Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Przejście Smoka 2022

Organizer Klub InO STOWARZYSZE
Place woj. kujawsko-pomorskie - Smólnik
Date 1 oct 2022
Headquarter Smólnik 17B, 87-815 Smólnik
Web page https://przejscie.ddns.net/
Regualation https://przejscie.ddns.net/home/regulamin_2022/
Enrollment Sept. 1, 2022   -   Sept. 29, 2022
Description Zawody rozgrywane w formie 8-godzinnego dziennego rogainingu.
All participants count 63
Results status Official results

Results

Route TP8h

Start time
Oct. 1, 2022, 9 a.m.
Base time (+Late time)
8 h
PK count
78
Runners count
38
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
125Jankowiak Paweł 🥇-PaproćChyże BnO / Z Mapą47222
2107Wolniewicz Paweł 🥉-Dąbrówka-39174
34947Majer Janusz -topolów-37165
410Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-34159
5417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska33157
65386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-33152
6730Stefaniuk Marcin -WarszawaMaślaki33152
85093Kopacz Piotr 🥈-Gdynia-30151
9703Korpula Grzegorz -Piekoszów-34149
10279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-31146
11205Duszak Arkadiusz -Brwinów2PU31145
12855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere29135
135113Lisicki Piotr -WarszawaAP Warszawa28129
13123Kwitowski Piotr 🥉-WarszawaMazurskie Tropy27129
135112Lisicki Tomasz -WarszawaAP Warszawa28129
161104Falkiewicz Anna -Łódź-28126
161105Falkiewicz Michał -Łódź-28126
1851Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK26124
1915531Szulencka Aleksandra -warszawa-25115
19353Roszkowski Marcin -WarszawaZABIEGANI PO USZY25115
2114825Avramenko Oleksii -Łódź-23107
2214844Czapla Tomasz -Turek-23105
2214782Balcerczyk Slawomir -Warszawa-23105
2214791Kosiorek Jacek -ŁódźWapniaki23105
2214758Bartczak Paweł -ZagorzynWapniaki23105
261108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-2192
261106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins2192
28606Piasecki Maciej -PoznańSamowolka1879
29763Kowalski Tomasz -Bydgoszcz:)2069
3014651Piela Marek -Warszawa-1866
31504Stocki Janusz -Białe BłotaNogi Szybsze od Głowy1859

Route R5

Start time
Oct. 1, 2022, 11 a.m.
Base time (+Late time)
5 h
PK count
78
Runners count
9
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
115532Zawadzki Stanisław -Marki-27131
1783Zawadzki Artur -Marki-27131

Route TP25

Start time
Oct. 1, 2022, 10 a.m.
Base time (+Late time)
6 h
PK count
18
Runners count
7
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
14949Zawada Michał -Zamek BierzgłowskiSprytne Wiewiórki181803:23:00
2313Grabski Patryk -WarszawaOfftravel181804:42:00
3870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 360181805:30:00
42072Krochmal Grzegorz ---181805:46:00
42071Krochmal Małgorzata ---181805:46:00
61182Skowroński Tomasz -Świeszyno-111105:34:00

Route TP10

Start time
Oct. 1, 2022, 10 a.m.
Base time (+Late time)
4 h
PK count
-
Runners count
9
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1333Bedyk Michał -ŁódźIT Orient50239
2945Adamczyk Ewa 🥇-Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina46210
2946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina46210
3893Gębarowski Piotr -Warszawa-41205
41201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana44204
51157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient35159
614286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-29131
71072Zarzycki Piotr -ŁódźBikeOrient1354

Route D3

Start time
Oct. 2, 2022, 9 a.m.
Base time (+Late time)
3 h
PK count
-
Runners count
0
IDRunnerLocalityTeamCategoryNumberEntry feeEnrollment date