Orienteering Marathon Cup

 

Śnieżne Konwalie 2019

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. lubuskie - Trzebiechów
Date 26 jan 2019
Headquarter
Web page http://rajdkonwalii.pl/zima
Regualation http://rajdkonwalii.pl/zima/regulamin/
Description Rajd na mapach 1:50 000 oraz kilku mapach 1:10 000

Results

Route: TP25
Start time
Jan. 26, 2019, 11 a.m.
Limit time
10
PK count
20
Runners count
145
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time Links  
- 351 Szczepan Kogut Żagań Żagańska Grupa Biegowa M - 18 18 - - 00:02:47 -   |   -
- 385 Katarzyna Michalewska Poznań - K - 18 18 - - 00:06:59 -   |   -
- 1443 Magdalena Matelska Poznan - K - 18 18 - - 00:06:43 -   |   -
- 1444 Ewa Chrustek Zielona Góra - KW - 18 18 - - 00:09:18 -   |   -
- 1317 Michał Filipiak Poznań Wielkopolski Klub Taternictwa Jaskiniowego M - 18 18 - - 00:04:47 -   |   -
- 500 Piotr Borkowski Sulechów Sulma Sulechów MW - 18 18 - - 00:05:09 -   |   -
- 437 Gabriela Kozinoga Zielona Góra - K - 18 18 - - 00:05:42 -   |   -
- 627 Anna Bolikowska Zielona Gora - K - 18 18 - - 00:09:17 -   |   -
- 373 Kinga Perzyńska Zielona Góra RANT Team Zielona Góra K - 18 18 - - 00:07:08 -   |   -
- 348 Bartosz Krzyśko Wrocław - M - 18 18 - - 00:02:48 -   |   -
- 642 Klaudia Petters Bolesławiec Romet Factory Team K - 18 18 - - 00:03:54 -   |   -
- 501 Agnieszka Bultrowicz Poznań - K - 18 18 - - 00:03:59 -   |   -
- 665 Marcin Bultrowicz Poznań Beiersdorf Sport Team M - 18 18 - - 00:03:59 -   |   -
- 1445 Anna Lipka Zielona Góra - K - 18 18 - - 00:09:16 -   |   -
- 659 Karolina Chołuj-Mazur Lubiatów - K - 18 18 - - 00:06:58 -   |   -
- 294 Marcin Potocki Żary - M - 18 18 - - 00:04:55 -   |   -
- 1446 Barbara Turkowska Zielona Góra biegam bo muszę K - 18 18 - - 00:09:16 -   |   -
- 1447 Tomek Turkowski Zielona Góra biegam bo chcę M - 18 18 - - 00:09:16 -   |   -
- 372 Sabina Zielińska Poznań GB Wielkopolscy Biegacze K - 18 18 - - 00:05:53 -   |   -
- 1448 Małgorzata Sadowska Żary - K - 18 18 - - 00:07:00 -   |   -
- 1451 Daniel Wiktorowicz Radowice #Rozbieganeradowice M - 18 18 - - 00:04:44 -   |   -
- 611 Tomasz Płóciennik Trzebiechów 5 lpa M - 18 18 - - 04:40:30 -   |   -
- 1453 Aneta Szustak Sulechów - K - 16 16 - - 00:09:31 -   |   -
- 441 Katarzyna Fligier Zielona Góra Nowe Granice K - 18 18 - - 00:05:42 -   |   -
- 1450 Wojciech Kozakiewicz Płoty - M - 18 18 - - 00:06:58 -   |   -
- 502 Jarosław Wojciechowski Poznań Autsaider MW - 18 18 - - 00:05:55 -   |   -
- 520 Paweł Golinowski Wrocław 10BKPanc M - 18 18 - - 00:03:03 -   |   -
- 901 Wioletta Fałowska Gajków - K - 13 13 - - 00:07:05 -   |   -
- 503 Katarzyna Wojciechowska Poznań Autsaider KW - 18 18 - - 00:05:55 -   |   -
- 1455 Dariusz Tuzimek Zielona Góra Drużyna Szpiku MW - 18 18 - - 00:04:42 -   |   -
- 1456 Agnieszka Rogacka Sulechów - K - 16 16 - - 00:09:32 -   |   -
- 1457 Mirosław Rogacki Sulechów - M - 16 16 - - 00:09:32 -   |   -
- 1458 Mateusz Rogacki Sulechów - M - 16 16 - - 00:09:32 -   |   -
- 447 Marek Dolatowski Świebodzin i tak się zgubię M - 18 18 - - 00:04:29 -   |   -
- 429 Magdalena Woźna Zielona Góra - K - 18 18 - - 00:07:08 -   |   -
- 454 Andrzej Wojciechowski Wolsztyn Wolsztyński Klub Biegowy M - 18 18 - - 00:03:39 -   |   -
- 1454 Artur Szustak Sulechów - M - 16 16 - - 00:09:13 -   |   -
- 469 Jakub Duda Wleń Orientop Wrocław M - 18 18 - - 00:03:52 -   |   -
- 1460 Barbara Rychła Sulechów - K - 16 16 - - 00:09:31 -   |   -
- 1462 Wojciech Melinski Zielona Góra - MW - 18 18 - - 00:04:42 -   |   -
- 612 Kamil Przyworski Sulechów 5 Lubuski pułk artylerii M - 18 18 - - 02:48:30 -   |   -
- 689 Diana Gordon Warszawa KU AZS WAT Warszawa K - 18 18 - - 00:05:20 -   |   -
- 687 Maciej Gędziorowski Pionki KU AZS WAT Warszawa M - 18 18 - - 00:05:20 -   |   -
- 650 Aneta Bańska-Bodziona Boleslawiec 10BKPanc K - 18 18 - - 00:04:28 -   |   -
- 1465 Darek Bodziony Bolesławiec - M - 18 18 - - 00:04:28 -   |   -
- 128 Rafał Kucharski Dąbrówka Wlkp. - M - 18 18 - - 00:05:51 -   |   -
- 1461 Piotr Rychły Sulechów - M - 16 16 - - 00:09:13 -   |   -
- 364 Michał Kalata Świętoszów 10BKPanc M - 18 18 - - 00:02:28 -   |   -
- 579 Piotr Pańszczyk Wrocław - M - 18 18 - - 00:09:40 -   |   -
- 491 Mariusz Kaczmarek Sulechów - MW - 18 18 - - 00:05:09 -   |   -
- 406 Łukasz Szmyt Leszno - M - 18 18 - - 00:03:55 -   |   -
- 1468 Paweł Degórski Poznań - M - 18 18 - - 00:04:55 -   |   -
- 1470 Marek Filipiak Poznań KS Hades Poznań M - 18 18 - - 00:04:01 -   |   -
- 1471 Adrianna Filipiak Poznań KS Hades Poznań K - 18 18 - - 00:04:01 -   |   -
- 1472 Rafał Mazurek Zielona Góra - M - 18 18 - - 00:05:50 -   |   -
- 1473 Justyna Grosicka Sulechów - K - 18 18 - - 00:05:50 -   |   -
- 403 Tomasz Kaźmierczak Leszno T-MAKS M - 18 18 - - 00:03:53 -   |   -
- 524 Elżbieta Golinowska Żórawina 5pa Sulechów K - 18 18 - - 00:05:00 -   |   -
- 1474 Robert Nowicki Baczyna MumiakiMtb4fun M - 18 18 - - 00:04:14 -   |   -
- 820 Paweł Bagiński Obrowo Bagi Team M - 18 18 - - 00:05:15 -   |   -
- 1475 Jolanta Bagińska Obrowo Bagi Team K - 18 18 - - 00:05:15 -   |   -
- 1476 Grzegorz Stężycki Pustków - M - 18 18 - - 00:04:24 -   |   -
- 47 Remik Nowak Poznań KS Hades Poznań M - 18 18 - - 00:02:56 -   |   -
- 1477 Justyna Zbroja-Nowak Poznań KS Hades Poznań K - 18 18 - - 00:06:30 -   |   -
- 945 Ewa Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina K - 18 18 - - 00:06:50 -   |   -
- 946 Jarek Adamczyk Konstantynów Łódzki Zbieranina z Niesięcina MW - 18 18 - - 00:06:50 -   |   -
- 1479 Mateusz Filipiak Poznań KS Hades Poznań M - 18 18 - - 00:03:38 -   |   -
- 1481 Marek Nogaj Dopiewo KS Hades M - 16 16 - - 00:05:40 -   |   -
- 1483 Natalia Nogaj Dopiewo KS Hades K - 16 16 - - 00:05:40 -   |   -
- 1482 Izabela Klecha Sulechów - K - 16 16 - - 00:09:31 -   |   -
- 409 Piotr Bartkowiak Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza M - 18 18 - - 00:07:16 -   |   -
- 414 Łukasz Jędrzejewski Sława WATAHA M - 12 12 - - 00:05:32 -   |   -
- 423 Ula Jędrzejewska Sława WATAHA K - 12 12 - - 00:05:32 -   |   -
- 655 Mariusz Sitnicki Żagań 10BKPanc Świętoszów M - 18 18 - - 04:24:30 -   |   -
- 566 Krzysztof Mol Zielona Góra 5 pułk artylerii Sulechów M - 18 18 - - 00:03:34 -   |   -
- 1489 Grzegorz Baworowski Zielona Góra - M - 18 18 - - 00:05:51 -   |   -
- 1466 Sebastian Sternal Grodzisk Wielkopolski Grodziski Klub Biegacza M - 18 18 - - 00:07:16 -   |   -
- 1491 Danuta Dygas Zielona Góra - K - 18 18 - - 00:05:38 -   |   -
- 494 Tomasz Kozłowski Poznań Los Pollos Hermanos M - 16 16 - - 00:05:08 -   |   -
- 1486 Anna Trojniar Żagań - K - 18 18 - - 00:06:58 -   |   -
- 370 Ewa Tarnowska Zielona Góra - K - 18 18 - - 00:06:42 -   |   -
- 1493 Krzysztof Ziółkowski Szprotawa - M - 18 18 - - 00:04:25 -   |   -
- 1495 Paulina Handke Poznań Koty Poznań K - 18 18 - - 00:07:08 -   |   -
- 1497 Daniel Bałdyga Bydgoszcz/wrocław AWL Wrocław M - 18 18 - - 00:03:29 -   |   -
- 634 Ryszard Świerczyński Polska - M - 18 18 - - 00:03:52 -   |   -
- 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - 18 18 - - 00:04:52 -   |   -
- 1500 Agnieszka Michałek Poznań WKTJ K - 18 18 - - 00:04:47 -   |   -
- 1502 Jakub Chojnacki Dopiewiec - M - 18 18 - - 00:09:16 -   |   -
- 1503 Anna Chojnacka Dopiewiec - K - 18 18 - - 00:09:18 -   |   -
- 287 Łukasz Brzoski Trzebiszewo - M - 18 18 - - 00:06:09 -   |   -
- 426 Paweł Górczyński Wiry Napier...acze M - 18 18 - - 00:02:42 -   |   -
- 1770 Anna Karcz Bydgoszcz Forest Gang K - 18 18 - - 00:05:59 -   |   -
- 1492 Adrianna Mańczak Swarzędz Los Pollos Hermanos K - 16 16 - - 00:05:00 -   |   -
- 1984 JACEK Karbowiak - - M - 16 16 - - 00:05:08 -   |   -
- 119 Paweł Mikulak Poznań Los Pollos Hermanos M - 16 16 - - 00:05:00 -   |   -
- 1986 Wioletta Dominas - - K - 18 18 - - 00:04:22 -   |   -
- 1987 Adrian Lewicki - - M - 18 18 - - 00:04:22 -   |   -
- 375 Filip Chmielewski Zielona Góra DTP M - 18 18 - - 00:05:43 -   |   -
- 397 Platon Sotnykov Zielona Góra - M - 18 18 - - 00:04:29 -   |   -
- 1452 Dariusz Skrobała Bolechowo - M - 18 18 - - 00:04:47 -   |   -
- 480 Patryk Szymański Mosina NAPIER...ACZE M - 18 18 - - 00:04:59 -   |   -
- 563 Tomasz Jackowiak Rokietnica - M - 18 18 - - 00:07:12 -   |   -
- 1991 Agata Izdebska - - K - 18 18 - - 00:09:17 -   |   -
- 1980 Ewelina Urbaniak - - K - 18 18 - - 00:06:09 -   |   -
- 568 Adam Szych Rokietnica - M - 18 18 - - 00:07:12 -   |   -
- 1992 Agata Klikowicz - - K - 18 18 - - 00:09:17 -   |   -
- 1996 Grzegorz Bazydło - - M - 18 18 - - 00:05:45 -   |   -
- 1997 Anna Miś - - K - 16 16 - - 00:09:13 -   |   -
- 2014 Tomasz Kościelniak - - M - 18 18 - - 00:07:12 -   |   -
- 2016 Michał Sadowski - - M - 18 18 - - 00:07:00 -   |   -
- 361 Marek Muszynski Poznań AR Poznan M - 18 18 - - 00:03:19 -   |   -
- 1485 Maciej Florczak Gorzów Wlkp. MUMIE MTB4FUN MW - 18 18 - - 00:04:14 -   |   -
- 1387 Adam Gąsiorek Sulęcin - M - 18 18 - - 00:04:14 -   |   -
- 1393 Ernest Kaiser Gorzów Wlkp. MTB4FUN M - 18 18 - - 00:04:14 -   |   -
- 2192 Mariusz Siebert - - M - 18 18 - - 00:04:14 -   |   -
- 459 Borys Bińkowski Oborniki Śląskie Pizca del Mundo M - 18 18 - - 00:04:16 -   |   -
- 1982 Adam Brychczyński Poznań - M - 18 18 - - 00:04:40 -   |   -
- 379 Pawel Horanin Sławoborze - M - 18 18 - - 00:04:40 -   |   -
- 2193 Marcin Dolny - - M - 18 18 - - 00:06:00 -   |   -
- 2194 Edyta Szczepańska-Dolna - - K - 18 18 - - 00:06:08 -   |   -
- 2195 Barbara Galla - - K - 18 18 - - 00:07:14 -   |   -
- 2196 Krzysztof Kaczmarek - - M - 18 18 - - 00:07:16 -   |   -
- 2197 Jarosław Kucza - - M - 18 18 - - 00:07:45 -   |   -
- 2198 Kamil Kucza - - M - 18 18 - - 00:07:45 -   |   -
- 2199 Agnieszka Kucza - - K - 18 18 - - 00:07:45 -   |   -

Results

Route: TP50
Start time
Jan. 26, 2019, 10 a.m.
Limit time
14
PK count
30
Runners count
69
Official results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 388 Mariusz Plesiński Świętoszów 10BKPanc M - 33 33 - - 04:58:00 48.00 -   |   -
2 25 Paweł Jankowiak Paproć Chyże BnO M - 33 33 - - 05:29:00 42.76 -   |   -
3 117 Piotr Dopierała Dopiewo AR Poznań M - 33 33 - - 05:55:00 38.77 -   |   -
4 27 Sebastian Wojciech Rokietnica Wilga Orient M - 33 33 - - 06:11:00 36.15 -   |   -
5 347 Waldemar Binkowski Leszno - MW - 33 33 - - 06:28:00 34.56 -   |   -
5 418 Wiesław Prozorowski Leszno Ambit Racing Team MW - 33 33 - - 06:28:00 34.56 -   |   -
7 1469 Maciej Widera Chorzow Wodzionka CSC Adventure M - 33 33 - - 06:58:00 32.08 -   |   -
8 780 Michał Witkowski Toruń - M - 33 33 - - 06:58:30 32.04 -   |   -
9 1999 Marek Lachera Katowice W pogoni za duchem M - 33 33 - - 06:59:00 32.00 -   |   -
10 1983 Artur Moroń - - M - 33 33 - - 06:59:30 31.97 -   |   -
11 1 Daniel Śmieja Szczecin mrdp.pl M - 33 33 - - 07:00:00 31.93 -   |   -
12 784 Wojciech Wiatr Poznań :) M - 33 33 - - 07:08:00 31.33 -   |   -
12 421 Jarek Konczalski Września MKMB M - 33 33 - - 07:08:00 31.33 -   |   -
14 482 Przemysław Biegański Poznań ŻTR M - 33 33 - - 07:23:00 30.27 -   |   -
15 223 Marcin Miśkiewicz Kozienice KB Galeria Warszawa M - 33 33 - - 07:29:00 29.87 -   |   -
16 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - 33 33 - - 07:30:00 29.80 -   |   -
17 1480 Krzysztof Gruhn Zakrzewo Oriento Expresso Team M - 33 33 - - 07:36:00 29.41 -   |   -
17 401 Artur Bednarek Pobiedziska Oriento Expresso Team M - 33 33 - - 07:36:00 29.41 -   |   -
19 427 Paweł Majcher Pędzewo - M - 33 33 - - 07:55:00 28.23 -   |   -
20 105 Rafał Fałowski Gajków - M - 33 33 - - 08:12:00 27.26 -   |   -
20 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 33 33 - - 08:12:00 27.26 -   |   -
22 1487 Małgorzata Filipek Bydgoszcz Forest Gang K - 33 33 - - 08:14:00 27.15 -   |   -
23 2061 Karol Cwalina - - M - 33 33 - - 08:31:00 26.24 -   |   -
24 344 Aleksandra Czerwińska Bydgoszcz Cwane lisy K - 33 33 - - 08:35:00 26.04 -   |   -
25 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW - 33 33 - - 09:10:00 24.38 -   |   -
26 489 Marcin Grabowski Poznań Leśni Poznań M - 33 33 - - 09:29:00 23.57 -   |   -
27 1252 Paweł Fidelak Wrocław - M - 33 33 - - 09:30:00 23.53 -   |   -
28 1463 Sławomir Durka Leszno - M - 33 33 - - 10:09:00 22.02 -   |   -
29 139 Tomasz Wnuk Milicz ProMil Team M - 33 33 - - 10:12:00 21.91 -   |   -
30 847 Przemysław Gładysiak Komorniki Gładko biegamy;-) M - 33 33 - - 10:29:00 21.32 -   |   -
31 108 Robert Jendrzejewski Szczecin Skraj Bagna MW - 33 33 - - 10:44:00 20.82 -   |   -
31 196 Łukasz Żurawski Police Skraj Bagna M - 33 33 - - 10:44:00 20.82 -   |   -
31 173 Grzegorz Wójtowicz Szczecin Skraj Bagna M - 33 33 - - 10:44:00 20.82 -   |   -
34 245 Rafał Pocierznicki Szczecin 12 BZ M - 33 33 - - 11:00:00 20.32 -   |   -
34 244 Sylwia Godlewska-Pocierznicka Szczecin - K - 33 33 - - 11:00:00 20.32 -   |   -
36 311 Krzysztof Spychała Poznań - M - 33 33 - - 11:12:00 19.96 -   |   -
37 320 Bartłomiej Kuriata Wrocław - M - 33 33 - - 11:13:00 19.93 -   |   -
37 544 Marta Murawska Warszawa - K - 33 33 - - 11:13:00 19.93 -   |   -
39 167 Marcin Podsiadły Stargard - M - 33 33 - - 11:27:00 19.52 -   |   -
39 104 Robert Pełech Dobra - M - 33 33 - - 11:27:00 19.52 -   |   -
41 227 Paweł Ignaczak Poznań Drużyna Twojej Starej M - 33 33 - - 11:44:00 19.05 -   |   -
41 637 Arkadiusz Cieślak Opole kran-suw M - 33 33 - - 11:44:00 19.05 -   |   -
43 615 Anna Kosior Warszawa - K - 33 33 - - 11:56:00 18.73 -   |   -
43 613 Sylwia Roszkowska Łódź - K - 33 33 - - 11:56:00 18.73 -   |   -
45 240 Bartosz Klepacki Police - M - 33 33 - - 12:21:00 18.10 -   |   -
45 1155 Jarosław Piechowiak Szczecin - M - 33 33 - - 12:21:00 18.10 -   |   -
45 150 Jacek Balana Stare Babice - M - 33 33 - - 12:21:00 18.10 -   |   -
48 125 Władysław Sienkiewicz Gdynia Sam w lesie MW - 33 33 - - 13:52:00 16.12 -   |   -
48 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 33 33 - - 13:52:00 16.12 -   |   -
50 2051 Marcin Zając Warszawa - M - 33 33 - - 13:56:00 16.04 -   |   -
51 107 Paweł Wolniewicz Dąbrówka - M - 32 32 - - 07:32:00 15.55 -   |   -
52 1424 Maciej Paszyn Warszawa 7 bkpow M - 32 32 - - 13:49:00 8.48 -   |   -
53 2037 Tomasz Żuk Warszawa Zminioj gocie po powrocie M - 32 32 - - 13:56:00 8.41 -   |   -
53 2191 Zbigniew Tucholski - - M - 32 32 - - 13:56:00 8.41 -   |   -
55 602 Aga Staniewska Poznań AR Poznań K - 24 24 - - 05:56:00 6.31 -   |   -
56 1174 Jerzy Goworski Szczecin - M - 24 24 - - 09:31:00 3.93 -   |   -
57 1449 Tadeusz Mleczek Świdnica - MW - 15 15 - - 10:52:00 2.46 -   |   -