Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

X Śnieżne Konwalie 2022

Organizer Adventure Sport Marek Galla
Place woj. wielkopolskie - Murowana Goślina
Date 29 jan 2022
Headquarter
Web page http://zima.rajdkonwalii.pl
Regualation
Description Dziesiąta edycja zimowej odsłony Rajdu Konwalii
All participants count 75
Results status Unofficial results

Results

Route TP50

Start time
Jan. 29, 2022, 8 a.m.
Limit time
12
PK count
30
Runners count
75
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team3838005:56:00
227Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń3838005:57:00
3360Lewandowski Krzysztof -Chełmno-3838006:02:00
4210Mioduszewski Mateusz -WarszawaUKA3838006:43:00
54630Stankiewicz Paweł -Potasze-3838006:49:00
6403Kaźmierczak Tomasz -LesznoT-MAKS3838006:50:00
6406Szmyt Łukasz -LesznoHKS Azymut Mochy3838006:50:00
8117Dopierała Piotr -DopiewoPoco Loco Adventure Team3838006:53:00
830Gruhn Krzysztof -ZakrzewoOriento Expresso Team3838006:53:00
10296Lewandowski Marek -BydgoszczLewy Team / Zasuwacz.pl3838006:55:00
11110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS3838007:08:00
124707Parda Radosław -JózefówKSW Bushi3838007:32:00
13447Dolatowski Marek -Świebodzini tak się zgubię3838007:47:00
145093Kopacz Piotr -Gdynia-3838007:52:00
15347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-3838007:59:00
15416Błachowiak Mariusz -LesznoMARATON LESZNO3838007:59:00
15418Prozorowski Wiesław 🥈-LesznoAmbit Racing Team3838007:59:00
1815123Matysiak Tomasz -Poznań-3838008:04:00
195386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-3838008:14:00
20260Wojtczak Szymon -SzczecinGlobalLogic Sport Team3838008:29:00
211487Filipek Małgorzata -BydgoszczForest Gang3838008:33:00
22330Gąsiorek Tomasz -GrodziskSpeleoklub GAWRA3838008:50:00
234443Chojnacka Karolina ---3838008:52:00
234442Kłodziński Karol ---3838008:52:00
25784Wiatr Wojciech -Poznań:)3838008:59:00
25401Bednarek Artur -PobiedziskaOriento Expresso Team3838008:59:00
27855Gałązka Grzegorz -OsielskoRoad to nowhere3838009:00:00
28344Czerwińska Aleksandra -BydgoszczCwane lisy3838009:51:00
29103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight3838010:00:00
29279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-3838010:00:00
314411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-3838010:38:00
32703Korpula Grzegorz -Piekoszów-3838010:42:00
3361Szmyt Barbara 🥉-WarszawaKlub InO STOWARZYSZE Warszawa3838010:43:00
332066Malanowska Anna --Idę, bo mogę3838010:43:00
35141Eibl Andrzej -ChocianówEiblu Team3838010:48:00
361201Witkowska Ania -KatowiceKlub Królika Stefana3838010:55:00
3714723Górski Krzysztof ---3838011:25:00
388Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI3838011:30:00
391434Sakowicz Kajetan -Złotów, Pow. ZłotowskiZłotów3838011:41:00
391401Pająk Tomasz -ZłotówAboriginals3838011:41:00
41946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina3838011:45:00
4215039Stanisz Marta -Wroclaw-3838011:52:00
434415Augustyniak Hubert -Osogóra-3737008:08:00
4415046Zgoła Tomasz ---3737011:36:00
4515073Boruta Emilia -Wrocław-3736312:17:00
4599Zając Wojciech -Bystrzyca KłodzkaDługouchy3736312:17:00
47183Ścibisz Jerzy -Szczecin-3635512:25:00
488134Piłat Tomasz ---3535009:25:00
4815048Żytkowiak Maciej ---3535009:25:00
501106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins3535011:37:00
5115049Kapczynski Robert ---3535011:52:00
511327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-3535011:52:00
514409Michalak Krzysztof -Człuchów-3535011:52:00
54151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam3434011:37:00
54160Litewka Jacek -Wielka WieśDrużyna Gabrysi3434011:37:00
56173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna3333010:35:00
56167Podsiadły Marcin -Stargard-3333010:35:00
56196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna3333010:35:00
56108Jendrzejewski Robert -SzczecinSkraj Bagna3333010:35:00
60278Owczarz Joanna 🥉-PoznańWłóczymordy3333010:40:00
61311Spychała Krzysztof -Poznańwmalinowym3333011:08:00
62688Czacharowski Michał -Biłgoraj-3333011:42:00
63678Kaliciński Marek -WarszawaUKA3131008:53:00
6415050Niełacny Jakub ---3131011:00:00
652141Jabłoński Mateusz ---3131011:56:00
663824Kasprzyk Radosław -Poznań-3030010:59:00
672970Kaszuba Marek ---3030011:51:00
68107Wolniewicz Paweł -Dąbrówka-2828007:35:00
6915071Szczepaniak Marcin -Konin-2626007:04:00
704119Kruszek Małgorzata 🥈-WarszawaWydry2525006:58:00
704120Rogóż Kamil -WarszawaWydry2525006:58:00
725380Ogrodnik Bogusław -Wrocław-2121011:17:00
735381Gierus Ilona -Wrocław-1616011:17:00
74847Gładysiak Przemysław -KomornikiGładko biegamy;-)1313005:22:00
752310Pruszkowski Paweł ---1313007:03:00