Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Nocny Marek 2021

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. kujawsko-pomorskie - Białe Błota
Date 6 - 7 nov 2021
Headquarter
Web page http://nocny.rajdkonwalii.pl
Regualation
Description 8h rogaining w nocy
All participants count 97
Results status Unofficial results

Results

Route TP8h

Start time
Nov. 13, 2021, 4:30 p.m.
Limit time
8
PK count
30
Runners count
97
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1632Moszkowicz Paweł -Kraków--21207:56:00
114461Dybek Paweł -MIELEC--21207:56:00
360Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa-21007:58:00
4110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS-18108:03:00
514590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim-17707:50:00
514591Noga Witold -Gdańsk--17707:50:00
7586Kłopocki Jan -Bydgoszcz#WpiszCokolwiek-17007:54:00
814592Kinowska Katarzyna -Gdańsk--16907:52:00
927Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń-16908:06:00
10141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team-16707:55:00
11336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec--16507:26:00
121487Filipek Małgorzata -BydgoszczForest Gang-16307:25:00
134443Chojnacka Karolina ----16007:42:00
144442Kłodziński Karol ----16007:52:00
151546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team-15508:01:00
1614923Mróz Bartosz ----15307:32:00
176574Sereda Michał ----14807:36:00
18763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers-14007:55:00
18102Małowiński Artur 🥉-Bydgoszcz:-)-14007:55:00
204949Zawada Michał -ToruńSprytne Wiewiórki-13507:45:00
214821Pietrzyński Krzysztof -Bolechówko--13407:43:00
214822Piotrowski Robert -Poznań--13407:43:00
2314924Adamowicz Łukasz ----13407:53:00
2414926Wojciechowski Mateusz ----13207:48:00
242305Chrząstowska Kamila ----13207:48:00
2414580Turek Łukasz ----13207:48:00
2414925Wojciechowska Katarzyna ----13207:48:00
285386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz--12707:31:00
28855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere-12707:31:00
30240Klepacki Bartosz -Police--12507:53:00
3114506Jonas Wojciech -Łódź--12008:00:00
3111631Frątczak Piotr ----12008:00:00
33344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy-11707:30:00
341357Szczepańska-Dolna Edyta -BydgoszczForest Gang Bydgoszcz-11607:38:00
344438Ptaszyński Robert ----11607:38:00
341475Bagińska Jolanta -ObrowoBagi Team-11607:38:00
34384Bagiński Paweł -ObrowoBagi Team-11607:38:00
344437Podemska Patrycja ----11607:38:00
344433Farbotko Ania ----11607:38:00
3414927Dolny Kajetan ----11607:38:00
41227Ignaczak Paweł -PoznańDrużyna Twojej Starej-11407:44:00
424435Rudnicki Michał ----11107:22:00
4314929Zech Izabrla ----11007:23:00
4314928Mielcarzewicz Katarzyna ----11007:23:00
4514930Rozwora Piotr ----11007:52:00
4614932Jóźwiak Michał ----10307:15:00
4614933Pankowski Przemysław ----10307:15:00
4614931Hańczyk Jacek ----10307:15:00
491443Matelska Magdalena -Poznan--10307:56:00
504434Raciborski Grzegorz ----10207:22:00
51503Wojciechowska Katarzyna -PoznańAutsaider-10007:56:00
51502Wojciechowski Jarosław -PoznańAutsaider-10007:56:00
534951Szymańska Zuzanna -WarszawaTeam 360º-9807:48:00
533741Trykozko Ula --Team 360-9807:48:00
55119Mikulak Paweł -PoznańLos Pollos Hermanos-9604:53:00
55494Kozłowski Tomasz -BugajLos Pollos Hermanos-9604:53:00
574478Żebrowska Katarzyna -Trzcianka--9207:44:00
588105Horyza Tomasz ----9007:53:00
594451Piotrowska Katarzyna ----9007:56:00
5914935Janeczek Edyta ----9007:56:00
5914936Pawłowski Andrzej ----9007:56:00
594450Piotrowski Jędrzej ----9007:56:00
6314937Pawłowska Małgorzata ----9007:57:00
6414938Makowska Edyta ----9007:58:00
644444Studzińska Michalina ----9007:58:00
6614939Jurkowski Wojtek ----8807:42:00
676235Jaszczak Dawid ----8807:44:00
674459Nowachowicz Michał ----8807:44:00
691349Groszewski Grzegorz -Bydgoszcz--8707:59:00
7014941Reiwer Łukasz ----8607:45:00
7014940Boliński Marcin ----8607:45:00
72311Spychała Krzysztof -Poznań--8608:08:00
7314934Głowiński Radosław ----8507:59:00
744457Nowachowicz Jerzy ----8207:45:00
7514942Siedlecki Marcin ----8107:27:00
75538Kaniak Tomasz -Szczecin--8107:27:00
774445Dziennik Kamila ----8107:59:00
7811600Grajek Andrzej ----8006:54:00
78282Tadeusz Maciej -SkokiTour De Sklep Skoki Team-8006:54:00
801463Durka Sławomir -Leszno--8007:12:00
804835Kozłowska Alicja -Leszno--8007:12:00
8214943Jaroszewska Maria ----7907:40:00
82819Jaroszewski Wojciech -TryszczynDeep Forest-7907:40:00
843844Kuchta Mariusz -Brzezina--7907:53:00
843840Cieszkowska-Kuchta Magdalena -Brzezina--7907:53:00
8614944Czerwiński Krzysztof ----7507:48:00
86449Januszkiewicz Kornelia -BydgoszczHDR Wataha Bydgoszcz-7507:48:00
8814945Zachwieja Ewelina ----7007:20:00
886102Zachwieja Piotr ----7007:20:00
904028Adamczyk Jakub -Toruń--5708:29:00
9114946Gałązka Jacek ----5604:37:00
924681Knopkiewicz Maciej -Kostrzyn--4708:25:00
924680Olejniczak Patryk -Glinka Duchowna--4708:25:00
9414947Domaradzka Małgorzata ----3207:43:00
947769Mazurek Damian ----3207:43:00
96568Szych Adam -Rokietnica--2605:14:00
962014Kościelniak Tomasz ----2605:14:00