Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

DyMnO 2010

Organizator HKT "TREP" PTTK Warszawa Praga
Miejsce woj. mazowieckie - Nieporęt
Data 29 maj 2010
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 84
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
55
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°100.00
-13089Stanek Asia 🥇---100.00
1-11261Dymus Piotr ---100.00
-2870Polak Katarzyna -WarszawaTeam 36096.00
3-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp92.00
-313498Nadachowska Krystyna ---92.00
4-11837Kuthan Marcin ---90.00
5-895Gołębiewski Radosław -Toruńecom CUK Racing Team88.00
6-60Krasuski Marcin 🥇-Warszawaorienteering.waw.pl86.00
7-288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT84.00
8-26Banaszkiewicz Piotr -KrakówBike Orient/Compass82.00
9-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-80.00
10-13318Parfianowicz Ludomir ---79.00
11-12887Sitarski Arkadiusz ---78.00
11-12589Majewski Łukasz ---78.00
13-13145Radomski Kazimierz ---76.00
14-1Śmieja Daniel 🥇-Szczecinmrdp.pl75.00
15-3870Nowak Piotr -LEGIONOWOGERAPPA74.00
16-3090Piwakowski Wojciech ---73.00
17-1745Wielakin Dariusz ---72.00
18-7Zadworny Tomasz -Łódź-71.00
19-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI70.00
20-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów69.00
21-7154Nalazek Marcin ---68.00
21-12910Bobiński Robert ---68.00
23-2123Pietrzak Mariusz -PiastówSKPB Warszawa66.00
24-12586Gościniak Maciej ---65.00
25-3720Rozwadowski Paweł ---64.00
25-3991Jankowski Tomasz ---64.00
25-11441Niedbalski Daniel ---64.00
28-228Siemieniuk Krzysztof -Dobrzyniewo DużeŚlepe Kociaki Team61.00
29-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos60.00
29-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos60.00
31-7150Michalak Sławomir ---58.00
32-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet57.00
33-10187Jaskuła Arkadiusz ---56.00
34-12869Jurkowski Tomasz ---55.00
35-12666Kozakowski Wiktor ---54.00
36-7542Wieczorek Wiesław ---53.00
37-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT52.00
38-13346Myszkowski Karol ---51.00
39-7160Burzyński Wojciech ---50.00
40-12638Krawczyk Stanisław ---49.00
41-12918Żyłowski Krzysztof ---48.00
42-13354Szczepański Mirosław ---47.00
43-2472Dura Grzegorz -Zagłębie-45.00
43-13357Urbański Maciej ---45.00
45-4651Olbrycht Janusz -Warszawa-43.00
46-1289Piwakowski Andrzej -GdańskHarpagan42.00
47-4389Sypuła Sławomir --UNTS Warszawa41.00
48-13364Szwaj Jarosław ---40.00
49-10159Romański Adam ---39.00
50-11952Pakulski Daniel ---38.00
51-13371Brzyski Łukasz ---37.00
--10764Bykowski Ryszard ---46.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
19140Wanat Wojciech 🥈---50.00
110877Groza Katarzyna 🥇---50.00
32071Krochmal Małgorzata ---26.68
4654Jaskuła Kornel -WichrówTeam 360°26.09
57552Antosik Małgorzata ---25.99
64492Latecki Lech -Warszawa-25.69
76730Goleń Jan ---19.36
8223Miśkiewicz Marcin -KozieniceKB Galeria Warszawa16.97
914244Łyjak Marek ---16.29
101281Łapanowski Jacenty -WarszawaDzika Czesia14.03
1150Szarlip Paweł -LublinSkorpion13.93
117814Ewald Dominik ---13.93
13765Komorowski Mateusz -Warszawa-12.96
1410911Witkowski Grzegorz ---11.80
154130Przybyła Sylwester ---11.69
158550Przybyła Bogusław ---11.69
176047Wrzosek Zbigniew ---10.04
187505Bernat Zbigniew ---8.78
1810940Gurdak Mateusz ---8.78
186128Kozłowski Maciej ---8.78
187345Motała Tomasz ---8.78
222072Krochmal Grzegorz ---7.43
235623Król Zbigniew ---7.24
24399Musielak Sebastian -Suchy Las-7.18
2510538Banaszewski Zbigniew ---6.69
2619Puka Hubert -Stalowa WolaRajd Dolnego Sanu6.01
27529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów5.93
28763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers5.90
286093Albrecht Piotr ---5.90