Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Świętokrzyska Jatka 2021

Organizer Łukasz Korzeniewski
Place woj. świętokrzyskie - Połaniec
Date 7 - 8 aug 2021
Headquarter ul. Żapniowska 1, 28-230 Połaniec, woj. świętokrzyskie
Web page http://www.jatka.eu
Regualation
Description 10. edycja Jatki. W sierpniu. W Połańcu. Trasy: - piesze: 25, 50, 100 km - rowerowe: 50, 120 km Zapraszam, Łukasz Korzeniewski
All participants count 76
Results status Unofficial results

Results

Route TP100 MP PMnO 100km

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
16
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team303010:45:00
2121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team303012:46:00
32025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła303014:13:00
4999Defeciński Radosław -TuszynLunatycy303015:50:00
5236Witczak Przemysław 🥇-WarszawaDreamtime Trails303017:22:00
61504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki303019:23:00
7529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów303019:43:00
899Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy303020:41:00
9308Sochacka Katarzyna 🥇-Rokietnica-303020:59:00
10279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-303021:57:00
1161Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa252517:15:00
12325Skowron Michał -Zgierz-242419:07:00
134462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-242423:28:00
142576Zacharko Dominik ---212117:14:00
15159Hippner Marcin 🥇-GdańskMorenka Team141406:35:00
16730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki141413:22:00

Route TR120

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
20
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
-11005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS292909:57:00
1-1147Łosiewicz Mariusz -BojanoMorenka Team292905:35:00
-21099Nowińska Renata -ŁódźOrientAkcja282810:18:00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°292905:56:59
3-844Belica Robert -WarszawaT-Mobile Cycling Team292907:14:00
-31004Dudek Magdalena 🥉-KrakówRajd Hawran/Warczące Szprychy202008:46:00
-414556Lipińska Katarzyna -WarszawaEntropia202009:52:00
4-14648Konopiński Maciek ---292908:12:59
5-3854Amanowicz Marek ---292908:25:00
6-893Gębarowski Piotr -Warszawa-292908:33:00
7-882Staszewski Daniel -Dąbrowa Górnicza-292909:12:00
8-417Malicki Grzegorz -KrakówT-Mobile Cycling Club292909:18:00
9-1262Żelasko Andrzej -Mielec-292909:57:00
9-997Walczak Karol -Kraków-292909:57:00
9-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS292909:57:00
12-14531Złotnicki Maciej -Kielce-282809:48:00
13-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja282810:18:00
14-693Smejda Andrzej -Warszawa-262612:45:59
15-918Baster Przemysław -Kraków-222211:45:00
16-970Małodobry Wojciech -Miechów-202010:37:00

Route TP50

Start time
-
Limit time
PK count
-
Runners count
40
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
135Duda Tomasz 🥈-Warszawa-181805:41:00
1695Siejko Łukasz -Lublin4S181805:41:00
3765Komorowski Mateusz -Warszawa-181806:51:00
419Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu181806:55:00
514431Gromada Piotr ---181807:51:00
61769Kowalczyk Maciek ---181808:08:00
68827Tkaczuk Jakub ---181808:08:00
84120Rogóż Kamil -WarszawaWydry181808:16:00
84119Kruszek Małgorzata -WarszawaWydry181808:16:00
102079Ginter Grzegorz -KrakówAZS Collegium Medicum UJ181808:25:00
104874Czyrka Piotr -Warszawa-181808:25:00
12711Ostaszewska Katarzyna -Piaseczno-181808:42:00
12678Kaliciński Marek -WarszawaUKA181808:42:00
1410Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo181808:49:00
154085Soboń Grzegorz ---181809:04:00
154084Bogusławski Jakub ---181809:04:00
1714628Chojnowski Arkadiusz ---181809:26:00
17223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa181809:26:00
19706Wąsik Jacek -Lublincbfs181809:32:00
204107Olszewski Mateusz ---181809:56:00
20603Szpak Paweł -KielceMotyla Noga181809:56:00
2066Rychlicki Dariusz -WołkowyjaPogromcy kilometrów181809:56:00
23721Wyciślak Grzegorz -Rzeszównavigare necesse est181809:57:00
24356Miśkiewicz Dariusz -Osowiec-181810:22:00
253856Łyczko Tomasz --Bolinoga181810:32:00
26151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam181811:20:00
263857Hordziejewicz Ewa --Strefa Byków181811:20:00
2614621Nowakowska Marta -Mielec-181811:20:00
26171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad181811:20:00
3014264Setínková Zuzana -Czech-181811:31:00
31213Kacprzycki Olaf -Warszawa-181811:49:00
311327Paluchowski Tomasz -Głuchołazy-181811:49:00
3314631Paśko Paweł ---181811:56:00
3314632Kyc Izabela ---181811:56:00
352370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę181812:21:00
351032Sokulski Jerzy -KrakówKlub Wysokogórski Kraków181812:21:00
3514633Lis Dominka ---181812:21:00
382799Pyta Krzysztof ---131309:03:00
391425Sierżęga Andrzej -RzeszówELMAK131309:54:00
4014634Kuzon Andrzej ---4402:41:00