Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Skorpion 2020

Organizer Organizacja Środowiskowa Akademickiego Związku Sportowego Województwa Lubelskiego
Place woj. lubelskie - Roztocze
Date 15 - 16 feb 2020
Headquarter
Web page http://ino.lublin.pttk.pl/skorpion/
Regualation
Description Trasy: 50, 20 i 10 km.

Results

Route: TP50
Start time
Feb. 15, 2020, 8 a.m.
Limit time
16
PK count
-
Runners count
62
Unofficial results
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ PK points points score Route time Penalty time Total time CUP points Links  
1 765 Mateusz Komorowski Warszawa - M - 16 16 08:18:00 00:00:00 08:18:00 41.50 -   |   -
2 376 Sławomir Szczepański Poznań SS M - 16 16 08:18:00 00:10:00 08:28:00 40.21 -   |   -
3 99 Wojciech Zając Bystrzyca Kłodzka Długouchy M - 16 16 09:28:00 00:00:00 09:28:00 35.57 -   |   -
4 695 Łukasz Siejko Lublin - M - 16 16 09:09:00 00:25:00 09:34:00 34.70 -   |   -
5 2712 Wojciech Bałka - - M - 16 16 09:43:00 00:00:00 09:43:00 34.17 -   |   -
5 725 Michał Kukuła Lublin - M - 16 16 09:43:00 00:00:00 09:43:00 34.17 -   |   -
7 59 Michał Dubil Kłodnica Górna Rajd Źródeł Chodelki M - 16 16 09:55:00 00:00:00 09:55:00 33.48 -   |   -
7 236 Przemysław Witczak Warszawa Dreamtime Trails MW - 16 16 09:30:00 00:25:00 09:55:00 33.48 -   |   -
9 513 Marcin Smoliński Rzeszów - M - 16 16 10:01:00 00:00:00 10:01:00 33.14 -   |   -
10 4894 Adam Michalski - - M - 16 16 09:52:00 00:25:00 10:17:00 32.29 -   |   -
10 276 Leszek Ścioch Warszawa - M - 16 16 09:52:00 00:25:00 10:17:00 32.29 -   |   -
12 578 Zenon Lulek Masłów Motyla Noga M - 16 16 10:18:00 00:00:00 10:18:00 32.23 -   |   -
12 278 Joanna Owczarz Poznań Włóczymordy K - 16 16 10:18:00 00:00:00 10:18:00 32.23 -   |   -
14 141 Andrzej Eibl Chocianów Eiblu Team M - 16 16 10:19:00 00:00:00 10:19:00 32.18 -   |   -
14 6 Wojciech Hołdakowski Warszawa - MW - 16 16 10:19:00 00:00:00 10:19:00 32.18 -   |   -
16 4897 Marcin Witkowski - - MW - 16 16 09:57:00 00:25:00 10:22:00 32.03 -   |   -
17 183 Jerzy Ścibisz Szczecin - MW - 16 16 10:23:00 00:00:00 10:23:00 31.97 -   |   -
18 279 Leszek Herman-Iżycki Warszawa - MW - 16 16 10:00:00 00:25:00 10:25:00 31.87 -   |   -
19 202 Stanisław Ruchlicki Białystok Britenet M - 16 16 10:36:00 00:00:00 10:36:00 31.32 -   |   -
20 2521 Piotr Kopacz - - M - 16 16 11:10:00 00:00:00 11:10:00 29.73 -   |   -
21 4893 Renata Łaska - - KW - 16 16 11:47:00 00:00:00 11:47:00 28.18 -   |   -
21 158 Tomasz Łaski Zielonka KInO Stowarzysze MW - 16 16 11:47:00 00:00:00 11:47:00 28.18 -   |   -
21 61 Barbara Szmyt Warszawa Klub InO STOWARZYSZE Warszawa K - 16 16 11:47:00 00:00:00 11:47:00 28.18 -   |   -
24 710 Jarosław Zioło Sanok - M - 16 16 11:00:00 01:00:00 12:00:00 27.67 -   |   -
25 717 Marek Porębski Targowisko Dziewiąty M - 16 16 12:56:00 00:00:00 12:56:00 25.67 -   |   -
25 1261 Rysiek Pręcikowski Wieliczka - MW - 16 16 12:56:00 00:00:00 12:56:00 25.67 -   |   -
27 2114 Marek Bojczuk - - M - 16 16 14:40:00 00:00:00 14:40:00 22.64 -   |   -
27 739 Adam Buczek Biłgoraj - M - 16 16 13:50:00 00:50:00 14:40:00 22.64 -   |   -
27 4889 Sylwia Buczek - - K - 16 16 13:50:00 00:50:00 14:40:00 22.64 -   |   -
27 685 Sławomir Frynas Lublin - M - 16 16 14:40:00 00:00:00 14:40:00 22.64 -   |   -
27 778 Marcin Kowalik Lublin - M - 16 16 13:50:00 00:50:00 14:40:00 22.64 -   |   -
27 1327 Tomasz Paluchowski Głuchołazy - MW - 16 16 13:50:00 00:50:00 14:40:00 22.64 -   |   -
33 2156 Mariusz Motyka - - MW - 16 16 13:50:00 01:00:00 14:50:00 22.38 -   |   -
34 730 Marcin Stefaniuk Warszawa Maślaki M - 15 15 12:56:00 00:25:00 13:21:00 19.45 -   |   -
35 2061 Karol Cwalina - - M - 14 14 08:01:00 00:25:00 08:26:00 18.16 -   |   -
36 205 Arkadiusz Duszak Brwinów 2PU M - 14 14 11:26:00 00:00:00 11:26:00 13.39 -   |   -
36 206 Dorota Duszak Brwinów 2PU K - 14 14 11:26:00 00:00:00 11:26:00 13.39 -   |   -
38 688 Michał Czacharowski Biłgoraj - M - 14 14 14:20:00 00:00:00 14:20:00 10.68 -   |   -
38 2310 Paweł Pruszkowski - - M - 14 14 14:20:00 00:00:00 14:20:00 10.68 -   |   -
40 738 Tomasz Albiniak Kraśnik - M - 14 14 15:08:00 00:00:00 15:08:00 10.12 -   |   -
40 551 Jan Kamiński Lublin BIEGNĄCE BAŁWANKI M - 14 14 15:08:00 00:00:00 15:08:00 10.12 -   |   -
40 562 Wojciech Koryciński Lublin BIEGNĄCE BAŁWANKI M - 14 14 15:08:00 00:00:00 15:08:00 10.12 -   |   -
43 2111 Kamil Słowik - - M - 14 14 15:10:00 00:00:00 15:10:00 10.10 -   |   -
44 4892 Daniel Kokłowski - - M - 13 13 10:24:00 00:00:00 10:24:00 9.37 -   |   -
45 706 Jacek Wąsik Lublin cbfs MW - 12 12 12:18:00 00:35:00 12:53:00 8.65 -   |   -
46 754 Bartosz Kudlicki Tomaszów Lubelski Biuro Turystyczne QUAND M - 12 12 15:13:00 00:00:00 15:13:00 7.33 -   |   -
46 2119 Katarzyna Łoniewska - - K - 12 12 15:13:00 00:00:00 15:13:00 7.33 -   |   -
48 4890 Oleg Demchuk - - M - 10 10 12:15:00 00:00:00 12:15:00 6.11 -   |   -
49 507 Radosław Południuk Lublin SII POWER PEOPLE M - 10 10 15:14:00 00:00:00 15:14:00 4.91 -   |   -
49 1981 Michał Szczęśniak - - M - 10 10 15:14:00 00:00:00 15:14:00 4.91 -   |   -
49 508 Łukasz Wójcik Lublin - M - 10 10 15:14:00 00:00:00 15:14:00 4.91 -   |   -
52 4896 Ela Pich - - K - 10 10 15:36:00 00:00:00 15:36:00 4.79 -   |   -
52 32 Wojciech Suchy Gdańsk Almanak.pl M - 10 10 15:36:00 00:00:00 15:36:00 4.79 -   |   -
54 1425 Andrzej Sierżęga Rzeszów ELMAK MW - 9 9 10:02:00 00:00:00 10:02:00 4.31 link   |   3Drerun
55 4888 Krzysztof Bober - - M - 9 9 10:31:00 00:00:00 10:31:00 4.12 -   |   -
55 4891 Paweł Grochowski - - M - 9 9 10:31:00 00:00:00 10:31:00 4.12 -   |   -
55 4895 Łukasz Niewęgłowski - - M - 9 9 10:31:00 00:00:00 10:31:00 4.12 -   |   -
58 728 Artur Karaś Lublin - M - 9 9 14:38:00 00:00:00 14:38:00 2.96 -   |   -
58 510 Marek Konopka Tarnogród Roztocze Cycling Team M - 9 9 14:38:00 00:00:00 14:38:00 2.96 -   |   -
58 511 Daniela Węglińska Majdan Stary Roztocze Cycling Team KW - 9 9 14:38:00 00:00:00 14:38:00 2.96 -   |   -
61 19 Hubert Puka Stalowa Wola Rajd Dolnego Sanu M - 8 8 08:15:00 00:00:00 08:15:00 2.63 -   |   -
62 2469 Janusz Słopiecki Kielce - MW - 6 6 15:08:00 00:00:00 15:08:00 1.97 -   |   -

Runners list

Route: 20 km 20
Start time
Feb. 15, 2020, 9 a.m.
Limit time
10
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^  

Runners list

Route: 10 km 10
Start time
Feb. 15, 2020, 10 a.m.
Limit time
8
PK count
-
Runners count
0
Position v ^ ID v ^ Runner v ^ Locality v ^ Team v ^ Category Number v ^ Entry fee Enrolment date v ^