Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Bike Orient 2013

Organizator Pozytywne Emocje
Miejsce woj. łódzkie - Szczepocice k. Radomska
Data 8 cze 2013
Adres bazy Wzgórza Radomszczańskie
Strona www
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 82
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TR100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
82
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-15Bober Bartłomiej 🥇-KobylnicaHarpagan100.00
-15104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA100.00
-212807Listopadzka Ewa ---96.00
-212805Kłopocińska Agnieszka 🥈---96.00
2-1287Buciak Piotr 🥇-WarszawaTeam 360°96.00
3-3139Wojciechowski Adam -PiastówPiastów92.00
-4836Motyl-Adamczyk Agata -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team90.00
4-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl90.00
5-9Walentowski Radosław 🥉-SkierniewiceLosMaruderos88.00
-512812Drożdż Alicja ---88.00
5-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka88.00
-62210Hajduk Lidia -OleśnicaSNOB/BRUBECK Team86.00
7-842Niewęgłowski Piotr -Wiktorów-84.00
-712827Krawczyk Magdalena ---82.00
-741Kosmala Monika -Dąbrowa GórniczaStowarzyszenie ROC Razem Osiągniemy Cel82.00
8-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI82.00
-94134Łukaniuk Małgorzata ---79.00
9-8855Grdeń Wiesław ---80.00
10-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-79.00
-1012811Karelus Joanna ---78.00
11-8809Michalak Marcin ---78.00
-1167Konieczna Krystyna -Lipka-77.00
12-7Zadworny Tomasz -Łódź-77.00
-1212293Kucia Anna ---76.00
13-850Melon-Mika Krzysztof -SkierniewiceLos Maruderos76.00
-1311780Zadworna Katarzyna ---75.00
14-12595Kusek Andrzej ---75.00
-1412809Rozent Anna -TrzcińskoKamienny flaczek74.00
15-4302Kokociński Tomasz --Trzydziestkapiątka74.00
-151005Czarny Barbara -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS73.00
16-837Adamczyk Bartosz -NiepołomiceZdezorientowani MTBO Team73.00
17-5Wieczorek Jarosław -WrocławRajd Liczyrzepy / Europa Ubezpieczenia72.00
17-911Sambor Rafał -Bielsko-BiałaSłoneczny Patrol72.00
19-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-70.00
20-1096Senderek Łukasz -WarszawaTeam 360° / Krakowska Wielka Pętla69.00
21-3885Nowak Andrzej -WARSZAWA-68.00
22-12107Sulej Karol ---67.00
22-4303Usowski Marcin --Trzydziestkapiątka67.00
24-3367Nowak Piotr ---65.00
25-822Stefański Tomasz -WarszawaWelocypedy64.00
26-12446Drożdż Michał ---63.00
27-12582Golicki Dominik ---62.00
28-12614Wlaźlak Ernest ---61.00
29-2205Błaszczyk Dariusz -Oleśnica-60.00
30-656Hajduk Jacek -OleśnicaSNOB/BRUBECK Team59.00
31-12619Sielecki Grzegorz ---58.00
32-2076Jeliński Tomasz ---57.00
33-12628Dudkiewicz Tadeusz ---56.00
34-12629Bareła Michał ---55.00
35-12633Ryk Wojciech ---54.00
36-12635Andrzejewski Tomasz ---53.00
37-11380Derk Jan ---52.00
38-12384Więcławski Tomasz ---51.00
39-12337Kleina Dariusz ---50.00
39-831Kawecki Dariusz -ZabrzeETISOFT BIKE TEAM50.00
41-938Rychlik Michał -ŁódźOrientAkcja48.00
42-771Rygalski Grzegorz -JózefówWelocypedy47.00
43-12644Dreslewski Piotr ---46.00
44-3720Rozwadowski Paweł ---45.00
45-7605Piekarski Jacek ---44.00
46-7542Wieczorek Wiesław ---43.00
47-11453Prałat Dawid ---42.00
48-12652Strożek Rafał ---41.00
48-12653Żebrowski Paweł ---41.00
50-12340Mika Bartek ---39.00
51-12657Jakubek Radosław ---38.00
52-918Baster Przemysław -Kraków-37.00
53-12603Nowak Michał ---36.00
53-12602Nowak Bartosz ---36.00
55-17Roztocki Przemysław -Krasnik-34.00
56-12339Karbanovich Alexandr ---33.00
57-12670Jasiński Tomasz ---32.00
58-14359Hadyś Maciej -Pruszków-31.00
59-12098Kucia Krzysztof ---30.00
60-12676Gawryś Mariusz ---29.00
61-12385Mastalski Rafał ---28.00
62-12678Delipacy Karol ---27.00
63-12583Kostrzewa Mariusz ---26.00
64-12679Soluch Paweł ---25.00
65-982Czarny Grzegorz -KrakówSzkoła Fechtunku ARAMIS24.00
66-12680Kujawski Adam ---23.00
--10885Bębenek Krystyna ---84.00