Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

OrientAkcja XV 2021

Organizer SFSM „BASTION”
Place woj. łódzkie - Rawa Mazowiecka
Date 11 sep 2021
Headquarter Rawa Mazowiecka, Tatar 1a
Web page http://www.orientakcja.pl
Regualation https://orientakcja.blogspot.com/p/reg.html
Description Rowerowy maraton na orientację - trasy Mega (ok. 60km) i Giga (ok. 120 km)
All participants count 49
Results status Unofficial results

Results

Route TR120

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
49
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA2208:19:16
1-791Jakubek Krystian 🥈-WrocławULTRAdventure2406:39:49
-2945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2208:24:05
2-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team2406:43:17
3-776Wesołowski Stefan 🥈-KołobrzegCobra Rajd Team2407:02:05
-31042Rychlik Anna -ŁódźOrientAkcja1608:14:17
4-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-2407:10:11
-4883Urbanik-Redo Ewa -Głowno-1408:14:39
5-2039Wesołowski Michał -Oleśnicawww.dimen.pl2407:13:33
6-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan2407:18:30
7-893Gębarowski Piotr -Warszawa-2407:18:50
7-783Zawadzki Artur -Marki-2407:18:50
9-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos2407:18:56
10-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team2407:26:50
11-3911Kielak Hubert ---2407:34:25
12-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia2407:39:30
12-146Szawdzin Krzysztof -Wrocław-2407:39:30
14-60Krasuski Marcin 🥇-WarszawaOK!Sport Warszawa2407:49:04
15-2185Kielak Sławomir ---2408:19:16
15-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla2408:19:16
17-1278Śpionek Arkadiusz -PabianicePTC Pabianice2308:19:05
18-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI2308:21:43
19-5097Szypliński Michał -brakTeam 360°2208:00:43
20-5098Wrona Łukasz -brakTOWANDA2208:19:16
21-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-2208:21:58
22-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina2208:24:05
23-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-2108:18:45
24-10214Bieliński Marcin ---2008:04:10
25-14669Hołownia Paweł ---2008:04:25
26-205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU2008:05:40
27-14463Niegowski Arkadiusz -WarszawaSPeCe2008:23:54
27-14313Ścibor-Rylski Michał -Warszawa-2008:23:54
29-14670Wysocki Przemysław --Catapult1908:07:30
30-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl1908:23:27
31-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient1908:30:16
32-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1808:23:03
33-693Smejda Andrzej -Warszawa-1707:51:35
34-3965Przerwa Zbigniew -Rawa Mazowiecka-1707:52:31
35-14671Adamczyk Marek ---1708:03:17
36-14672Bors Michał ---1708:15:23
37-14577Trzcinka Michał --KS Ultra Team Łódź1608:14:17
38-14287Maruszak Grzegorz -PruszkówSzalone naleśniki1507:35:23
38-3709Kotowski Józef --Szalone naleśniki1507:35:23
40-14673Czarnowski Dominik ---1508:02:56
41-2515Prokop Marcin -Żabia Wola-1508:10:30
42-884Redo Grzegorz -Głowno-1408:14:39
43-14674Pawłowski Kacper ---1005:25:04
44-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1008:31:05
45-5071Harężlak Krzysztof -ŁódźAGB Torfy1008:58:00