Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Hawran 2021

Organizer Stowarzyszenie Towarzystwo z Beskidu Niskiego
Place woj. małopolskie
Date 10 jul 2021
Headquarter
Web page http://rajdhawran.pl
Regualation http://rajdhawran.pl/regulamin/
Description Rowerowa turystyczna – ok. 50 km ( limit czasu 7 h ) Rowerowa sportowa– ok. 100 km ( limit czasu 9,5 h )
All participants count 44
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
44
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1-2162Mossoczy Zbigniew -ZabierzówBIKEBOARD-12707:30:59
-12454Frączek-Bogacka Justyna -Krakow--12709:08:00
2-2633Dubaj Maciej ----12708:33:00
-22375Janerka Marzka -Chorzów--11810:19:59
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°-12708:33:00
-314566Czepiel-Rak Katarzyna --Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów-11110:03:00
4-919Drewniak Łukasz -KrakówUltraAR Team-12709:08:00
-41005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS-10410:35:59
5-940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8-12710:09:00
-5945Adamczyk Ewa 🥈-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina-9110:05:00
-62331Stefańczyk Monika -Kraków--7109:32:59
6-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass-12710:17:59
-714568Dudek Joanna --Kluchy MTB-5309:01:59
7-2349Bułka Łukasz -Zabierzów--12710:19:00
7-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club-12710:19:00
-714567Zaryczny Joanna --Kluchy MTB-5309:01:59
9-14557Samborowski Adam --Dietetykapodos.pl-12110:12:00
10-4136Czerniawski Piotr -Warszawa--11910:11:00
11-14558Rak Łukasz --Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów-11310:17:59
12-971Korzec Staszek -KrakówIllochroma Haoneng Team-11109:46:00
13-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski--11009:57:00
14-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza--10910:19:00
15-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka-10810:07:00
16-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź--10610:23:00
17-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS-10410:35:59
17-1262Żelasko Andrzej -Mielec--10410:35:59
19-14560Palka Piotr --Motorola Bike Team; engrami.com-9910:21:59
20-7887Chachaj Piotr ----9609:15:00
21-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina-9110:05:00
22-14561Batory Marek --Batory Bau-8709:46:59
23-1033Książek Mikołaj -Kraków--8610:36:59
23-1309Flis Artur -Lisia GóraRajd Hawran-8610:36:59
25-14562Zwonek Piotr --eXrowerowanie.pl Kraków-8210:15:00
26-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient-7909:55:00
27-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team-7709:31:00
28-14563Bubniak Wiktor --Grupetto Gorlice-7508:49:00
29-918Baster Przemysław -Kraków--7509:46:00
30-1297Mączka Szymon -Siemianowice Śląskie--6409:42:00
30-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie--6409:42:00
32-14564Dudek Sławomir --Kluchy MTB-5609:02:59
33-14565Zaryczny Krzysztof --Kluchy MTB-5309:01:59
34-1021Neporozhnii Dmytro -KrakowMOTOROLA BIKE TEAM-5108:47:59
35-970Małodobry Wojciech -Miechów--5109:01:00
36-2329Duśko Piotr -Kraków--3610:12:00