Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Nocna Masakra 2010

Organizator Maratony
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Barlinek
Data 17 - 19 gru 2010
Adres bazy
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 61
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
10
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
19267Giełzak Sabina 🥇---100.00
1155Jędroszkowiak Michał 🥇-Książ WielkopolskiKSA Janiszewski Dzik Team100.00
3940Więcek Maciej 🥇-Krakówinov-888.35
41158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat85.83
57247Trykozko Anna 🥇---82.48
68768Kotlarz Paweł ---76.10
78771Jasiński Bartek ---73.06
8191Pryjma Tomasz -Warszawafunexsports70.26
9148Jurkowski Dariusz -Szczecin-61.06
10279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-57.95

Trasa TR200

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
22
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-19531Wojciechowska Urszula 🥇---100.00
2-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-96.00
3-301Paszkowski Wojciech -Białystok-92.00
4-7Zadworny Tomasz -Łódź-90.00
5-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°88.00
6-202Ruchlicki Stanisław -BiałystokBritenet86.00
7-288Drażan Łukasz -WarszawaKSAT84.00
7-7154Nalazek Marcin ---84.00
9-34Mantycki Paweł -BydgoszczBikeBoys.pl Orientujemy80.00
9-12365Santus Piotr ---80.00
9-12882Płotka Krzysztof ---80.00
9-13225Małecki Zbyszek ---80.00
13-168Czubalski Andrzej -PruszkówAndrzej Czubalski76.00
13-1509Duda Marcin ---76.00
15-13325Mazur Łukasz ---74.00
15-12144Jasek Tomasz ---74.00
15-12158Żołądek Grzegorz ---74.00
18-13317Jakubowski Jarosław ---71.00
18-13080Wasilewski Wojciech ---71.00
20-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-69.00
20-136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód69.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
29
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
114227Kowalski Tomek ---50.00
12509Płowaś Marta 🥈-Słupsk-50.00
18817Gruziel Magdalena 🥇---50.00
110699Belowski Łukasz ---50.00
18801Łuczko Grzegorz 🥇---50.00
614228Augustytniak Hubert ---45.53
79272Krasulak Daniel ---39.73
81178Nowak Laura 🥇-Świnoujście-31.96
910386Knioła Karol ---22.80
1010380Janowicz Jacek ---21.79
11105Fałowski Rafał -Gajków-21.38
119461Bernhard Piotr ---21.38
131436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO15.45
141128Zaremba Marek -BaranówKAMIKADZE11.20
143647Kupczak Grzegorz ---11.20
1612586Gościniak Maciej ---10.33
168006Kociołek Ireneusz ---10.33
187993Szkudlarek Szymon ---10.17
188790Hyla Tomasz ---10.17
208289Rupar Grzegorz ---6.60
207405Wroński Krzysztof ---6.60
22178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz6.36
2210750Kilar Grzegorz ---6.36
221125Wiśniewski Krzysztof -Leszno-6.36
25198Poździk Radosław -BarlinekBarlinecka Grupa Kolarska6.21
25259Krzyśko Maciej -PełczyceAktywne Choszczno6.21
27763Kowalski Tomasz -BydgoszczKTG Trawers6.18
2710077Szczepaniak Zbigniew ---6.18
2910097Wittmann Adam ---2.05