Puchar Maratonów na Orientację Mapa Przez cały rok Również nocą

Puchar Maratonów na Orientację

 

Grassor 2013

Organizator North Team Szczecin
Miejsce woj. zachodniopomorskie - Łubowo
Data 22 - 23 cze 2013
Adres bazy ZESPÓŁ SZKÓŁ W ŁUBOWIE ul. Zakątna 10, 78-445 Łubowo, gmina Borne Sulinowo
Strona www http://maratony.home.pl/grassor/
Regulamin
Opis None
Liczba zapisanych zawodników 90
Status wyników Oficjalne wyniki

Wyniki

Trasa TP100

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
16
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
11158Buchajewicz Andrzej 🥇-RotmankaMCkwadrat100.00
11392Szaciłowski Piotr 🥇-Świnoujście-100.00
314591Noga Witold -Gdańsk-90.91
3105Fałowski Rafał -Gajków-90.91
51504Borowiec Krzysztof -GdańskBorówki86.36
6529Podraza Tadeusz -TarnówUltraTarnów81.82
72650Muszyński Krzysztof ---77.27
8279Herman-Iżycki Leszek 🥈-Warszawa-72.12
8103Bujakiewicz Gabriel 🥈-PobiedziskaOn-Sight72.12
10148Jurkowski Dariusz -Szczecin-54.55
113807Orzechowski Piotr ---50.00
128075Gracjasz Jan 🥈---45.45
131449Mleczek Tadeusz -Świdnica-36.36
147247Trykozko Anna 🥇---34.09
157073Śmieja Piotr ---6.82
157706Pawluk Michał ---6.82

Trasa TR300

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
26
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
-1312Truszkowska Kamila 🥇-Gdańsk-100.00
1-2Brudło Paweł 🥇-WarszawaKTE Tramp100.00
-23089Stanek Asia 🥇---96.00
2-3Liszka Grzegorz 🥈-TychyTrezado BikeTires.pl96.00
3-38Konieczny Tomasz -LipkaGrupa Rowerowa Lipka92.00
-35104Blank Danuta 🥇-brakTOWANDA92.00
-412819Beldjilali Stephanie ---90.00
4-7Zadworny Tomasz -Łódź-90.00
5-301Paszkowski Wojciech -Białystok-88.00
6-8Witkowski Marcin -WarszawaZASZYCI86.00
7-1436Owczarski Marcin -ChojniceMMGO84.00
8-284Stanek Robert -SzczecinRUDY KOT82.00
9-183Ścibisz Jerzy -Szczecin-80.00
10-12591Ziemiński Roman ---79.00
10-12412Lezner Jarosław ---79.00
10-8172Kowalski Marcin ---79.00
13-6Hołdakowski Wojciech -Warszawa-76.00
14-197Szajduk Piotr -SzczecinWRZASKUN75.00
15-127Nowicki Jacek -Gdańskpodrozerowerowe.info74.00
16-106Wiktorowski Krzysztof -Łódź-73.00
17-136Żegliński Grzegorz -SzczecinCała Naprzód72.00
18-772Papis Leszek -SłupskTroll Team71.00
18-773Orłowski Leszek -SłupskTroll Team71.00
20-3175Dzich Andrzej --Alive!69.00
21-12604Beldjilali David ---68.00
22-1191Skotnicki Jakub -Koszalin-67.00

Trasa TP50

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
36
PozycjaIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
114590Romanowski Łukasz -GdańskDebestim50.00
27283Arseniuk Krzysztof ---45.88
310Kaczmarek Stanisław 🥇-SękowoSzach Sękowo42.64
4185Urbański Andrzej 🥈-Gryfino-40.95
57405Wroński Krzysztof ---38.70
67153Fudro Edward 🥇---38.09
7519Kargol Marcin -OtwockSmashing pĄpkins / NBR Team37.02
8142Jachymek Bartłomiej -WarszawaJacekBiega Running Team35.18
957Wieszaczewski Jacek -WrocławOrientop Wrocław35.01
101154Jakubowski Łukasz -Kamień PomorskiKB Kamien Pomorski34.38
108770Szołtun Maciej ---34.38
127408Runowski Jakub ---33.09
13178Waś Robert -MyślibórzTeam Myślibórz32.71
145080Wiktorzak Tomasz -Główczyce-29.94
14785Warchoł Andrzej -ŚwiecieThe Runners Świecie29.94
16405Puternicka Joanna -WrocławOrientop Wrocław29.74
1739Żmiejko Łukasz -Koszalin-28.58
18133Rożko Sebastian -GryfinoGryf-InO Team27.51
199592Gargul Leszek ---24.76
209534Wolski Kamil ---22.01
209533Sobociński Grzegorz ---22.01
229466Medyński Marcin ---20.95
227510Woźniak Kacper ---20.95
2427Wojciech Sebastian -RokietnicaWilga Orient / KS Hades Pń18.33
25463Radziwoń Krzysztof -PolkowiceGrupa Nienachalnie Heroiczna15.71
268034Kusz Grzegorz ---12.83
27110Gostomczyk Karol 🥉-StudzieniceRELAKS10.69
28147Krupowies Jerzy -Szczecin-10.27
296037Skupień Andrzej ---9.62
299459Horiaczek Michał ---9.62
298766Czerniawski Kazimierz ---9.62
32173Wójtowicz Grzegorz -SzczecinSkraj Bagna8.55
32196Żurawski Łukasz -PoliceSkraj Bagna8.55
328305Brudło Marcin ---8.55
328304Brudło Beata 🥈---8.55
369513Ciborowski Darek ---6.85

Trasa TR150

Czas startu
-
Limit czasu
liczba PK
-
Liczba zawodników
12
Pozycja MPozycja KIDZawodnikLinkiMiejscowośćKlub sportowyPunkty
1-11827Szamrej Wojciech ---50.00
-167Konieczna Krystyna -Lipka-50.00
1-1208Gałaguz Jacek -Koszalin-50.00
-212838Błotnicka Agata ---48.00
3-5034Tomaszewski Marcin -Gdańskmtbikeshop.pl46.00
3-12577Sitarz Jacek ---46.00
5-7333Ritter Jan ---44.00
5-6859Ritter Stanisław ---44.00
7-128Kucharski Rafał -Dąbrówka Wielkopolska-43.00
8-7342Grzesiecki Marek ---41.00
9-2312Brankiewicz Paweł -Borne SulinowoNN40.00
10-646Firuta Paweł -WrocławPG KMP Wrocław39.50