Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Dziki WIEWIÓR 2023

Organizer UKS WŁÓCZYKIJ
Place woj. pomorskie - pomorskie
Date 13 may 2023
Headquarter Sworne Gacie stanica wodna PTTK
Web page https://dzikiwiewior.wordpress.com
Regualation
Description Na 2023 r. planuję (Dominika Welz) południowe rejony województwa pomorskiego, jednak szczegóły lokalizacji będą znane bliżej terminu zawodów. W planach trasy dzienne piesze (TP50 i krótsze) oraz rowerowe (TR100 i krótsza). Więcej szczegółów pojawi się z czasem na stronie :)
All participants count 54
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
May 13, 2023, 8 a.m.
Base time (+Late time)
8 h
PK count
20
Runners count
32
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal time
1-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team60006:04:00
-114324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj60008:51:00
-2312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-60009:26:35
2-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan60006:37:30
3-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto60006:48:00
-34290Ślósarczyk Dominika --TrolInO53009:36:30
4-829Bałchanowski Michał -GdańskMorenka Team60006:53:00
5-16268Białogrodzki Kuba -GdyniaUrazisz się w stopę60006:57:47
6-3090Piwakowski Wojciech ---60007:05:15
7-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-60007:55:09
7-3105Luks Krzysztof ---60007:55:09
9-3427Friede Daniel ---60008:51:00
10-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-60008:54:30
10-122Sadowski Marek -CzapleJMDekoratornia.pl60008:54:30
12-51Ćwirko Sławomir -SłupskSTOPA SŁUPSK60009:00:33
13-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja60009:08:00
14-3643Rekowski Karol ---60009:26:00
15-14887Borkowski Wojciech ---59009:39:00
15-14888Zieliński Mariusz ---59009:39:00
17-3240Burchard Marcin --KALISKA58008:26:40
18-307Zabielski Sebastian -SłupskSTOPA Słupsk58009:39:40
19-15849Lis Karol -ŚcinawaTy jesteś wodzem57009:55:35
19-15848Knapik Robert -Krzeczyn MałyTy jesteś wodzem57009:55:35
21-15811Jagodziński Tomasz -Czaple-57009:56:00
22-1157Jacak Andrzej -ŁódźIT Orient56610:14:35
23-113Makowiec Sławomir -GdańskSzum Lasu56010:00:30
24-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-55008:58:00
24-5383Nikonowicz Adrian -Małe Gacno-55008:58:00
26-4312Ślósarczyk Maciej --TrolInO53009:36:50
27-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan39910:11:00
28-3121Kot Adam ---30005:25:09
28-3120Waleńczak Tomasz ---30005:25:09

Route TP50

Start time
May 13, 2023, 7 a.m.
Base time (+Late time)
12 h
PK count
16
Runners count
22
PositionIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointspoints scoreTotal time
1121Sontowski Marcin 🥇-GdańskMorenka Team111104:59:00
23640Zabrocki Szymon ---111105:10:00
32547Hubert Jakub ---111105:34:00
414Lenczowski Jan 🥇-Sulejówekteam360111105:40:00
5347Binkowski Waldemar 🥇-Leszno-111106:03:00
55386Łyszczarz Błażej -Bydgoszcz-111106:03:00
75093Kopacz Piotr 🥈-Gdynia-111106:06:00
8336Fiedosiuk Michał -Wągrowiec-111106:34:00
910Kaczmarek Stanisław 🥇-Sękowo-111107:09:00
91546Grodecki Łukasz -GdańskCobra Team111107:09:00
115301Gostomczyk Krzysztof ---111107:16:00
1214331Żarna Tomasz -Lipusz-111107:41:00
1315732Mosiewicz Andrzej ---111108:43:00
14319Olbryś Stanisław -NasielskKB Legionowo111109:22:00
151327Paluchowski Tomasz 🥉-Głuchołazy-111109:42:00
15213Kacprzycki Olaf -WarszawaOlo Solo111109:42:00
154409Michalak Krzysztof -Człuchów-111109:42:00
18811Sawaniewski Rafał -Malbork-111109:46:00
1916159Matuszak Patryk ---7711:04:00
1916224Matuszak Agnieszka ---7711:04:00
1916225Przybolewski Marek ---7711:04:00
1916226Kowalska Natalia ---7711:04:00