Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Zmarzlina Północy 2022

Organizer Stowarzyszenie Przystań Szeligi Buczki
Place woj. warmińsko-mazurskie - Kalinowo
Date 25 - 26 feb 2022
Headquarter Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Kalinowie ul. Kajki 1
Web page https://www.facebook.com/search/top/?q=hajda%20wiechora
Regualation https://elektronicznezapisy.pl/event/6530/strona.html
Description Kontynuacja "Ełckiej Zmarzliny", trasy: TP-100 i TP-50 do PP oraz TP-25 dla początkujących.
All participants count 76
Results status Unofficial results

Results

Route TP100

Start time
-
Limit time
24
PK count
30
Runners count
19
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team303013:41:29
2110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS303014:45:49
3940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-8303016:54:13
41504Borowiec Krzysztof 🥇-GdańskBorówki303017:29:10
5529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów303018:09:01
6103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight303018:42:03
6279Herman-Iżycki Leszek 🥇-Warszawa-303018:42:03
81508Pomianek Mateusz ---303019:35:41
91509Duda Marcin ---303019:35:42
10319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo272721:46:38
11888Hordziejewicz-Karasińska Ewa -Bytom-262622:47:46
11171Białucha Sergiusz -BytomSaint-Gobain Squad262622:47:46
13174Ostromęcki Rafał -Warszawa-262622:47:50
144462Hajkova Vera -Praha - Czech Republic-252523:53:10
152141Jabłoński Mateusz ---202016:26:51
16325Skowron Michał -Zgierz-151512:27:19
171375Wągrodzki Marek -GórznoNa Skuśkę111110:21:00
172360Lis Dominika --Na Skuśkę111110:21:00
172370Wasilewski Tomasz --Na Skuśkę111110:21:00

Route TP50

Start time
-
Limit time
12
PK count
15
Runners count
57
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
15093Kopacz Piotr -Gdynia-141405:57:11
21687Opoński Artur ---141406:03:51
2211Prądzyński Jarosław -Ełk-141406:03:51
21539Bobrowski Jan ---141406:03:51
51540Stypułkowski Michał ---141406:04:09
6829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team141406:15:07
71993Słomiany Łukasz -KatowicePIANA Z PYSKA141406:33:31
81343Banaś Malwina -WarszawaPustelnik141406:34:37
91511Więcko Jacek ---141406:38:59
101611Mierzejewski Krzysztof ---141406:39:00
1115137Roczeń Marta ---141406:49:00
126766Roczeń Grzegorz ---141406:49:01
1310Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-141406:59:39
144119Kruszek Małgorzata 🥈-WarszawaWydry141407:18:39
154120Rogóż Kamil -WarszawaWydry141407:18:43
161876Maciejewski Krzysztof ---141407:30:05
171644Pełszyński Mariusz ---141407:30:07
181655Ciszkowski Jacek ---141407:33:10
181654Wielgosz Tomasz ---141407:33:10
204411Horova Magda 🥇-Praha, Czechy-141407:36:48
218Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI141407:51:12
221106Karpa Katarzyna 🥇-WarszawaSmashing pĄpkins141408:12:45
231108Trzeciakiewicz Marcin -Warszawa-141408:13:35
242099Rokoszewski Andrzej ---141408:21:51
25540Makola Marek -Warszawa-141408:21:53
26800Welz Dominika 🥈-GdańskWataha / Morenka Team141409:03:15
2714652Borawski Maciej -Warszawa-141409:03:24
2815140Prawdzik Adam ---141409:04:26
2815139Wypych Adam ---141409:04:26
301523Jabłoński Krzysztof ---141409:11:33
311530Kraciuk Piotr ---141409:11:37
3215141Bowszys Maciej ---141409:11:40
33157Gorczyca Roman -EłkRunning tortoise141409:29:03
34151Czechowicz Dariusz -KrakówDzikie Życie RunTeam141409:32:27
341327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-141409:32:27
36213Kacprzycki Olaf -Warszawa-141409:32:41
371686Parafiniuk Adam ---141409:44:45
371707Prawdzik Renata ---141409:44:45
391683Zorczykowski Grzegorz ---141409:44:47
401564Michalak Michał ---141409:46:43
41637Cieślak Arkadiusz -Opolekran-suw141409:46:45
42726Toporowski Sławomir -Mińsk MazowieckiMKB Dreptak141409:46:55
433442Skórka Robert ---141410:34:59
4415142Wiśniewski Jacek ---141410:35:05
451607Żyźniewski Cezary ---141410:35:51
464720Wróblewski Sebastian --Jednostka Strzelecka 1007 Ełk141410:37:45
471578Kobyliński Rafał ---141410:37:48
471580Kuczyński Radosław ---141410:37:48
4915143Danielewicz Paweł ---141410:37:52
5015144Sołoducha Michał ---141410:37:58
51228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team141410:38:36
524173Poniatowski Tomasz --Ślepe Kociaki Team141410:38:41
531579Koc Tomasz ---141410:39:01
5415145Sienkiewicz Władsław ---121210:38:20
554412Hora Vladimír -Praha-111110:01:37
5615147Balcer Justyna ---6604:40:15
5715148Sadowski Waldemar ---6604:40:18