Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

Rajd Hawran 2023

Organizer Stowarzyszenie Towarzystwo z Beskidu Niskiego
Place woj. małopolskie - Krzywa
Date 13 may 2023
Headquarter Krzywa
Web page http://rajdhawran.pl
Regualation http://rajdhawran.pl/regulamin-2023/
Description Rowerowa sportowa– ok. 100 km ( limit czasu 9,5 h ) Rowerowa turystyczna – ok. 50 km ( limit czasu 7 h )
All participants count 52
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
-
Base time (+Late time)
-
PK count
-
Runners count
52
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeampoints scoreTotal time
1-3742Warmuz Łukasz --3 razy 140414008:11:59
-18001Madaj Zuzanna ---14009:34:59
-214566Czepiel-Rak Katarzyna --Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów10409:25:00
2-2633Dubaj Maciej ---14009:34:59
2-15060Waluga Ireneusz ---14009:34:59
-31201Witkowska Ania 🥈-KatowiceOddział Patologii Sportu im. Królika Stefana10109:26:00
4-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon14009:57:00
-42331Stefańczyk Monika -Kraków-7208:51:00
5-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team13309:58:00
-515229Lorek Anna -Dębica-4607:40:00
6-4136Czerniawski Piotr -Warszawa-12809:53:00
-616214Brocławik Anna ---2909:08:00
-616216Zima-Chudy Elżbieta ---2909:08:00
7-146Szawdzin Krzysztof 🥇-Wrocław-12810:21:00
-816219Dula Magdalena ---2707:43:00
8-417Malicki Grzegorz -KrakówOrange Polska12510:29:00
9-2025Opioła Mariusz -BrzeskoRównia Pochyła12410:00:00
10-992Gorczyca Paweł -Bolechowice-11809:17:00
11-1239Dobosz Patryk -Tarnów Opolski-11309:21:00
12-833Konopiński Maciek -Kraków-10509:38:00
13-14558Rak Łukasz --Jasielskie Stowarzyszenie Cyklistów10409:25:00
14-2187Żero Sebastian -BędzinŻerki10309:24:00
15-946Adamczyk Jarek -Konstantynów ŁódzkiZbieranina z Niesięcina10209:22:00
16-997Walczak Karol -Kraków-10209:29:00
17-529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów10109:26:00
18-16209Figuła Maciej ---9409:02:59
18-16208Anasiak Mateusz ---9409:02:59
20-5157Konarzewski Marcin --Victoria Rąbień8509:34:59
21-16210Niedziela Wiktor ---8409:28:00
21-16211Niedziela Bogusław ---8409:28:00
23-3722Skorupowski Jacek --Cenzus PRO Team8309:20:00
24-14443Migacz Marcin -Zabierzów-8109:28:00
25-1060Niewiarowski Andrzej -Zabierzów-7909:28:00
26-1262Żelasko Andrzej -Mielec-7709:34:59
27-16212Bętkowski Wojciech ---7608:55:00
28-1297Mączka Szymon -Siemianowice Śląskie-7109:24:00
28-1299Mączka Michał -Siemianowice Śląskie-7109:24:00
30-918Baster Przemysław -Kraków-6909:09:00
31-1989Kuźniarowicz Piotr -UmieszczWesołe Jeże6809:31:00
32-908Laskowski Arkadiusz -Wojkowice-6608:37:00
32-1168Cedrych Roman -Mikołów-6608:37:00
32-350Matura Grzegorz -WojkowiceSąsiedzi6608:37:00
35-15233Papużyński Jacek -Gorlice-5709:31:00
36-15230Lorek Krzysztof -Dębica-5609:20:00
36-15217Lorek Marek -Dębica-5609:20:00
38-14560Palka Piotr --Motorola Bike Team; engrami.com4009:26:00
39-970Małodobry Wojciech -Miechów-3105:51:59
40-16213Kawałek Jerzy ---2909:08:00
40-16215Franczak Sławomir ---2909:08:00
40-16217Chudy Andrzej ---2909:08:00
40-16218Leśniak Paweł ---2909:08:00
44-15932Dula Paweł -Wadowice-2707:43:00