lipnica Wielka - M 220 OK March 15, 2019, 9:39 p.m.
- 2333 Barbara Pilch Lipnica Wielka - K 221 OK March 15, 2019, 9:43 p.m.
- 976 Abu Szajna Zielonki Bajk eMTeBe M 223 OK March 15, 2019, 10:37 p.m.
- 2337 Edyta Bekus Katowice - K 226 OK March 15, 2019, 10:50 p.m.
- 2336 Robert Bekus Katowice - M 227 OK March 15, 2019, 10:54 p.m.
- 998 Gienia Jamrozik Kraków Nożny Orjent MW 233 OK March 16, 2019, 1:16 p.m.
- 2344 Gabi Buzek - - K 234 OK March 16, 2019, 1:17 p.m.
- 2373 Izabela Kuciara Kraków - K 243 OK March 17, 2019, 9:44 p.m.
- 2374 Piotr Kuciara Kraków - M 245 OK March 17, 2019, 10:14 p.m.
- 2378 Magdalena Adamczyk-Banach Kraków - K 249 OK March 18, 2019, 10:48 a.m.
- 2379 Karolina Matyasik Kraków - K 271 OK March 18, 2019, 11:12 a.m.
- 2381 Jacek Jakubowski Lanckorona - M 250 OK March 18, 2019, 2:06 p.m.
- 2383 Piotr Dylewski Kraków - M 251 OK March 18, 2019, 3:21 p.m.
- 2385 Amanda Dylewska Kraków - K 252 OK March 18, 2019, 5:22 p.m.
- 2400 Stanisław Malina - - M 261 OK March 19, 2019, 11:28 a.m.
- 2394 Marek Siuty - - MW 263 OK March 19, 2019, 11:29 a.m.
- 2401 Wojciech Czajka - - M 266 OK March 19, 2019, 11:31 a.m.

Runners list

Route: RODZINNADZIECKO 0
Start time
March 23, 2019, 11 a.m.
Limit time
5
PK count
-
Runners count
35
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2152 Szymon Kopel Kraków - M 203 OK Feb. 13, 2019, 12:22 a.m.
- 1272 Hanna Dors Dąbrowa Górnicza - K 62 OK Feb. 26, 2019, 8:56 a.m.
- 2248 Wojtek Korzański Kraków - M 55 OK Feb. 27, 2019, 11:23 a.m.
- 2255 Alicja Bronkowska - - K 82 OK Feb. 27, 2019, 8:49 p.m.
- 2257 Weronika Bronkowska - - K 83 OK Feb. 27, 2019, 8:55 p.m.
- 2260 Anna Żak-Kopciewicz - - K 85 OK Feb. 27, 2019, 10:11 p.m.
- 2263 Krzysztof Łomnicki - - M 90 OK Feb. 28, 2019, 10:43 a.m.
- 2272 Dominika Bronkowska - - K 118 OK Feb. 28, 2019, 8:05 p.m.
- 2275 Tomasz Manys - - M 120 OK Feb. 28, 2019, 8:20 p.m.
- 2276 Jakub Manys - - M 122 OK Feb. 28, 2019, 8:23 p.m.
- 2427 Konstanty Stojek Ruda Śląska - M 174 OK March 6, 2019, 10:01 a.m.
- 2426 Aleksander Stojek Ruda Śląska SRT M 175 OK March 6, 2019, 10:03 a.m.
- 2301 Norbert Żak - - M 151 OK March 6, 2019, 10:08 a.m.
- 2302 Lena Kopciewicz - - K 152 OK March 6, 2019, 10:10 a.m.
- 2303 Alicja Krawczyk - - K 153 OK March 6, 2019, 10:26 a.m.
- 2311 Filip Zieliński - - M 97 OK March 7, 2019, 12:46 p.m.
- 1018 Maciej Król Będzin Mouse In House M 167 OK March 11, 2019, 10:12 p.m.
- 1020 Alicja Król Będzin Mouse In House K 168 OK March 11, 2019, 10:16 p.m.
- 2322 Zofia Kowal - - K 195 OK March 15, 2019, 9:09 a.m.
- 2323 Hanna Kowal - - K 196 OK March 15, 2019, 9:10 a.m.
- 2324 Antoni Kowal - - M 197 OK March 15, 2019, 9:11 a.m.
- 2339 Eliza Bekus Katowice - K 229 OK March 15, 2019, 11:06 p.m.
- 2340 Sonia Bekus Katowice - K 230 OK March 15, 2019, 11:11 p.m.
- 2345 Piotrek Bublik - - M 235 OK March 16, 2019, 1:19 p.m.
- 2346 Maciek Bublik - - M 236 OK March 16, 2019, 1:20 p.m.
- 2376 Mateusz Kuciara Kraków - M 270 OK March 17, 2019, 10:22 p.m.
- 2386 Erwin Dylewski Kraków - M 253 OK March 18, 2019, 5:44 p.m.
- 2390 Stanisław Kuciara - - M 256 OK March 19, 2019, 7:09 a.m.
- 2392 Karolina Malina - - K 257 OK March 19, 2019, 11:27 a.m.
- 2395 Aleksandra Malina - - K 258 OK March 19, 2019, 11:27 a.m.
- 2398 Tomasz Malina - - M 259 OK March 19, 2019, 11:27 a.m.
- 2399 Magdalena Malina - - K 260 OK March 19, 2019, 11:28 a.m.
- 2393 Jakub Siuty - - M 262 OK March 19, 2019, 11:29 a.m.
- 2396 Ksawery Czajka - - M 264 OK March 19, 2019, 11:30 a.m.
- 2382 Max Jakubowski Lanckorona - M 265 OK March 19, 2019, 11:30 a.m.

Runners list

Route: TR12 12
Start time
March 23, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
29
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 897 Anna Wilk Katowice Gang Olsena K 19 OK Jan. 29, 2019, 6:21 p.m.
- 898 Wioleta Lisik Chorzów Gang Olsena K 2 OK Jan. 29, 2019, 8:33 p.m.
- 990 Mariusz Słaboń Wolbrom Szprychy i Wentyl M 5 OK Jan. 29, 2019, 8:52 p.m.
- 1222 Maciej Matuszczyk Katowice CZPTychy.pl M 3 OK Jan. 29, 2019, 10:26 p.m.
- 350 Grzegorz Matura Wojkowice Sąsiedzi M 171 OK Jan. 30, 2019, 10:53 a.m.
- 908 Arkadiusz Laskowski Wojkowice - M 181 OK Jan. 31, 2019, 8:18 p.m.
- 2216 Konrad Leyko Jaworzno Róża Wiatrów / AzymutTeam M 60 OK Feb. 25, 2019, 9:57 a.m.
- 2217 Natalia Figiel - - K 26 OK Feb. 25, 2019, 3:31 p.m.
- 1098 Krzysztof Ciosek Opole - MW 30 OK Feb. 25, 2019, 8:19 p.m.
- 1296 Angelika Nieduziak Gołcza - K 66 OK Feb. 27, 2019, 2:11 p.m.
- 1006 Maciej Kot Kraków Rajd Hawran M 143 OK Feb. 28, 2019, 11:46 a.m.
- 918 Przemysław Baster Kraków - M 93 OK Feb. 28, 2019, 11:49 a.m.
- 1004 Magdalena Dudek Kraków Motorola Bike Team/Rajd Hawran K 94 OK Feb. 28, 2019, 11:52 a.m.
- 866 Jacek Śmietański Skawina Recykling przede wszystkim M 106 OK Feb. 28, 2019, 2:55 p.m.
- 965 Mikołaj Śmietański Skawina Recykling Przede Wszystkim M 107 OK Feb. 28, 2019, 3:08 p.m.
- 105 Rafał Fałowski Gajków - M 108 OK Feb. 28, 2019, 3:29 p.m.
- 970 Wojciech Małodobry Miechów - MW 96 OK March 3, 2019, 9 p.m.
- 948 Wojciech Kapustka Żory ArsBona M 176 OK March 12, 2019, 11:06 a.m.
- 836 Agata Motyl-Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team K 179 OK March 13, 2019, 8:20 a.m.
- 837 Bartosz Adamczyk Niepołomice Zdezorientowani MTBO Team M 180 OK March 13, 2019, 10:42 a.m.
- 1239 Patryk Dobosz Tarnów Opolski - M 192 OK March 14, 2019, 10:24 p.m.
- 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M 216 OK March 15, 2019, 8:27 a.m.
- 1267 Marta Siedlecka Pogwizdów - K 237 OK March 16, 2019, 3:51 p.m.
- 1231 Tomek Liszka Katowice Pijane Szprychy Katowice M 242 OK March 17, 2019, 7:28 p.m.
- 2375 Marzka Janerka Chorzów - K 244 OK March 17, 2019, 10:11 p.m.
- 2179 Katarzyna Marczak - - K 254 OK March 18, 2019, 9:21 p.m.
- 2180 Cezary Marczak - - M 255 OK March 18, 2019, 9:22 p.m.
- 2329 Piotr Duśko Kraków - M 267 OK March 19, 2019, 11:55 a.m.
- 2414 Łukasz Polonius - - M 300 OK March 23, 2019, 10:08 a.m.

Runners list

Route: TP12 12
Start time
March 23, 2019, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
-
Runners count
29
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1343 Malwina Banaś Warszawa Pustelnik K 6 OK Feb. 3, 2019, 2:38 p.m.
- 2068 Daniel Dziedzina Rabka Zdrój Epic_Team™ M 45 OK Feb. 12, 2019, 6:44 p.m.
- 530 Anna Podraza Tarnów UltraTarnów K 11 OK Feb. 13, 2019, 7 p.m.
- 2142 Jakub Dziedzina Rabka-Zdrój Epic_Team™ M 46 OK Feb. 13, 2019, 9:02 p.m.
- 2157 Łukasz Majchrzyk Kraków - M 206 OK Feb. 13, 2019, 9:08 p.m.
- 2224 Anzelm Złorogi - - M 31 OK Feb. 25, 2019, 8:27 p.m.
- 417 Grzegorz Malicki Kraków T-Mobile Cycling Club M 99 OK Feb. 26, 2019, 12:45 p.m.
- 160 Jacek Litewka Wielka Wieś Drużyna Gabrysi M 100 OK Feb. 27, 2019, 2:21 p.m.
- 955 Dominik Talaga Kokotów - M 73 OK Feb. 27, 2019, 7:43 p.m.
- 957 Gabrysia Talaga Kokotów - K 74 OK Feb. 27, 2019, 7:46 p.m.
- 2252 Patrycja Francuz - - K 101 OK Feb. 27, 2019, 8:08 p.m.
- 452 Arkadiusz Mikler Kraków RELIM - WeeRide - GUTO M 104 OK Feb. 28, 2019, 12:51 p.m.
- 505 Wojciech Wybraniec Bytom - M 182 OK March 4, 2019, 9:38 p.m.
- 2305 Kamila Chrząstowska - - K 183 OK March 6, 2019, 7:25 p.m.
- 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - M 156 OK March 7, 2019, 10:42 a.m.
- 556 Adam Michalski Piaseczno Hałabała M 211 OK March 7, 2019, 6:29 p.m.
- 560 Iza Osyszko Kobyle - K 212 OK March 10, 2019, 2:32 p.m.
- 14 Jan Lenczowski Sulejówek team360 M 159 OK March 10, 2019, 11:48 p.m.
- 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie Run Team M 160 OK March 11, 2019, 11:02 a.m.
- 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M 185 OK March 13, 2019, 10:13 p.m.
- 638 Ewa Skubida Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu K 186 OK March 13, 2019, 10:14 p.m.
- 603 Paweł Szpak Kielce Motyla Noga MW 187 OK March 14, 2019, 2:12 p.m.
- 1046 Jacek Majkowski Kraków - M 205 OK March 15, 2019, 10:54 a.m.
- 2327 Joanna Pyrek Kraków - K 198 OK March 15, 2019, 1:01 p.m.
- 2334 Jędrzej Konwerski Sidzina - M 231 OK March 16, 2019, 7:36 a.m.
- 570 Lukasz Bluza Katowice - M 247 OK March 18, 2019, 8:45 a.m.
- 2377 Marcin Bębenek Jaworzno - M 248 OK March 18, 2019, 10:16 a.m.
- 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M 207 OK March 18, 2019, 8:24 p.m.
- 1010 Krzysztof Mański Żory EventyrTeam M 217 OK March 23, 2019, 10:26 a.m.

Runners list

Route: TP7 7
Start time
March 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
70
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 2079 Grzegorz Ginter Kraków AZS Collegium Medicum UJ M 4 OK Jan. 30, 2019, 12:29 a.m.
- 899 Marta Gamrat Sosnowiec - K 43 OK Feb. 6, 2019, 4:39 p.m.
- 900 Paweł Gamrat Sosnowiec - M 44 OK Feb. 7, 2019, 7:32 p.m.
- 2133 Piotr Kwiatkowski - - M 7 OK Feb. 10, 2019, 9:30 p.m.
- 2135 Małgorzata Kwiatkowska - - K 8 OK Feb. 10, 2019, 9:40 p.m.
- 2153 Przemysław Langner - - M 12 OK Feb. 13, 2019, 10:45 a.m.
- 485 Krzysztof Mazur Tarnów Ekipa z Tarnowa M 47 OK Feb. 14, 2019, 7:20 p.m.
- 937 Mateusz Wiktorowicz Krzeszowice Górzanka Nawojowa Góra M 14 OK Feb. 18, 2019, 2:14 p.m.
- 2201 Robert Bembnista Katowice - M 17 OK Feb. 19, 2019, 7:29 p.m.
- 2212 Zbigniew Tarnowski - - MW 15 OK Feb. 20, 2019, 10:37 p.m.
- 2213 Maciek Dwornik Kraków Warczące Szprychy M 20 OK Feb. 21, 2019, 6:29 p.m.
- 2214 Małgorzata Dwornik - - K 21 OK Feb. 21, 2019, 6:37 p.m.
- 1008 Sławomir Pałka Dąbrowa Górnicza - M 24 OK Feb. 25, 2019, 10:34 a.m.
- 2221 Mikołaj Gołuński - - M 28 OK Feb. 25, 2019, 8:01 p.m.
- 2222 Anna Grzywna - - K 29 OK Feb. 25, 2019, 8:04 p.m.
- 923 Magdalena Królikowska Modlniczka - K 32 OK Feb. 25, 2019, 8:39 p.m.
- 1244 Agnieszka Cyniewska Krakow - K 37 OK Feb. 26, 2019, 8:29 a.m.
- 567 Małgorzata Stolarek Bytom Strefa Byków K 64 OK Feb. 26, 2019, 11:12 a.m.
- 1245 Mikhail Vasilev Kraków - M 40 OK Feb. 26, 2019, 1:54 p.m.
- 2219 Marcin Markiewicz - - M 50 OK Feb. 26, 2019, 4:17 p.m.
- 2229 Rafał Ścigaj - - M 51 OK Feb. 26, 2019, 4:18 p.m.
- 2115 Marek Oleksak - - MW 140 OK Feb. 26, 2019, 4:40 p.m.
- 910 Angelika Skutela Świerklaniec Strefa Byków Bytom K 65 OK Feb. 26, 2019, 9:37 p.m.
- 1000 Magda Nowak Warszawa Telimenki K 68 OK Feb. 27, 2019, 2:36 p.m.
- 2249 Aleksandra Madeja Bytom MGB K 70 OK Feb. 27, 2019, 4:37 p.m.
- 981 Ola Pacowska-Brudło Warszawa Ba-Bi K 78 OK Feb. 27, 2019, 7:52 p.m.
- 2253 Michał Bzowski - - M 80 OK Feb. 27, 2019, 8:28 p.m.
- 2261 Alina Stanek Karniowice - K 84 OK Feb. 27, 2019, 10:02 p.m.
- 683 Tomasz Płecha Kraków Kurka Edzia M 87 OK Feb. 28, 2019, 7:54 a.m.
- 2265 Michał Kański - - M 111 OK Feb. 28, 2019, 5:59 p.m.
- 124 Tomasz Kania Krakow - M 112 OK Feb. 28, 2019, 6:27 p.m.
- 2267 Aleksandra Pawluk - - K 113 OK Feb. 28, 2019, 6:54 p.m.
- 2268 Wojciech Pawluk - - M 114 OK Feb. 28, 2019, 6:58 p.m.
- 926 Tristan Zajcew Krakow - M 116 OK Feb. 28, 2019, 7:40 p.m.
- 2274 Paweł Zieliński Bydgoszcz beboki M 95 OK Feb. 28, 2019, 8:15 p.m.
- 1274 Agnieszka Mikler Kraków WEERIDE GUTO K 121 OK Feb. 28, 2019, 8:21 p.m.
- 2277 Jakub Urbański - - M 123 OK Feb. 28, 2019, 9:01 p.m.
- 2278 Agnieszka Sondej - - K 124 OK Feb. 28, 2019, 9:08 p.m.
- 2279 Katarzyna Stanek - - K 125 OK Feb. 28, 2019, 9:10 p.m.
- 2271 Iwona Stuglik - - K 126 OK Feb. 28, 2019, 9:15 p.m.
- 2280 Martyna Jabłońska - - K 127 OK Feb. 28, 2019, 9:15 p.m.
- 2283 Adam Szafran - - M 130 OK Feb. 28, 2019, 9:49 p.m.
- 2284 Szymon Słupski - - M 132 OK Feb. 28, 2019, 10:01 p.m.
- 2220 Małgorzata Mękarska - - K 133 OK Feb. 28, 2019, 10:10 p.m.
- 2285 Mikołaj Banaś - - M 209 OK Feb. 28, 2019, 10:18 p.m.
- 1299 Michał Mączka Siemianowice Śląskie - M 134 OK Feb. 28, 2019, 10:22 p.m.
- 1257 Radosław Musioł Gliwice 1983 M 136 OK Feb. 28, 2019, 10:56 p.m.
- 2286 Maciej Banaś - - M 210 OK Feb. 28, 2019, 11:24 p.m.
- 2287 Dariusz Glanas - - MW 137 OK March 1, 2019, 4:55 p.m.
- 1417 Bartosz Cieśla Świebodzice - M 144 OK March 4, 2019, 3:26 p.m.
- 2291 Małgorzata Szymczak - - K 145 OK March 4, 2019, 3:31 p.m.
- 28 Mariusz Maryniak Kraków Compass Team M 138 OK March 7, 2019, 10:29 a.m.
- 1282 Kamila Łapanowska Warszawa Dzika Czesia KW 165 OK March 11, 2019, 8:25 p.m.
- 2067 Adam Krochmal - - M 177 OK March 12, 2019, 9:32 p.m.
- 2066 Anna Malanowska - - K 178 OK March 12, 2019, 9:38 p.m.
- 1049 Olga Nawrocka Kraków Motorola Bike Team K 184 OK March 12, 2019, 10:28 p.m.
- 2320 Sonia Mossoczy Zabierzów - K 191 OK March 14, 2019, 9:16 p.m.
- 2330 Dagmara Żero Będzin - K 199 OK March 15, 2019, 5:45 p.m.
- 2187 Sebastian Żero - - M 200 OK March 15, 2019, 5:46 p.m.
- 2331 Monika Stefańczyk Kraków - K 219 OK March 15, 2019, 7:10 p.m.
- 22 Joanna Rafalska Jelenia Góra drużyna górskiego Skrzata K 225 OK March 15, 2019, 10:45 p.m.
- 2338 Robert Domański Jelenia Góra drużyna górskiego Skrzata M 228 OK March 15, 2019, 10:59 p.m.
- 2341 Paweł Szczepaniak Tychy Aphta Team M 201 OK March 15, 2019, 11:32 p.m.
- 2071 Małgorzata Krochmal - - KW 238 OK March 16, 2019, 9:21 p.m.
- 2072 Grzegorz Krochmal - - MW 239 OK March 16, 2019, 9:24 p.m.
- 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M 273 OK March 17, 2019, 7:49 a.m.
- 832 Seba Czaicki Oleśnica BRUBECK / #jatylkobiegam M 275 OK March 21, 2019, 7:35 a.m.
- 2445 Wojciech Trybała Zawoja - M 277 OK March 21, 2019, 9:21 p.m.
- 2410 Marcin Marek - - M 278 OK March 21, 2019, 9:24 p.m.
- 2349 Łukasz Bułka Zabierzów - M 246 OK March 23, 2019, 10:18 a.m.

Runners list

Route: TR7 7
Start time
March 23, 2019, 10 a.m.
Limit time
7
PK count
-
Runners count
38
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  
- 1210 Dominika Poni Czeladź VIVO K 58 OK Feb. 1, 2019, 11:09 a.m.
- 42 Sebastian Kołodziej Kwaśniów Dolny Vajra Team M 139 OK Feb. 1, 2019, 12:02 p.m.
- 1209 Rafał Poni Czeladź VIVO M 59 OK Feb. 2, 2019, 9:04 a.m.
- 2148 Kacper Puzio - - M 9 OK Feb. 12, 2019, 10:11 p.m.
- 921 Roman Wiktorowicz Krzeszowice Hard Bike Tęcza Tenczynek MW 25 OK Feb. 17, 2019, 6:12 p.m.
- 943 Paweł Gwóźdź Piekary Śląskie Grupa Kolarska Gliwice M 22 OK Feb. 25, 2019, 9:27 a.m.
- 2218 Magdalena Socha-Stojek - - K 98 OK Feb. 25, 2019, 4:21 p.m.
- 941 Anna Palińska Bytom kp2B K 27 OK Feb. 25, 2019, 7:33 p.m.
- 2226 Katarzyna Poła-Słowik - - K 189 OK Feb. 25, 2019, 9:43 p.m.
- 2227 Rafał Stanek Karniowice Zabierzów biega MW 49 OK Feb. 26, 2019, 10 a.m.
- 2038 Michał Helbik - - M 57 OK Feb. 27, 2019, 1:13 p.m.
- 1253 Jarosław Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki M 102 OK Feb. 27, 2019, 8:53 p.m.
- 1254 Agnieszka Kucza Kąty Wrocławskie Pędzące Ślimaki K 103 OK Feb. 27, 2019, 8:53 p.m.
- 2256 Konrad Górszczak Kraków - M 141 OK Feb. 27, 2019, 8:54 p.m.
- 2259 Katarzyna Kowalska Kraków - K 142 OK Feb. 27, 2019, 9 p.m.
- 2246 Magdalena Zawadzka - - K 88 OK Feb. 28, 2019, 8:16 a.m.
- 931 Filip Malawski Kraków Velocilamy M 91 OK Feb. 28, 2019, 11 a.m.
- 901 Wioletta Fałowska Gajków - K 109 OK Feb. 28, 2019, 4:24 p.m.
- 2281 Marcin Lupa - - M 128 OK Feb. 28, 2019, 9:24 p.m.
- 1255 Karolina Puzio Kraków - K 135 OK Feb. 28, 2019, 10:46 p.m.
- 983 Tomasz Puchalski Królewskie - M 173 OK March 5, 2019, 8:04 a.m.
- 2295 Maksymilian Szapski - - M 148 OK March 5, 2019, 2:18 p.m.
- 2296 Piotr Siemek Krakow - M 157 OK March 5, 2019, 3:48 p.m.
- 2297 Joanna Ciereszko - - K 149 OK March 5, 2019, 4:28 p.m.
- 2298 Stanisław Ciereszko - - M 150 OK March 5, 2019, 4:37 p.m.
- 2288 Marta Kołodziej Kwaśniów Dolny - K 146 OK March 6, 2019, 11:19 p.m.
- 2314 Daria Handydraj Kraków Bajk eMTeBe K 164 OK March 11, 2019, 8:09 p.m.
- 2316 Sebastian Mański Reszta Świata Eventyr Team M 214 OK March 13, 2019, 8:05 p.m.
- 975 Wojciech Pasiecznik Katowice Wounded Knee M 269 OK March 14, 2019, 9:39 a.m.
- 45 Marcin Franke Katowice Silesia Adventure Sport M 218 OK March 15, 2019, 6:46 p.m.
- 2335 Weronika Mołdoch Kraków - K 222 OK March 15, 2019, 10:30 p.m.
- 1313 Maciek Puzio Krakow - M 224 OK March 15, 2019, 10:42 p.m.
- 656 Jacek Hajduk Oleśnica Bez Skorka M 240 OK March 17, 2019, 4:25 p.m.
- 2210 Lidia Hajduk - - K 241 OK March 17, 2019, 4:28 p.m.
- 2205 Dariusz Błaszczyk Oleśnica - M 274 OK March 17, 2019, 11:05 p.m.
- 992 Paweł Gorczyca Bolechowice - M 272 OK March 18, 2019, 4:19 p.m.
- 2413 Agata Cisło - - K 282 OK March 22, 2019, 11:32 p.m.
- 2162 Zbigniew Mossoczy Zabierzów BIKEBOARD M 190 OK March 23, 2019, 10:15 a.m.

Results

Route: TP24 24
Start time
March 22, 2019, 11 p.m.
Limit time
24
PK count
-
Runners count
17
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time Links  

Results

Route: TR24 24
Start time
March 22, 2019, 11 p.m.
Limit time
24
PK count
-
Runners count
14
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time Links