Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Silesia Race 2020

Organizer Silesia Adventure Sport
Place woj. śląskie
Date 26 sep 2020
Headquarter
Web page http://www.silesiarace.pl
Regualation
Description Zawody na orientację w czterech formułach: - Sportowa Gra Miejska 10 - 15 km, kat.: rodzinna i dorosła - TP 25 i 50 km - TR 50 km - rajdy przygodowe 50 i 100 km
All participants count 28

Results

Route: TP50
Start time
Sept. 26, 2020, 9 a.m.
Limit time
12 godzin
PK count
-
Runners count
28
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 632 Paweł Moszkowicz Kraków - MW - 50 50 06:40:00 - 06:40:00 41.50 -   |   -
2 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW - 50 50 08:03:00 - 08:03:00 34.13 -   |   -
3 1993 Łukasz Słomiany Katowice PIANA Z PYSKA M - 50 50 08:22:00 - 08:22:00 32.37 -   |   -
4 149 Tomasz Domin Krakow sevencoins.pl M - 50 50 09:14:00 - 09:14:00 28.88 -   |   -
5 490 Wojciech Robak Kobyle ZK Nowy Wiśnicz M - 50 50 09:43:00 - 09:43:00 27.44 -   |   -
6 2310 Paweł Pruszkowski - - M - 50 50 10:27:00 - 10:27:00 25.52 -   |   -
7 5132 Sławomir Szczepañski - - M - 50 50 10:42:00 - 10:42:00 24.92 -   |   -
8 2237 Marcin Pastecki - - M - 50 50 11:06:00 - 11:06:00 24.02 -   |   -
8 2239 Kasia Nigbor-Fogel - - K - 50 50 11:06:00 - 11:06:00 24.02 -   |   -
10 123 Piotr Kwitowski Warszawa Mazurskie Tropy M - 48 48 07:05:00 - 07:05:00 23.06 -   |   -
11 2486 Szymon Weiss - - M - 47 47 11:40:00 - 11:40:00 22.58 -   |   -
11 1305 Marcin Weiss Kolanowice - MW - 47 47 11:40:00 - 11:40:00 22.58 -   |   -
13 213 Olaf Kacprzycki Warszawa - MW - 45 45 11:55:00 - 11:55:00 21.62 -   |   -
14 5133 Rysiek Prêcikowski - - MW - 44 44 11:16:00 - 11:16:00 21.14 -   |   -
14 3980 Adam Gładki - Klubik Kaukaski M - 44 44 11:16:00 - 11:16:00 21.14 -   |   -
16 171 Sergiusz Białucha Bytom Saint-Gobain Squad M - 42 42 11:45:00 - 11:45:00 20.18 -   |   -
17 3958 Michał Gabała Będzin - M - 41 41 11:45:00 - 11:45:00 19.70 -   |   -
18 2740 Mariusz Nowak - - M - 39 39 11:37:00 - 11:37:00 18.74 -   |   -
18 2742 Tomasz Tuleja - - M - 39 39 11:37:00 - 11:37:00 18.74 -   |   -
20 2238 Anna Cibis - - K - 37 37 09:40:00 - 09:40:00 17.78 -   |   -
21 151 Dariusz Czechowicz Kraków Dzikie Życie RunTeam M - 37 37 09:41:00 - 09:41:00 17.75 -   |   -
22 4120 Kamil Rogóż Warszawa Wydry M - 35 35 04:51:00 - 04:51:00 16.79 -   |   -
22 4119 Małgorzata Kruszek Warszawa Wydry K - 35 35 04:51:00 - 04:51:00 16.79 -   |   -
24 1168 Roman Cedrych Mikołów - MW - 31 31 11:41:00 - 11:41:00 14.87 -   |   -
24 1167 Karina Kiełtyka Mikołów - K - 31 31 11:41:00 - 11:41:00 14.87 -   |   -
24 2202 Justyna Dalecka - - K - 31 31 11:41:00 - 11:41:00 14.87 -   |   -
24 5134 Joanna Michalska-Ćwiek - - K - 31 31 11:41:00 - 11:41:00 14.87 -   |   -
28 3856 Tomasz Łyczko - Bolinoga M - 17 17 09:41:00 - 09:41:00 8.15 -   |   -