Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Orienteering Marathon Cup

 

XXIV RAJD Z KOMPASEM 2023

Organizer Klub Imprez na Orienację ZKOMPASEM.PL
Place woj. pomorskie - CHMIELNO
Date 30 sep - 1 oct 2023
Headquarter Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w CHMIELNIE
Web page https://zkompasem.pl/xxiv-rajd-z-kompasem/
Regualation https://zkompasem.pl/xxiv-rajd-z-kompasem/
Description Czołem Aktywni ‼ Mamy dla Was świetną informację 😍 Otóż- 30-go września 2023 spotykamy się na XXIV Rajdzie Z Kompasem w malowniczej miejscowości CHMIELNO. To sam środek Kaszub i bardzo, ale to bardzo atrakcyjna lokalizacja. Dookoła aż roi się od jezior. Do tego wybitne wzgórza morenowe z przepięknymi panoramami, sporo lasów, ciekawe kaszubskie wioski. Po prostu cudownie 😍 W takich oto okolicznościach przyjdzie nam rywalizować na pieszych i rowerowych Trasach XXIV RzK. Już teraz koniecznie zanotuj sobie datę Wydarzenia 🧭 Serdecznie zapraszamy.
All participants count 49
Results status Unofficial results

Results

Route TR100

Start time
Sept. 30, 2023, 10 a.m.
Base time (+Late time)
20 h
PK count
20
Runners count
49
Position MPosition KIDRunnerLinksLocalityTeamPK pointsTotal time
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°1904:48:59
1-776Wesołowski Stefan 🥇-KołobrzegCobra Rajd Team1904:48:59
-1323Nowacka Elżbieta 🥈-KoszalinNietoperze Koszalin1906:48:59
-214324Friede Aleksandra --Frytka Dawaj1908:38:59
-316353Matyjek-Macholla Joanna --Zagubieni1911:31:00
3-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO1905:12:59
3-6Hołdakowski Wojciech 🥈-Warszawa-1905:12:59
-49585Gostkiewicz Marzena ---1508:01:59
5-791Jakubek Krystian 🥇-WrocławDecathlon1905:31:59
6-16268Białogrodzki Kuba -GdyniaUrazisz się w stopę1905:35:59
7-12047Plicht Tomasz ---1905:42:59
7-16349Hirsz Maciej --RowerOWCE1905:42:59
7-15266Hirsz Szymon --RowerOWCE1905:42:59
10-3090Piwakowski Wojciech ---1905:48:59
11-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan1906:01:59
12-4695Szot Tomasz -GdańskHarpagan/GR3miasto1906:03:59
13-3094Waliński Mikołaj ---1906:14:59
13-3093Potocki Mirosław ---1906:14:59
15-4123Pachulski Leszek -Sopot-1906:20:59
15-892Pachulski Marek -GdańskGREY WOLF1906:20:59
17-3643Rekowski Karol ---1906:42:59
18-321Beszterda Sebastian -KoszalinNietoperze Koszalin1906:48:59
19-16837Luks Krzysztof -Gdańsk-1907:06:59
20-199Kowal Zbigniew -SłupskSTOPA SŁUPSK1907:09:59
20-16521Kosicki Tomasz -Słupsk-1907:09:59
22-3445Walczak Jędrzej ---1907:19:59
23-5394Lewosz Krzysztof -BaninoSztywny Klekot1907:34:59
24-1994Lipiński Tomasz -Słupsk-1907:36:59
25-3200Sielski Karol ---1908:32:59
25-15291Kachniarz Marcin --OLIMA PROJEKT1908:32:59
25-16232Kachniarz Maciej --treningteam1908:32:59
28-3427Friede Daniel ---1908:38:59
28-3426Dziamara Jarosław ---1908:38:59
30-16229Jakielaszek Michał --RoweRoza1908:52:59
31-5667Bąk Piotr ---1908:53:59
32-4073Ilek Sławomir -olsztyn-1908:58:59
33-3240Burchard Marcin --KALISKA1909:47:59
33-14828Huzior Jakub ---1909:47:59
33-16350Burchard Kamil ---1909:47:59
36-15211Jankowski Stanisław ---1911:30:59
36-16351Moroz Piotr --Zagubieni1911:30:59
38-16227Miller Bartosz --Zagubieni1911:31:00
39-14286Kletkiewicz Krzysztof -Lipno-1810:19:59
40-7514Skorupski Robert ---1706:16:59
41-3265Dębski Bartosz --MIG BYTÓW1708:23:59
41-16352Seroka Karol ---1708:23:59
43-9586Gostkiewicz Maciej ---1508:01:59
44-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan1409:57:59
45-3798Dargacz Waldemar -Niestępowo-1104:13:59