Orienteering Marathon Cup

 

Leśne Dukty 2019

Organizer Nadleśnictwo Lipka
Place woj. wielkopolskie - Lipka
Date 6 jul 2019
Headquarter
Web page http://www.lesnedukty.pl
Regualation
Description Trasa rowerowa 120km

Results

Route: TR120
Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
37
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 2 Paweł Brudło Warszawa KTE Tramp M - - 350 - - 08:33:00 100.00 -   |   -
1 146 Krzysztof Szawdzin Wrocław - M - - 350 - - 08:33:00 100.00 -   |   -
1 5 Jarosław Wieczorek Wrocław Rajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia M - - 350 - - 08:33:00 100.00 -   |   -
4 9 Radosław Walentowski Skierniewice LosMaruderos M - - 350 - - 09:34:10 89.35 -   |   -
5 115 Krzysztof Cecuła Swarzędz - M - - 350 - - 09:37:40 88.81 -   |   -
5 1147 Mariusz Łosiewicz Bojano Morenka Team M - - 350 - - 09:37:40 88.81 -   |   -
7 809 Mariusz Rudnicki Wołów - M - - 350 - - 09:43:40 87.89 -   |   -
7 776 Stefan Wesołowski Kolobrzeg Kolo Brzegu M - - 350 - - 09:43:40 87.89 -   |   -
9 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - M - - 350 - - 09:47:40 87.29 -   |   -
10 1436 Marcin Owczarski Chojnice MMGO M - - 344 - - 10:00:30 85.80 -   |   -
11 1994 Tomasz Lipiński - - M - - 320 - - 09:45:20 79.81 -   |   -
12 301 Wojciech Paszkowski Białystok - M - - 310 - - 10:05:00 77.32 -   |   -
13 128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - - 305 - - 09:55:20 76.07 -   |   -
14 3 Grzegorz Liszka Tychy Trezado BikeTires.pl M - - 305 - - 09:58:30 75.67 -   |   -
15 1489 Grzegorz Baworowski Zielona Góra - M - - 305 - - 09:58:35 75.66 -   |   -
16 771 Grzegorz Rygalski Józefów Welocypedy M - - 295 - - 09:55:25 73.18 -   |   -
16 822 Tomasz Stefański Warszawa Welocypedy M - - 295 - - 09:55:25 73.18 -   |   -
18 2510 Joanna Konieczna Poznań Grupa Rowerowa Lipka K - - 295 - - 09:58:40 100.00 -   |   -
19 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina M - - 295 - - 09:59:00 72.74 -   |   -
19 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - - 295 - - 09:59:00 99.94 -   |   -
21 3757 Marcin Szczepaniak - - M - - 275 - - 07:21:40 67.81 -   |   -
22 938 Michał Rychlik Łódź OrientAkcja M - - 275 - - 09:58:20 50.05 -   |   -
23 3758 Kacper Cieś - - M - - 275 - - 09:59:30 49.96 -   |   -
24 122 Marek Sadowski Czaple JMDekoratornia.pl M - - 255 - - 09:38:40 46.32 -   |   -
25 321 Sebastian Beszterda Koszalin Nietoperze Koszalin M - - 251 - - 10:23:50 45.60 -   |   -
25 323 Elżbieta Nowacka Koszalin Nietoperze Koszalin K - - 251 - - 10:23:50 85.04 -   |   -
27 3111 Adrian Nikonowicz - - M - - 245 - - 09:28:10 44.51 -   |   -
28 687 Maciej Gędziorowski Pionki KU AZS WAT Warszawa M - - 245 - - 09:53:50 42.58 -   |   -
28 689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K - - 245 - - 09:53:50 83.00 -   |   -
30 3662 Piotr Tiszbein SOPOT - M - - 225 - - 09:14:30 39.11 -   |   -
30 3678 Alicja Tomaszczyk-Tiszbein - - K - - 225 - - 09:14:30 76.23 -   |   -
32 850 Krzysztof Melon-Mika Skierniewice Los Maruderos M - - 218 - - 10:06:50 37.89 -   |   -
33 3681 Piotr Morawski - brak M - - 210 - - 09:50:00 36.50 -   |   -
34 3174 Jacek Gałaguz - Maturzyści M - - 200 - - 09:11:30 34.76 -   |   -
35 1289 Andrzej Piwakowski Gdańsk Harpagan M - - 185 - - 09:35:40 32.15 -   |   -
36 3759 Iwo Grzegorzewski - - M - - 100 - - 09:30:10 17.38 -   |   -
- 3760 Kajetan Sakowicz - - M - - 0 - - 10:31:40 -   |   -